[TVN] Teraz albo nigdy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

[TVN] Teraz albo nigdy

Post autor: mateusz240 »

seriale.onet.pl pisze:Ekipa "Teraz albo nigdy" - nowego serialu TVN - przenosi si? na dwa tygodnie na Mader?. Na wyspie powstanie kilka pierwszych odcinkĂłw.
Zdj?cia rozpoczn? si? 18 stycznia. Na wyspie poznaj? si? g?Ăłwni bohaterowie serialu, w tym programistka komputerowa (w tej roli Agata Buzek) oraz student (Mateusz Dami?cki). Madera b?dzie tak?e miejscem wypoczynku Barbary (Katarzyna Maci?g), ktĂłrej ?ycie ca?kowicie si? wĂłwczas odmieni. Ekipa planuje sp?dzi? na wyspie dwa tygodnie. Potem wrĂłci do Polski, gdzie powstan? kolejne odcinki opowie?ci.

- Napisa?em serial o ludziach, ktĂłrzy czuj? si? Europejczykami, a nie o takich, co maj? kompleks Europy - t?umaczy Rados?aw Figura, autor scenariusza "Teraz albo nigdy". Premiera serialu przewidziana jest na marzec. Pierwsza seria b?dzie liczy? 13 odcinkĂłw.
Serial powoli si? rozkr?ca. Co? mi si? wydaje,ze b?dzie to hiciorek :P
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Post autor: Isadora »

ja na hiciorek obstawiam "39 i pol", fajniejsza obsada i temat bli?ej naszego ?ycia
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: "Teraz albo nigdy" - nowy serial TVN

Post autor: pawell »

Serial "Teraz albo nigdy" będzie emitowany we wtorki o 21:30.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: "Teraz albo nigdy" - nowy serial TVN

Post autor: adner »

I co, oczywiście Kryminalni na sobotę?-.- Wolałbym odwrotnie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: "Teraz albo nigdy" - nowy serial TVN

Post autor: Adrian ;P »

A ja bym wolał:
Wtorek 21:30 Kryminalni
Wtorek 22:30 Naznaczony ( od jesieni)
czwartek 21:30 Teraz albo nigdy
Sobota 20:30 39 i pół
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: "Teraz albo nigdy" - nowy serial TVN

Post autor: r_r16 »

Znowu się zaczyna układanie własnych ramówek. Teraz każdy będzie pisał jak by wolał, a to i tak się nie zmieni - "Teraz albo nigdy" we wtorki o 21.30 i żadne "układanie" ramówki tego nie zmieni!
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: "Teraz albo nigdy" - nowy serial TVN

Post autor: Isadora »

ale premiera chyba dopiero pod koniec marca, bo niedawno zaczęli kręcić, może ktoś zna dokładną datę emisji pierwszego odcinka?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: "Teraz albo nigdy" - nowy serial TVN

Post autor: pawell »

Wydaje mi się, że pierwszy odcinek serialu zobaczymy 4 marca. Ekipa TVN chyba już wróciła z portugalskiej wyspy gdzie nagrali pierwsze odcinki, więc pewnie teraz trwa montaż. :roll: Poza tym mają jeszcze sporo czasu do premiery...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: "Teraz albo nigdy" - nowy serial TVN

Post autor: peterq90 »

Nie wiem czy niedziela wieczor to dobry termin dla tego formatu jak w tym czasie będą gotowe na Wszystko to moze byc słabo.Mam nadzieje ze puszcza juz od 9 marca
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: "Teraz albo nigdy" - nowy serial TVN

Post autor: pawell »

peterq90 pisze:jak w tym czasie będą gotowe na Wszystko to moze byc słabo.
Słabo rzecz jasna z "Gotowymi na wszystko"? :D Jak w tym czasie ludzie woleli oglądać "Kubę Wojewódzkiego" to może zostaną przy nowej polskiej produkcji. :roll:
peterq90 pisze:Mam nadzieje ze puszcza juz od 9 marca
Tak do 9 marca, bo 02.03. będzie specjalny odcinek "Kuby Wojewódzkiego".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: "Teraz albo nigdy" - nowy serial TVN

Post autor: podmark »

http://www.terazalbonigdy.tvn.pl -ruszyła wstępna wersja strony :). Jak dla mnie sylwetki bohaterów przedstawiono w sposób taki "realiti szołowy"...
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: "Teraz albo nigdy" - nowy serial TVN

Post autor: peterq90 »

Ciekawe kiedy ruszą z promocją ?? z 39 i pol szybko tuszyli wiec pewnie juz nie długo
słodki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 22 lut 2008, 10:26

Re: "Teraz albo nigdy" - nowy serial TVN

Post autor: słodki »

Pewnie tak bo trochę billboardów z "39 i pół" już zdjęta,i myslę że w to miejsce przyjdą te z nowego serialu, zobaczymy jakie recenzje, bo "39 i pół" dostało różne, trudno dogodzić widzom, ale bajeczki o bogatych podobają się
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: "Teraz albo nigdy" - nowy serial TVN

Post autor: Kuba »

onet.pl pisze:Bohaterami serialu są młodzi, atrakcyjni i przebojowi dwudziesto- i trzydziestolatkowie, którzy z różnych powodów znajdują się na życiowym zakręcie. Michał (Rafał Królikowski) ma skomplikowane życie prywatne, dwie córki z różnymi kobietami. W pracy odniósł sukces, chce jednak coś zmienić - zamiast pracować dla korporacji, realizować swoje pasje. Jego obecna partnerka Jola (Olga Bołądź) nie potrafi okazywać mu uczuć, mimo, że tak naprawdę go kocha. Marcin (Jan Wieczorkowski) to radiowiec i zdeklarowany singiel, który "kobiet z łóżka nie wyrzuca, a ideału poszukuje empirycznie". Jego przeciwieństwem jest jego najlepszy przyjaciel - Andrzej (Mateusz Damięcki), który studiuje i pracuje, dorabiając sobie w dość nietypowy sposób w nocnym klubie. Basia (Katarzyna Maciąg) jest młodą i wrażliwą romantyczką, pracującą jako dziennikarka w plotkarskim piśmie. Jej przyjaciółka Marta (Marta Żmuda-Trzebiatowska) jest energiczną, zaradną farmaceutką, żoną Roberta (Bartek Kasprzykowski), który z kolei świata poza pracą nie widzi i jest snobem. Julia (Agata Buzek) po powrocie z USA stara się ułożyć sobie życie. Drogi bohaterów przecinają się na portugalskiej wyspie Maderze, podczas wyjazdu sylwestrowego. Od tego momentu każdy z nich będzie chciał powalczyć o spełnienie swoich najskrytszych marzeń.
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: "Teraz albo nigdy" - nowy serial TVN

Post autor: peterq90 »

na medialink.pl są filmiki z aktorami oraz Piotrem Metzem i Radkiem Figurą.Co mnie zastanawia to piosenka tytułowa Metz mówi że jest to piosenka którą raczej wszyscy znaja ale ona sie pojawiła i szybko zniknęła podobno idealniepasuje do tego serialu a u link: http://www.medialink.pl/artykul/476,Mlo ... deo,group4
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości