[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Co za przełom :)
Obrazek
Nie znalazłem zdjęcia, na którym widać by było z bliska stół, ale chyba nie ma "złotego przycisku" :(
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

http://www.eastnews.pl/en/pictures/subj ... ws/page/1/ - jednak jest złoty przycisk. :) Pozostaje mieć nadzieję, że jurorzy użyją go bardziej rozsądne niż w edycji brytyjskiej.
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: Mam talent

Post autor: alik79 »

Zmiany w scenografii nie powalają - wymieniono tylko fototapetę. Tymczasem w Britain's Got talent już od kilku edycji jest ekran ledowy oraz nowoczesny stół jurorski.
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: Mam talent

Post autor: spy_dg »

Czy wiadomo dokładnie jak będzie działał ten zloty przycisk?
Bo dziś na castingu zrozumiałem, że jest używany przez prowadzących wtedy kiedy ktoś ma 3x X a publiczność chce go dalej...
Było to dziwnie powiedziane więc nie wiem czy dobrze usłyszałem... I nie został on ponoć użyty na castingu w Katowicach :)
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

spy_dg pisze:Czy wiadomo dokładnie jak będzie działał ten zloty przycisk?
Bo dziś na castingu zrozumiałem, że jest używany przez prowadzących wtedy kiedy ktoś ma 3x X a publiczność chce go dalej...
Było to dziwnie powiedziane więc nie wiem czy dobrze usłyszałem... I nie został on ponoć użyty na castingu w Katowicach :)
Idea złotego przycisku w Britain's Got Talent i America's Got Talent (a wcześniej też w niemieckiej edycji) polega na tym, że każdy z jurorów może go użyć tylko raz podczas wszystkich castingów po występie, który szczególnie mu się spodobał. Wtedy uczestnik bez względu na opinie pozostałych jurorów ma automatycznie zagwarantowane miejsce w półfinale. Dodatkowo w BGT przycisku mogli też raz użyć prowadzący. I mam nadzieję, że u nas też tak to będzie działać i nie będą tego zmieniać.
Kojarzysz, by coś takiego mówili?
spy_dg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: niedziela 27 kwie 2014, 13:19

Re: Mam talent

Post autor: spy_dg »

bartek09 pisze:
spy_dg pisze:Czy wiadomo dokładnie jak będzie działał ten zloty przycisk?
Bo dziś na castingu zrozumiałem, że jest używany przez prowadzących wtedy kiedy ktoś ma 3x X a publiczność chce go dalej...
Było to dziwnie powiedziane więc nie wiem czy dobrze usłyszałem... I nie został on ponoć użyty na castingu w Katowicach :)
Idea złotego przycisku w Britain's Got Talent i America's Got Talent (a wcześniej też w niemieckiej edycji) polega na tym, że każdy z jurorów może go użyć tylko raz podczas wszystkich castingów po występie, który szczególnie mu się spodobał. Wtedy uczestnik bez względu na opinie pozostałych jurorów ma automatycznie zagwarantowane miejsce w półfinale. Dodatkowo w BGT przycisku mogli też raz użyć prowadzący. I mam nadzieję, że u nas też tak to będzie działać i nie będą tego zmieniać.
Kojarzysz, by coś takiego mówili?
Teraz na stronie TVN-u pojawiła się informacja jak to będzie działać. Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że trochę inaczej to wyjaśnili. No ale może źle zrozumiałem. Tak czy siak powiedzieli, że w Katowicach przycisk nie został użyty i podczas castingu gdy ja byłem też nikt go nie ruszył :)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

bartek09 pisze:
spy_dg pisze:Czy wiadomo dokładnie jak będzie działał ten zloty przycisk?
Bo dziś na castingu zrozumiałem, że jest używany przez prowadzących wtedy kiedy ktoś ma 3x X a publiczność chce go dalej...
Było to dziwnie powiedziane więc nie wiem czy dobrze usłyszałem... I nie został on ponoć użyty na castingu w Katowicach :)
Idea złotego przycisku w Britain's Got Talent i America's Got Talent (a wcześniej też w niemieckiej edycji) polega na tym, że każdy z jurorów może go użyć tylko raz podczas wszystkich castingów po występie, który szczególnie mu się spodobał. Wtedy uczestnik bez względu na opinie pozostałych jurorów ma automatycznie zagwarantowane miejsce w półfinale. Dodatkowo w BGT przycisku mogli też raz użyć prowadzący. I mam nadzieję, że u nas też tak to będzie działać i nie będą tego zmieniać.
Kojarzysz, by coś takiego mówili?
Ze złotego przycisku mogą skorzystać po jednym razie każdy z jurorów i jeden raz duet prowadzących (Szymon i Marcin razem, a nie z osobna), więc maksymalnie 4 osoby/grupy mogą mieć zagwarantowane miejsce w półfinale.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: Mam talent

Post autor: musicomaniakk »

Ze strony Mam Talent wynika, że przycisk może zostać użyty maksymalnie 3 razy :P
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Mam talent

Post autor: matik »

Widocznie na stronie dali już nieaktualne informacje - w informacji prasowej napisali inaczej.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

alik79 pisze:Zmiany w scenografii nie powalają - wymieniono tylko fototapetę. Tymczasem w Britain's Got talent już od kilku edycji jest ekran ledowy oraz nowoczesny stół jurorski.
Owszem, szczyt "marzeń" to nie jest - ale jak to mawiają - zawsze lepszy rydz niż nic. Dobrze, że chociaż w części program poszedł do przodu dalej niż tylko przy zmianie jurora.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

"Mamy półfinałową czterdziestkę!!! Wczoraj mieliśmy przed sobą trudne zadanie, musieliśmy wybrać 35 uczestników naszego programu - pięciu wybraliśmy już wcześniej."

Czyli Prokop i Hołownia mogli użyć złotego przycisku 2 razy - każdy z osobna, a nie jak wcześniej mówiliśmy tylko jeden raz wspólnie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

W tym roku jeden z odcinków wypada 1 listopada. Ciekaw jestem, czy TVN zdecyduje się na emisję - jeśli nie finał po raz pierwszy w historii odbędzie się w grudniu, a dokładniej 6 grudnia :)
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Mam talent

Post autor: felek »

Adrian ;P pisze:W tym roku jeden z odcinków wypada 1 listopada. Ciekaw jestem, czy TVN zdecyduje się na emisję - jeśli nie finał po raz pierwszy w historii odbędzie się w grudniu, a dokładniej 6 grudnia :)
W pierwszej edycji emisja też wypadała 1 listopada i TVN wtedy zrezygnował z emisji programu tego dnia, więc wszystko jest realne. Mozliwe, że TVN będzie chciał żeby finały MasterChefa i Mam Talent odbyły się w ten sam weekend (6,7 grudnia) :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Zgodnie z planem 25 października zaczynają się programy na żywo. Chyba nie myślicie, że w tym dniu uczestnicy przyjadą, by rywalizować ze sobą w drugim półfinale?
Adrian ;P pisze:W tym roku jeden z odcinków wypada 1 listopada. Ciekaw jestem, czy TVN zdecyduje się na emisję - jeśli nie finał po raz pierwszy w historii odbędzie się w grudniu, a dokładniej 6 grudnia :)
Już był finał w grudniu - dokładnie w drugiej edycji - 5 grudnia 2009 roku, który wygrał Marcin Wyrostek. ;)
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

"Mam Talent" wreszcie doczekał się aplikacji na urządzenia mobilne, wzorowanej na tej z BGT :)
http://mamtalent.tvn.pl/aplikacja-mam-t ... 289,n.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości