Nowa grafika

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Capcom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 14 kwie 2008, 19:33

Re: Nowa grafika

Post autor: Capcom »

http://www.plejada.pl/3,2994,,,1,juz_dz ... tykul.html - przecież jest wyraźnie napisane, cytaty zresztą już padały.
"Plejada.pl to nowy, niezależny, informacyjno-rozrywkowy kanał tematyczny w internecie, poświęcony gwiazdom show-biznesu, stworzony jako wspólne przedsięwzięcie TVN i Onet.pl. Jest to projekt internetowy, jakiego nie było jeszcze na polskim rynku..."
Komu w takim razie mamy wierzyć, przecież Plejada.pl napisała w imieniu TVN i Faktów TVN, które to nie mogą pozwolić sobie na rzucanie słów na wiatr.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: pop »

JacanTVN24 pisze:Teraz zostaje nam sie cieszyć z "Faktów po Faktach" i tyle.
Być może jeszcze z formatu 16/9 w TVN HD. :mhm:

Zobaczymy. Jeszcze nieco ponad trzy godziny...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Nowa grafika

Post autor: JacanTVN24 »

piotrek888 pisze:To jest właśnie TVN zapowiada zapowiada a tu jak zwykle nic. Wszyscy myśleli że będzie nowa oprawa Durczok zapowiadał to już w wywiadzie dla TVNFAKTY

cyt:."A jakie Pan planuje jeszcze zmiany w Faktach? Merytoryczne, graficzne?

Oczywiście, że planuję. Tylko zmiany mają to do siebie, że fajnie, jeśli chociaż w części są zaskoczeniem, więc opowiadanie o nich nie jest specjalnie celowe. Ale pewnie pana nie zaskoczę, bo jak pan robił research do rozmowy, to wie pan, że zapowiedziałem w tym roku trzy duże zmiany. Strona internetowa ruszyła. Dwie pozostałe przed nami.

Na przykład zmieni się sposób kadrowania?

[uśmiech]

Zacznie się wysuwać ten monitor, który był w pierwszym wydaniu z nowego studia?

Nie, nie, nie zacznie się wysuwać. To nie jest studio kosmiczne, tylko normalny dziennik.

To tylko w pierwszym wydaniu się tym pochwaliliście?

Pochwalił się poprzedni prowadzący. Oczywiście, że będą to różnie zabiegi, także techniczne, ale nic więcej pan ode mnie nie wyciągnie, bo jak powiedziałem dobrze jest, jak zmiany są zaskoczeniem. Przynajmniej w części.

Czyli zmiany od początku września?

Od jesieni. Nie mogę panu powiedzieć, że to będzie od 1 września.



No brawo panie Durczok :brawa:
Z żalem ale podpisuje się pod tym...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: piotrek888 »

Chyba większość się podpisze bo to są słowa samego Durczoka i nikt nie powie że to było zmyślone
mackr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 29 mar 2008, 14:43

Re: Nowa grafika

Post autor: mackr »

to prawda, że nie powiedział wprost: 5 maja o 19 nowa grafika w "Faktach", ale wielokrotnie to zasugerował.
A poza tym:
Wirtualnemedia.pl pisze:Kamil Durczok: trwają pracę nad nową oprawą Faktów

Widzowie TVN poczekają na zmianę ID "Faktów". Prace nad nową oprawą serwisu wciąż trwają.
Przedstawiciele kanału wstępnie zapowiadali, że nowe ID programu pojawi się na początku stycznia 2008. Termin ten wydaje się jednak obecnie mało realny. Stacja nie jest bowiem jeszcze w pełni zadowolona ze zmian opracowanych przez firmę designerską.
- Nie wystartujemy z nową oprawą dopóki nie będzie najwyższej jakości, tak jak same "Fakty"- tłumaczy w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Kamil Durczok, kierujący serwisem. - Jesteśmy jednak już na finiszu - zapewnia.
Obecna oprawa programu została zrealizowana przez Velvet dla TVN w 2002 roku, a wprowadzona dwa lata później. Program odświeżono w 2006 roku wraz z debiutem Kamila Durczoka.
Ten news jest z 3 stycznia, dla Durczoka finisz trwa już 5 miesięcy.


Nie wieszajmy na nim psów - nie wiadomo czy będzie, czy nie, w tej chwili prawie każda informacja [oprócz faktów po faktach] jest nie oficjalna.
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: cfc_champion »

W serwisie o 15:30 na 2/3 ekranu wjechała reklama "nowych" Faktów. Wygląda na to, że będzie nowa grafika, bo na na białym, półprzeźroczystym tle był Kamil Durczok. Za tłem niezmienione logo Faktów. Być może, więc rzeczywiście Fakty zyskają w swej nowej szacie (jeśli w ogóle ją będą miały) nieco bieli :D
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: piotrek888 »

cfc_champion pisze:W serwisie o 15:30 na 2/3 ekranu wjechała reklama "nowych" Faktów. Wygląda na to, że będzie nowa grafika, bo na na białym, półprzeźroczystym tle był Kamil Durczok. Za tłem niezmienione logo Faktów. Być może, więc rzeczywiście Fakty zyskają w swej nowej szacie (jeśli w ogóle ją będą miały) nieco bieli :D
To będą Fakty po Faktach
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: pop »

Pisaliśmy już o tym. To jest nowe logo "Faktów po Faktach", a nie "Faktów".

Jeśli nie umiesz czytać, albo ci się nie chce, powtórzę: nowej oprawy dziś nie będzie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Nowa grafika

Post autor: Marcin »

Oprawa "Faktów" i "Faktów po Faktach" będzie spójna.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: piotrek888 »

Załoga Faktów się nie postarała zapowiadali zapowiadali i wiadomo co wyszło...... :x
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: pop »

piotrek888 pisze:Załoga Faktów się nie postarała zapowiadali zapowiadali i wiadomo co wyszło...... :x
Co wyjdzie, to dopiero się okaże. O 19:26. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Nowa grafika

Post autor: Greg Haus »

Można się było tego spodziewać, velvet nie robi oprawy w kilka dni, a jeszcze 2 tyg. temu nie znana była nazwa programu "Fakty po faktach" i tvn podawał nazwę "Nie tylko fakty", więc skoro nazwa nie była znana to i oprawy nie było. Szkoda tylko, że Durczok o tym mówił w tak wielu wywiadach bo narobił nadzieję. Sądze, że gdyby odrazu powiedział tylko o faktach po faktach to nie byłoby takiego rozczarowania!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Nowa grafika

Post autor: Greg Haus »

Merlin_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 02 mar 2008, 22:21

Re: Nowa grafika

Post autor: Merlin_89 »

Bez przesady, fakty po faktach mają nową czołówkę, tyle że w podobnym stylu. Zobaczymy co z czołówką samych faktów. Logo faktów zawsze mi się podobało i może dobrze że go nie zmieniali. Mimo wszystko liczę na to, że będą jakieś zmiany w studiu i inny sposób kadrowania.
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Nowa grafika

Post autor: JacanTVN24 »

POpieram pisze:Co wyjdzie, to dopiero się okaże. O 19:26. ;)
Chciałbym żeby się okazało o 19:00 a nie w 2 części Fakty po Faktach. Ale to taka mała uszczypliwość z mej strony :spiewa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości