Marta Żmuda-Trzebiatowska

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Marta Żmuda-Trzebiatowska

Post autor: arczi »

Jeżeli oglądaliście serial 'Twarzą w twarz' na pewno nie umknęła waszej uwadze ta jakże utalentowana aktorka młodego pokolenia :lol2: Urodzona w 1984 roku. Kiedy jej znajomi ze studiów męczyli się jeszcze na wykładach, ona już zauroczyła widzów swoją kreacją w 'Magdzie M' :lol2: Pochodzi z niewielkiej miejscowości- Człuchowa. Jak sama przyznaje, jej ulubionym programem w telewizji są 'Fakty' 8)

Tutaj znajduje się bardzo ciekawy wywiad z Martą, pokazuje, że nie jest zadufaną w sobie gwiazdką, i że na to co ma teraz, sama zapracowała :arrow: http://elle.interia.pl/gwiazdy/news/id/100132587

A oto i Marta Żmuda- Trzebiatowska :arrow:

Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Marta Żmuda- Trzebiatowska

Post autor: Nika »

O widzę, że nie tylko ja dostrzegłam talent i urodę Marty! :D Najbardziej dała sie zauwazyć w Magdzie M., gdzie grała asystentkę, która za wszelką cenę chciała uwieść żonatego Waligórę. Ale ci, którzy po tym serialu nie zapałali do Niej zbytnią życzliwością ze względu na negatywny charakter bohaterki, którą grała, na pewno zdołali sie przekonać do Marty w Twarzą w Twarz, gdzie grała luksusową damę do towarzystwa, która pomagała głównemu bohaterowi w ukrywaniu się przed policją,i niestety ją na koniec zabili. :( Od 30 marca rusza emisja Teraz albo nigdy, gdzie mam nadzieję, na równie ciekawą kreacje aktorską ze strony Marty no i happy ending dla odtwarzanej przez nią bohaterki! 8)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Marta Żmuda- Trzebiatowska

Post autor: maxxx »

No proszę :lol2: Skoro tak chwalicie na pewno postaram się zwrócic na Nią większą uwage :aniol: Przyznam szczerze,że nie oglądałem 'TwT' ;( Dziś na pewno moge powiedzieć,że zwraca uwagę niebanalna urodą :tanczy: A więcej sie wypowiem jak się zapoznam bardziej z Jej warsztatem aktorskim 8) Na 99% zasiadam 30 marca przed tv i włączam Tvn :D
Ach jeszcze coś dorzucę do galerii żeby się ładnie zrobiło w wątku :lol2: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trzymam kciuki za moja rówieśniczkę :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Również jej wcale nie kojarzę, ale skoro ją tak chwalicie to musi być coś na rzeczy :lol2: Postaram sie podkraść żonie Magdę M. na DVD i się jej przyjrzeć :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Marta Żmuda- Trzebiatowska

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Również jej wcale nie kojarzę, ale skoro ją tak chwalicie to musi być coś na rzeczy
To znaczy ja Ją kojarze :lol2: Żeby nie było,że tak coś napisałem bezpodstawnie :grozi: :spiewa: Musimy jakoś wspierać rodzime aktorki młodego pokolenia-tymbardziej,że jakiś szczególnie pięknych i utalentowanych jest jak na lekarstwo :cicho: A MŻT to może być taki powiew na polskiej scenie :D No nie każdy w tym wieku grywa u boku Adamczyka będącego na fali obecnie 8)

Ujęcie z filmu 'Nie kłam Kochanie',premiera 28.03.2008 :arrow:

Obrazek

Marta m.inn opowiada trochę o współpracy z P.Adamczykiem w tym wywiadzie zalinkowanym przez arczi'ego :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Obejrzałem sobie pobieżnie bodajże 20 odcinek z początkowo myślą: Aktoreczka jakich wiele. Każda z nich ma coś w sobie, jednak szybko zmieniłem zdanie. To naprawdę obiecująca aktorka młodego pokolenia :tanczy:
PS. Skojarzyłem już ją wcześniej trochę z tego zdjęcia, jakie wrzucił maxxx :hyh:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Marta Żmuda- Trzebiatowska

Post autor: Nika »

Marta w najnowszej Gali ma sesje z Piotrem Adamczykiem, promuja zapewne najnowszy film, któy wejdzie w ten weekend do kin "Nie kłam kochanie". znależli sie tez na okładce i z każdym z osobna mozna wywiad przeczytac, będę mieć więcej czasu to wrzuce skan z wywiadu z Marta wieczorkiem, a tymczasem podelektujcie się zdjęciami. :spiewa:
Obrazek
Więcej tutaj: :arrow: http://www.gala.pl/gwiazdy/galerie/view ... biatowska/
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Marta Żmuda- Trzebiatowska

Post autor: maxxx »

Och dzieki-piekna galeryja :lol2: Koniecznie wrzuc ten scan.Musimy się jakoś lepiej (np.ja)przygotować to odbioru Marty w najnowszym filmie i serialu(w sensie wyciągać wnioski z wywiadu) :D
P.S Nie ma to jak czarno-białe zdjęcia :aniol: No powiedzmy,że tylko piękne oczy na tym cierpią :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nika, dzięki za fotki :buzi: Wszystkie są wspaniałe :D Tylko mała poprawka- film wchodzi do kin 28 marca- czyli w następny weekend :lol2: Film jest bardzo szeroko promowany na antenie tvn- wczoraj w czasie TzG leciało kilka spotów. Pokazywali momenty, w których Marta tańczyła, więc nasunęło mi się od razu to, że koniecznie widziałbym ją w kolejnej edycji show :lol2:
Co do serialu, to na stronie wirtualnemedia.pl są materiały filmowe dotyczące serialu. M.in. Marta wypowiada się na temat swojej bohaterki :D Nie mam wątpliwości, że bedzie to najlepsza serialowa pozycja w telewizji :lol2: Jeszcze tylko dwa tygodnie do premiery :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

To ja jeszcze do bogatej foto galerii Niki dorzucę plakat promujący film :spiewa:
Obrazek

Oczywiście w nim Marta również w roli głównej obok Adamczyka :lol2:
Miłe jest, że chcą promować nowe aktorki, a nie ciągle Stenkę, Wolszczak czy Brodzik :rozglada:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Marta Żmuda- Trzebiatowska

Post autor: Nika »

arczi pisze:film wchodzi do kin 28 marca- czyli w następny weekend
Och, to wszystko przez to, że juz mi sie pali, by isc jak najszybciej na to do kina, stad uprzedzilam zmylkowo premiere o tydzien. :lol2:
kamilo pisze:Miłe jest, że chcą promować nowe aktorki, a nie ciągle Stenkę, Wolszczak czy Brodzik
Trafne spostrzezenie kamilo nic dodac nic ujac! :D
Obiecane skany z wywiadem z Gali, ktory moze nie jest jakis nadzwyczajny, ale warto rzucic okiem, temat wiodacy: kłamstwo! :o:
:arrow: http://img177.imageshack.us/my.php?image=imgpi7.jpg
:arrow: http://img444.imageshack.us/my.php?image=img0001nw7.jpg
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Marta Żmuda-Trzebiatowska

Post autor: maxxx »

Nika pisze:Obiecane skany z wywiadem z Gali, ktory moze nie jest jakis nadzwyczajny, ale warto rzucic okiem, temat wiodacy: kłamstwo!
No taki ten wywiad nie powala z nóg ale przyjemnie się czyta :P Zawsze takie historyjki dziewczyny z plecakiem z konfiturami&przetworami w wielkim mieście są dość ckliwe ale w tym przypadku jakoś to autentycznie wyglada.I mówie to nie tylko na podstawie tego wywiadu,ale czytałem tez inne :aniol:
Ach i jeszcze jedno,kto by pomyślał,że można poderwać Martę z trudnym charakterem jak sie wyraziła na drinka :lol2:
P.S Dziękuje Nika za fotyge :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Marta Żmuda-Trzebiatowska

Post autor: maxxx »

Parę ujęć ze zwiastunu :aniol: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jakość zdjęć średnia ale nie moja wina :uhh:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Marta Żmuda-Trzebiatowska

Post autor: prze_kw »

Witam w klubie zauroczonych Martą :D
Liczą się tylko Fakty.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Coś ten klub zawiesił działalność :lol2: Wczoraj natrafiłem na kulisy powstawania filmu 'Nie kłam kochanie' na tvn-ie :D
Sporo bylo tam Marty,wiele razy się wypowiadała-ale wkońcu to główna bohaterka wespół a P.Adamczykiem :tanczy: :arrow:

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości