Monika Olejnik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

red bull pisze:wszystkich zainteresowanych informuje ze juz we wtorek wieczorem na mojej stronie zostanie zamieszczona galeria z tego odcinka

http://*** - moja strona
Twoje posty nie wnoszÂą nic nowego do tematu, ÂłamiÂą regulamin i - podobnie jak Twoje strony - zanieczyszczajÂą net. MoÂżesz to potraktowaĂŚ jako pierwsze ostrzeÂżenie. Drugiego nie bĂŞdzie i nie wydaje mi siĂŞ aby ktoÂś z tego forum za TobÂą tĂŞskniÂł.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja nie bede bardzo teskil, ale uwazam ze admin powinien takie psrawy zalatwiac PW.
Pozdrawiam, Filip
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Z gĂłry przepraszam, Âże pisze dwa posty pod rzÂąd ale nie bede edytowaĂŚ popszedniego, ani zakladac nowego tematu.

NAwi¹zuj¹c do tematu i schodzaÌ z k³ótni i sporów: Ju¿ po wystêpie Oljenik w MAmy Cie i powiem, ¿e mi sie nawet podoba³o :) . ZAuwazylem tez coœ co jest oczywiste, ale nigdy nie widzia³em tego w przypadku Miniki: wielka gwiazda bez makijazu scenicznego wyglada (dosadnie) - brzydko :( .
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

Jak kaÂżda gwiazda. ;-P
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Ale trzeba przyznaĂŚ, Âże sam gag byÂł biedny i Mamy CiĂŞ niejednokrotnie wyreÂżyserowaÂło juÂż lepsze :?
Pozdrawiam - KRASU 8)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A mi siĂŞ podobaÂł, mimo to numeru z MaÂłgorzatÂą OstrowskÂą nic nie przebije! :D
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tak numer z ostrowskÂą byÂł super. Rownie dobry byÂł z Pochanke.
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Tak, wÂłaÂśnie miaÂłem przypomnieĂŚ o Pachanke. I nawet nieÂźle wkrĂŞciÂł siĂŞ Staszczyk 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

W moim odczuciu TVN duzo nie stracil na odejsciu M. Olejnik, poniewaz w koncu odeszla bo ja zdjeli do TVN24, a ja zdjeli bo nie miala ogladalnosci. A jezeli chodzi o jej program nie przepadalem za nim poniewaz moim zdaniem jej chamskie przerywanie nie mozna wytlumaczyc checia dotarcia do prawdy w nastepstwie nikt tam (w Kropce nad i) nie mogl dokonczyc jedengo zdania!!!

PZDR: SMT
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Przypominam, Âże nie chodzi o to, aby z polityki zrobiĂŚ kabaret, bo ten kraj i tak jest juÂż na skraju wyczerpania :(
Pozdrawiam - KRASU 8)
radiozet.net
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 17 cze 2004, 11:17

Post autor: radiozet.net »

monika olejnik najlepsza jest w radiu zet - od poniedzialku do piatku o 8,15!
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

To co prawda temat o Monice, ale tak¿e trochê o programie tvn'u, wiêc pytam z przera¿eniem. Czy w zwi¹zku z nadaniem w przysz³y wtorek "super" odcinka z samymi hitami maj¹ zamiar zawiesiÌ ten program na wakacje (albo co gorsza zdj¹Ì go) :?: Za³ama³bym siê, bo to chyba jedyny program autorstwa samego tvn'u, którego staram siê nie przegapiÌ. Bo jak dot¹d nie znalaz³em w tvn innego programu, który by przyci¹gn¹³ moj¹ uwagê. Mówiê oczywiœcie o programach jego autorstwa :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No wÂłaÂśnie... tak to jest. Zamiast dawaĂŚ nowe odcinki w wakacje to oni wszystko powtarzajÂą. A moÂże gdyby zrobili wakacyjnÂą ramĂłwkĂŞ bez powtĂłrek to wskaÂźnik % w danych telematrycznych by im trochĂŞ podskoczyÂł?
:)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Nic tylko zebraÌ kilku ch³opaków i przejœÌ siê do nich z "petycj¹" :D
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Krasu pisze:Nic tylko zebraÌ kilku ch³opaków i przejœÌ siê do nich z "petycj¹" :D
Podpisuje siĂŞ pod tym :D :D .
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości