tvnfan.pl

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: tvnfan.pl

Post autor: object »

Ej ci ludzie z tvn fana są jacyś powaleni totalnie :shock: W ogóle o co im chodzi? :mhm: Po całym tym zamieszaniu nawet wszedłem na tę ich stronkę(nigdy tam nie byłem wcześniej) i totalny żal :ech: Nawet grafiką nie nawiązują do tvn-u. To raczej przypomina stronę osiedlowego parku(tyle zieleni) :lol2: Ogólnie beznadzieja i nie ma o co się kłócić. Trochę więcej luzu Panowie z tvnfan :lol:
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: tvnfan.pl

Post autor: D00 »

Oni na tym swoim "blogu" zmieniali layouty częściej niż ja skarpetki xD

EDIT: Dokończyli newsa o zmianach w "Faktach":
Przeszło po dwóch od kiedy Kamil Durczok, były prezenter TVP “Wiadomości”, a teraźniejszy szef “Faktów TVN” i główny prowadzący, program stanie się jeszcze bardzie dynamiczny. W nowej formule będą zarazem poruszane tematy lokalne, ogólnopolskie oraz nie zabraknie informacji z zagranicy. Fakty TVN postawią także na szerszą współpracę z redakcjami TVN CNBC Biznes, TVN Meteo, TVN 24, TVN24.pl.

Rosnąca konkurencja na rynku mediów ogólnopolskich jest powodem wprowadzenia zmian. Od kiedy główny program informacyjny TVN, w roku 2004 wprowadzał nowe studio newsowe, widzimy widoczną poprawę konkurencyjnych serwisów. Natomiast w kolejnych latach widzimy, że w\w rynkiem interesują się nawet zagraniczni inwestorzy np. Telewizji Puls z Murdochem na czele w sztandarowym programie informacyjnym “Puls Raport”.

Polsat “Wydarzenia” zmodernizował studio już kilka razy, natomiast publiczny nadawca TVP ze swoim programie informacyjnym “Wiadomości”, nie odstawał od konkurencji, także wprowadzając dość zauważalne zmiany, zarówno w przekazie informacji, jak i wyglądzie całego programu.
Ekhm... 1000 zł dla tego, kto zrozumie, o co chodzi...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: tvnfan.pl

Post autor: pop »

Serwis TVNFAN nieoficjalnie się dowiedział, że zmiany w programie informacyjnym TVN Fakty, które obejmują grafikę, studio, inne podejście do informacji, będzie można zobaczyć już 5. maja 2008, informuje rzecznik TVN. Poniedziałkowy program informacyjny TVN, poprowadzi Kamil Durczok.

Przeszło po dwóch (czego dwóch?) od kiedy Kamil Durczok, były prezenter TVP “Wiadomości”, a teraźniejszy szef “Faktów TVN” i główny prowadzący, program stanie się jeszcze bardziej dynamiczny. W nowej formule będą zarazem poruszane tematy lokalne, ogólnopolskie oraz nie zabraknie informacji z zagranicy (to naprawdę zupełna nowość). Fakty TVN postawią także na szerszą współpracę z redakcjami TVN CNBC Biznes, TVN Meteo, TVN 24, TVN24.pl.

Rosnąca konkurencja na rynku mediów ogólnopolskich jest powodem wprowadzenia zmian. Od kiedy główny program informacyjny TVN, w roku 2004 wprowadzał nowe studio newsowe, widzimy widoczną poprawę konkurencyjnych serwisów. Natomiast w kolejnych latach widzimy, że w\w rynkiem interesują się nawet zagraniczni inwestorzy np. Telewizji Puls z Murdochem na czele w sztandarowym programie informacyjnym “Puls Raport”. Kompletnie nie rozumiem tego akapitu.

Polsat “Wydarzenia” zmodernizował studio już kilka razy (Asia Jacek bawił się klockami), natomiast publiczny nadawca TVP ze swoim programie informacyjnym “Wiadomości”, nie odstawał od konkurencji, także wprowadzając dość zauważalne zmiany, zarówno w przekazie informacji, jak i wyglądzie całego programu.
żal.pl
D00 pisze:Dokończyli newsa o zmianach w "Faktach"
Ciekawe ile zajęło im główkowanie nad tym tekstem.
D00 pisze:Ekhm... 1000 zł dla tego, kto zrozumie, o co chodzi...
Zgłośmy się z tym do Bralczyka. Ale tysiąc to chyba za mało...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: tvnfan.pl

Post autor: object »

najlepsze jest to:
Serwis TVNFAN nieoficjalnie się dowiedział, że zmiany w programie informacyjnym TVN Fakty, które obejmują grafikę, studio, inne podejście do informacji<<inne podejście do informacji? o co com'on?
:uhh: :lol:

albo to:
TVN Style naucza tańca
nie powinno być uczy? :mhm:
Polsat “Wydarzenia” zmodernizował studio już kilka razy
:shock: kiedy?? czy coś mnie ominęło? Można napisać że poprzestawiał meble :lol:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 21 kwie 2008, 21:33 przez object, łącznie zmieniany 1 raz.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: tvnfan.pl

Post autor: D00 »

No inne podejście! Na przykład teraz podchodzą do biurka od lewej, to podejdą od prawej. I już masz inne podejście!
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: tvnfan.pl

Post autor: object »

:lol2: lol!! A racja w takim razie to rzeczywiście do informacji można podchodzić na wiele sposobów :lol: Ja za zwyczaj podchodzę do nich od frontu :lol2:
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: tvnfan.pl

Post autor: D00 »

Oni pewnie stoją za telewizorem i szukają prądu...
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: tvnfan.pl

Post autor: kamiltvnfan »

:!: Wy się śmiejecie z tego TVNFana!!?? Ja też :D Czy ten blog to element komiczny??? :D To jakiś żart? Jeżeli tak to podoba mi się, zawsze poprawia mi humor. Oni są tak profesionalni... No, ale dać dziecku dostęp do Internetu i masz BABO TVNFANA :D :D

P.S. Jest taka firma jak TVNFAN MEDIA? :):D :hmm:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: tvnfan.pl

Post autor: r_r16 »

Jak już o profesjonalizmie tvn.fan.pl to takie spostrzeżenie: :D
Obrazek
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: tvnfan.pl

Post autor: kamiltvnfan »

o boszzz... oni tacy głupi są czy udawają?
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: tvnfan.pl

Post autor: D00 »

Jacy głupi? Oni mówią nie "plotką", czyli za pomocą plotki. :D Donosy na Pudelek wysyłają. :D
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: tvnfan.pl

Post autor: kamiltvnfan »

Weszłem na ich BLOGA. Fajny. Poprawia mi humor. Dużo błędów... Z ortografią na bakier...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: tvnfan.pl

Post autor: pop »

A tutaj "weszłeś" ( :lol: ), by ich promować? :uhh:

Widzę, że wszyscy u was z ortografią - jak to napisałeś - na bakier...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: tvnfan.pl

Post autor: piotrek888 »

kamiltvnfan pisze:Weszłem
Skończ.
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: tvnfan.pl

Post autor: kamiltvnfan »

Przepraszam :(( Tak mi przykro. Wszedłem... Nie promuję ich. Mówię, że dobry bo pośmiać się można z tych błędów. A tak to blog mega nie profesjonalny i żałosny. Tak jak wasze poprawki.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości