dlaczego właśnie tvn?

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

dlaczego wÂłaÂśnie tvn?

Post autor: arrow »

tak sie zastanawiam czemu istniejÂą nieoficjalne strony poÂświecone tvn, na dodatek zawierajÂące wiecej informacji niz strona oficjalna, a nie ma takich stron dotyczacych tvp czy polsatu (przynajmniej nie udaÂło mi sie na takie trafic). tu pytanie kierujĂŞ gÂłownie do ÂŁukasza, dlaczego akurat strona o tvn, a nie o innej stacji? w czym jest (a moze byÂł) lepszy? :arrow:
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Mysle Âże gdyby powstaÂł odpowiednik tej strony o TVP byÂłby 10 razy wiĂŞkszy,natomiast Polsatu 10 razy mniejszy.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

TVP nie potrzebuje nieoficalnej strony internetowej. Ich serwisy tvp.pl oraz wiadomosci.tvp.pl s¹ bardzo dobre i kilkanaœcie razy dziennie aktualizowane. W ci¹gu kilkudziesiêciu sekund mo¿na znaleŸÌ tam wszelkie potrzebne informacji - o stacji, programie, nowoœciach etc. Przyda³by siê równie¿ dzia³ o ludziach TVP - jakieœ zdjêcia (nawet archiwalne), krótkie informacjie etc i coœ z bajerami typu wygaszacze, tapety, muzyka (by³o coœ takiego ostatnio, ale wszytko ze sportem - Ateny)
Natomiast o stronach kana³ów TVN szkoda gadaÌ- zw³aszcza TVN24 i tvnmeteo, inne troszeczkê bogatsze ale i tak nudne - ¿adnych zapowiedzi etc. Natomiast u £ukasza i maniaka wszytko, a nawet wiêcej. O wszytkich nowoœciach TVN-u dowiadujê sie w³aœnie ze stron nieoficialnych.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Poza tym jak siê tworzy stronê www to najwa¿niejsz¹ rzecz¹ jest, aby tematyka nie znudzi³a siê autorowi po tygodniu, bo wtedy strona miast coœ osi¹gn¹Ì umrze œmierci¹ naturaln¹. A do tego jak wiêkszoœÌ forumowiczów £ukasz wola³ ogl¹daÌ TVN ni¿ Polsat i tak tê telewizjê polubi³, ¿e rusz³a nieoficjalna strona www, choci¹¿ jak powiedzia³ mi pewien pies to by³o te¿ tak, ¿e na polu pe³nym pszenicy rozszala³a siê wielka tr¹ba powietrzna z czekolady... :D
Pozdrawiam - KRASU 8)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

hehehehe, no skoro pies tak powiedziaÂł.... coÂś w tym musi byĂŚ, ale czemu np polsat nie ma tak zagorzaÂłych fanĂłw ktĂłrzy stworzyliby nieoficjalnÂą stronĂŞ na temat tej stacji? co jest takiego w tvn Âże tak ciekawi ludzi? :arrow:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

O to juÂż powinieneÂś zapytaĂŚ fanĂłw Polsatu (jeÂśli takich znajdziesz :P ) :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a piesek co laÂł na pszenice nie wie? :roll: :arrow:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Nie do koĂąca rozumiem o co Ci chodzi? Chcesz dociec:
a) dlaczego wystartowaÂła TVN.personal.pl, bo jÂą lubisz?
b) dlaczego wystartowaÂła TVN.personal.pl, bo jej nie lubisz i nie widzisz sensu jej bytu?
c) gdzie mo¿na znaleŸÌ jakieœ nieoficjalne strony o Polsacie, bo jesteœ wielkim fanem Polsatu?
Pozdrawiam - KRASU 8)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

to czy lubie czy nie, nie ma znaczenia, po prostu chcialem wiedzieĂŚ dlaczego wÂłaÂśnie tvn ma takich fanow ktĂłrzy zakÂładaja strony poÂświecone tej stacji, a takich fanĂłw nie ma np polsat :?: :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja juÂż fanem tvn-u nie jestem a pisze tu bo lubie to forum i tÂą stronĂŞ.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Polsat takich fanĂłw nie ma, bo ja widaĂŚ nie ma w swojej ramĂłwce nic o czym ktoÂś chciaÂłby pisaĂŚ na swojej stronie i poÂświĂŞcaĂŚ jakÂże cenny wolny czas 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A mi siê kidyœ uda³o trafiÌ na stronê fanów Polsatu - wprawdzie zawierte tam by³y wszytkie informacje ze œwiata mediów (nowoœci programowe etc) ale wyraŸnie iwdaÌ tam by³o wielk¹ mi³oœÌ do Polastu. W rankingu stacji Polsat pierwszym, potem TVP a na szaym koùcu z kipekœ ocen¹ TVN. Je¿eli jeszcze raz uda mi siê trafiÌ na tê stronê, to zamieszczê link.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Polsat Info - o to chodzi??
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie, to byÂła inna strona - byĂŚ moÂże kiedyÂś prowadzone przez autora obecnej strony Polsat Info. JakiÂś czas temu ktĂłryÂś z uczestnikĂłw naszego forum miaÂł do niej link w swoim opisie. MuszĂŞ poszukaĂŚ.

EDYCAJ!!!
MAm znalazÂłem http://www.em.soft.webpark.pl/med.htm - Majkell miaÂł odnoÂśnik do jakiejÂś strony, a na tej stronie byÂł odnoÂśnik do tej - polecam.

ZWÂŁSZCZA DZIAÂŁ HISTORIA TELEWIZJI,opisy stacji, dlaczego TVN jest gorszy od Polsatu etc
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Hmmm...sam szkielet strony niestety ÂżaÂłosny :?
Pozdrawiam - KRASU 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości