Marta Żmuda-Trzebiatowska

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Sporo bylo tam Marty,wiele razy się wypowiadała-ale wkońcu to główna bohaterka wespół a P.Adamczykiem
Wywiad z Martą i Adamczykiem jest w najnowszym ''TT''. Dotyczy nie tylko filmu :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Marta Żmuda-Trzebiatowska

Post autor: Nika »

Wywiady sa juz teraz z nimi prawie wszedzie, ostatnio otwarlam lodowke i tez cos tam o nich bylo. :lol2: A na powaznie to co do reklamy jestem jak najbardziej za, ale boje sie, ze przesadza i przereklamuja ten film. A zapowiada sie pomimo to niezle z tego co pokazuja zwiastuny czy chociazby wczorajszy zakulisowy program , ktory lecial po polnocy na TVN. Capsy piekne maxxxiu, ale powiedz czy chociaz w malenkim stopniu ogarnela Cie juz martozmudotrzebiatowska mania?!? :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nika pisze: A na powaznie to co do reklamy jestem jak najbardziej za, ale boje sie, ze przesadza i przereklamuja ten film
Ach no sporo tego,ale pocieszające jest to,że jeszcze tylko przez pare dni-damy rade :D
Capsy piekne maxxxiu, ale powiedz czy chociaz w malenkim stopniu ogarnela Cie juz martozmudotrzebiatowska mania?!?
No już nie mogę być capsowym altruistą :lol2: A tak serio to do mani żadnej sie nie przyznam :cicho: Już jedną mam-o jedna za duzo :aniol: Ale Marta jest super :cicho: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Marta Żmuda-Trzebiatowska

Post autor: Nika »

W piatek w DDTVN pod koniec programu goscila Marta w studio w ramach dalszych promocji najnowszego serialowego dziecka TVN "Teraz albo nigdy", ktory juz jutro po TzG. Taka spokojniutka i niesmialutka wrecz zdawac by sie moglo ta Martunia, cicha woda brzegi rwie... :lol2:, zreszta sami sie przekonajcie :arrow: http://dziendobrytvn.onet.pl/1478014,gwiazdy.html
Przypominam, ze od piatku "Nie klam kochanie" juz na ekranach kin! Byl juz ktos moze na tym w kinie?! Mi moze uda sie na to dotrzec w tym tygodniu... :spiewa:
Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nika rzuciła jednym linkiem, to ja zarzucę artykułem z 'dziennika' :lol2:
W artykuł oczywiście tyczy się Marty, dowiadujemy się m.in. że obrączka ją uwiera, oraz że chciała też być architektem :rozglada: Poza tym resztę chyba już wiemy :szalony:
Kariera Marty rozwija się w zawrotnym tempie. Po drugoplanowych rolach przyszedł czas na główne: w nowym serialu "Teraz albo nigdy!" i komedii romantycznej "Nie kłam kochanie".

Na nasze ekrany wchodzi właśnie serial "Teraz albo nigdy!", w którym Marta Żmuda-Trzebiatowska gra farmaceutkę. Po zamknięciu apteki, w której pracuje, bohaterka zajmuje się domem i mężem. "Mam wrażenie, że obrączka mi nie pasuje" - mówi nam młoda aktorka. - "Na planie uwiera mnie i ciągle się nią bawię".

Ale wbrew pozorom prywatnie Marta nie jest singielką. Ma narzeczonego Adama, który z zawodu jest tancerzem. Mają psa rasy shi-tzu o imieniu Baby.

Przyszło z czasem

Serialowa bohaterka Marta Orkisz, którą gra Marta Żmuda-Trzebiatowska, jest żywiołowa i lubi czerpać z życia pełnymi garściami. Emanująca seksapilem dziewczyna wie, jakie wrażenie robi na mężczyznach. Od dłuższego czasu marzy, by zostać mamą. A grająca jej rolę Marta? Wręcz przeciwnie!

"Jak byłam nastolatką, z przerażeniem odkryłam, że nie lubię dzieci. Powiedziałam o tym mojej mamie, która uspokoiła mnie słowami: <To przyjdzie z czasem>. I rzeczywiście, teraz uwielbiam dzieci, ale jeszcze jest za wcześnie, by myśleć o własnych" - dodaje Marta.

Nie boi się zmian

"Teraz albo nigdy!" ma stać się wiosennym hitem stacji TVN. Produkuje go ta sama ekipa co "Magdę M.". Główni bohaterowie to dwudziesto-, trzydziestoletni mieszkańcy dużego miasta, którzy poznają się podczas sylwestrowego wyjazdu na portugalską wyspę Maderę. W serialu zobaczymy m.in. Agatę Buzek, Rafała Królikowskiego, Katarzynę Maciąg i Mateusza Damięckiego.

"Tak była rozpisana moja rola, że scen na Maderze miałam rzeczywiście dużo. Wstawałam o 5 rano, a zdjęcia kończyłam wieczorem. Nie zdążyłam się nawet opalić" - wspomina ze śmiechem Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Na potrzeby roli aktorka z brunetki stała się blondynką. Już Patryk Vega w czasie prób do serialu "Twarzą w twarz" doszedł do wniosku, że jej twarz niesamowicie się zmienia, gdy tylko inaczej upnie włosy. Aktorka dobrze o tym wie i nawet lubi eksperymentować z fryzurami. "Nikt mnie nie musiał przekonywać do przefarbowania włosów" - mówi Marta.

Aktorstwo czy architektura?

Aktorka rok temu skończyła warszawską Szkołę Teatralną, a już zagrała m.in. w serialach "Dwie strony medalu", "Kryminalni", "Twarzą w twarz" i "Magda M.". W filmie "Nie kłam, kochanie", który właśnie wchodzi do kin, gra z Piotrem Adamczykiem.

"Cieszę się, że mam sporo propozycji zawodowych i nie muszę szukać innego pomysłu na życie. I dobrze, że zdecydowałam się na aktorstwo, bo wahałam się, czy nie iść na architekturę. Jestem umysłem ścisłym: na maturze zdawałam matematykę w stopniu rozszerzonym" - mówi Marta.
Obrazek

Przypominam, że dziś zaraz po TzG- 'Teraz albo nigdy' :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:Przypominam, że dziś zaraz po TzG- 'Teraz albo nigdy' :lol2:
Nie musisz,bo nawet gdyby ktoś zapomniał to Marta się sama przypomniała swoja obecnościa na widowni 'TzG' :tanczy:
Niech się przyglada jakto bedzie tanczyć mam nadzieje w nowej edycji :szalony:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re:

Post autor: lukaszo »

maxxx pisze:
arczi pisze:Przypominam, że dziś zaraz po TzG- 'Teraz albo nigdy' :lol2:
Nie musisz,bo nawet gdyby ktoś zapomniał to Marta się sama przypomniała swoja obecnościa na widowni 'TzG' :tanczy:
Niech się przyglada jakto bedzie tanczyć mam nadzieje w nowej edycji :szalony:
Ja też mam nadzieję że Marta wystąpi w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami. Bardzo ją lubię. Jej wczoranzy debiut w serialu Teraz albo nigdy! bardzo mi się podobał.
TVN - programowo najlepsza
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ostatnio wysyp artykułow i wywiadów z Martą :jupi:
Kolejny ukazał się na onecie- warto przeczytać :lol2:
Wiemy m.in. z niego, że Marta niedługo zagra w kolejnym filmie 8)

:arrow: :arrow: :arrow:
http://film.onet.pl/0,0,1478848,1,596,artykul.html
Julia-com
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 06 kwie 2008, 17:51

Re: Marta Żmuda-Trzebiatowska

Post autor: Julia-com »

Drobna poprawka do wstępu- Marta nie pochodzi z Człuchowa tylko z Przechlewa- jeszcze mniejsza miejscowośc na Kaszubach :)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Dziś z rana trafiłem na niejaką telewizję Zig Zap (nawet nie widziałem, że takową mam w kablówce :lol2: ) i na program 'Przymierzalnia' prowadzony przez Martę :P
Program widziałem po raz pierwszy, ale już chyba dobrych kilka miesięcy jest na antenie :rozglada:
Marta rozmawia w nim o samych nudach- niestety to program o modzie :lol2:
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re:

Post autor: lukaszo »

arczi pisze:Dziś z rana trafiłem na niejaką telewizję Zig Zap (nawet nie widziałem, że takową mam w kablówce :lol2: ) i na program 'Przymierzalnia' prowadzony przez Martę :P
Program widziałem po raz pierwszy, ale już chyba dobrych kilka miesięcy jest na antenie :rozglada:
Marta rozmawia w nim o samych nudach- niestety to program o modzie :lol2:
Dawniej program ten prowadziły:Gosia Socha i Joasia Jabłczyńska.
Marta prowadzi 'Przymierzalnie' od 2007 roku :D
TVN - programowo najlepsza
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Marta Żmuda-Trzebiatowska

Post autor: pop »

Marta już jutro będzie gościem "Szymon Majewski Show". ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

To będzie starcie Marta vs. mecz Holandia-Włochy :lol2: Wiedzieli kogo zaprosić,by nie spadła oglądalność :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mało kto z aktorów starego pokolenia, którzy pracowali latami na swój sukces, może się pochwalić dochodem w wysokości 570 tys. złotych. Za to pochodząca z Człuchowa młodziutka absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie Marta Żmuda-Trzebiatowska zarobiła tyle w zaledwie rok. Dwa lata temu debiutowała w serialu "Magda M.", a dziś jest bijącą rekordy popularności aktorką. W jaki sposób zdobyła taki majątek? Za udział w pierwszej serii serialu "Teraz albo nigdy" Marta dostała ok. 300 tys., a za główną rolę w filmie "Nie kłam, kochanie" ok. 70 tys. Do tego dwa seriale "Twarzą w twarz" i "Dwie strony medalu", za które zarobiła w sumie ok. 200 tys. - wylicza Fakt.
:rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

I bardzo dobrze :brawa: ,niech zarabia jak najwięcej :aniol: Poza tym 70 tysięcy za główną role w filmie,jakoś mnie taka kwota nie powala :stop:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości