[Polsat] Gwiezdny cyrk

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: madziulka »

co za beznadzieja:/ myślę że skończy to się na 1 edycji :roll:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: ktos »

Program nawet fajny 8) ale początek porażka i beznadziejne prowadzenie ;) a połowa występów bardzo nudnych np puszczanie baniek 8)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obejrzałem jedynie pół godziny programu i zmieniając na ''Szkło kontaktowe'' doszedłem do wniosku, że tego się nie da oglądać :?
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: Isadora »

Obejrzałam z ciekawości 1 odcinek i na tym poprzestanę, znudziło mnie to, teraz oglądam gwiazdy na lodzie, ale reaguję wysypką na Dodę więc pewnie szybko wrócę do państwa Smith
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: Kuba »

Z tego co podobno pisze GW (może ktoś ma), program miał 2,4 miliona :> :twisted: Jeśli to prawda to szykuje się spektakularna porażka Polsatu. No, jasne, jasne... ważne są też udziały. Ale 2,4 :shock: ?!
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: pop »

A myślałeś, że jaka będzie oglądalność dość długiego programu, wieczorem w środku tygodnia? :/

To całkiem dobry - jak na pierwszy odcinek nowego programu - wynik.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: Kuba »

Finałowe wydania "You Can Dance" notowały ponad 3 miliony :] Tak samo jak niektóre filmy w czwartkowym paśmie (emitowany ostatnio "Zróbmy sobie wnuka" należy do chętnie oglądanych, nawet po raz enty). Polsat zbudował ogromną kampanię reklamową i stworzył z tego programu motor napędowy swojej ramówki. Koszty programu są niewyobrażalne, a gwiazdy jury dostają niebotyczne pieniądze. Czy 2,4 miliona może być w tym przypadku sukcesem? Ciekawią mnie tylko udziały, bo to one będą głównym wyznacznikiem sukcesu lub porażki.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: pop »

To dopiero pierwszy odcinek. Większość programów tak zaczyna. Poza tym podałeś jakiś wynik niby z "GW", ale już nie napisałeś czy to dane OBOP-u, czy może AGB... Poczekajmy na jakieś oficjalniejsze wyniki.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: Kuba »

OK, nie wiadomo czy OBOP czy AGB - ale czy wszystkie pierwsze odcinki notują taką oglądalność? Pierwszy odcinek "JOŚ" miał wynik w okolicach któregoś już z kolei "Tańca z gwiazdami", jak nie wyższy. "Gwiazdy tańczą na lodzie" również startowały całkiem nieźle. Jako przykład można podać także wiosenną nowość TVN - "39 i pół", która zanotowała 3,9 miliona.

Z reguły jest tak, ze jeśli pierwszy odcinek ma dużo, to mówią, że ludzie usiedli z ciekawości, a jeśli mało, to tak jak ty teraz :].
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: pop »

Kuba pisze:Z reguły jest tak, ze jeśli pierwszy odcinek ma dużo, to mówią, że ludzie usiedli z ciekawości, a jeśli mało, to tak jak ty teraz :].
Tylko zauważ, że ja jakoś nigdy nie bronię Polsatu - teraz mówię jak jest.

Pierwszy odcinek pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami" - który w kolejnych sezonach miał oglądalność nawet na pozimie 6-7 mln - oglądało nieco ponad 2,8 mln widzów, więc tylko trochę lepiej od "Gwiezdnego cyrku". Natomiast pierwszy odcinek "You Can Dance - Po prostu tańcz" ("na żywo") oglądało 2,4 mln widzów...

W telewizji nic nie ma "z reguły"... :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: Elek »

Tylko ze ludzie sa juz przyzwyczajeni do tego typu programu wiec siadaja nawet ze zwyklej ciekawosci, taniec te widowiska zaczynal wiec na jego ogladalnosc pierwszej edycji nie ma co patrzec, wiadomo ze ludzie lubia juz takie widowiska i jesli cyrk mial tylko 2,4 to dla polsatu musi byc to niezla tragedia :twisted: znowu im nie wyszlo:D do you can dance tez nie ma co porownywac bo w nim tancza amatorzy a nie gwiazdy, i to nie jest zla pora w tym czasie lecialy na wspolnej i zrobmy sobie wnuka ktore na pewno mialy lepsza ogladalnosc wiec mamy kolejna klape :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: Isadora »

Obejrzałam prawie cały z ciekawości, nie zdarzyło się nic co by mnie zachęciło do obejrzenia kolejnego odcinka, poza tym nie lubię Chajzera :P
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: r_r16 »

media2.pl pisze: "Gwiezdny Cyrk" w prokuraturze

"Gwiezdny Cyrk", nowy show telewizji Polsat, w którym gwiazdy wykonują cyrkowe akrobacje, nie ma szczęścia. Program nie okazał się wielkim hitem stacji, a do tego wkrótce trafi do prokuratury, która będzie musiała zbadać czy podczas programu doszło do złamania prawa.
Program "Gwiezdny cyrk" na antenie telewizji Polsat zadebiutował na początku marca 2008 roku. Od początku wzbudzał emocje i protesty obrońców zwierząt.

Jak czytamy w Gazecie Wyborczej , działacze Klubu Gaja po pierwszym odcinku programu zdecydowali o złożeniu w prokuraturze wniosku o wszczęcie postępowania, bo podczas programu mogło dojść do złamania prawa.

Według obrońców zwierząt, tresura foki jest niezgodna z zapisami ustawy o ochronie zwierząt, które m.in. zabraniają zmuszania zwierząt do wykonywania czynności sprzecznych z ich naturą.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: piotrek888 »

Jeszcze wylecą z hukiem i nie będzie taki radosnych reklam w kolorowy gazetach. Ten program od początku był skazany na straty.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Gwiezdny cyrk

Post autor: podmark »

Ekolodzy zawsze robią mnóstwo szumu. Liczą w ten sposób na łapówki. Straszą i straszą, a za pustymi słowami nic nie stoi. Prokuratura nie będzie musiała nawet wszczynać śledztwa, bo nie złamano prawa - scenariusz występów zwierząt został zatwierdzony przez Głównego Lekarza Weterynarii i prokuratura ma związane ręce.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości