Gaże za zwierzenia

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Gaże za zwierzenia

Post autor: Mocne_ogniwo »

czy ktos z drogich wspol forumowiczow orientuje sie w przyblizonych kwotach jakie otrzymuja bochaterowie rozmow w toku za zwierzenia...bo jako pewnik przyjmujemy iz nie czynia tego charytatywnie
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To chyba nie sÂą wielkie pieniÂądze. MyÂślĂŞ, Âże maksymalnie to jest 150 zÂłotych. ChociaÂż, moÂże siĂŞ mylĂŞ :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ok 30 zÂł za godzinĂŞ. Jednak samo nagranie trwa czasami dÂłuÂżej - trzeba coÂś powtĂłrzyĂŚ etc. JeÂżeli osoba siedzÂąca na widowni zabierze gÂłos w dyskusji dostaje wiĂŞkszÂą kwotĂŞ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Chêtnie bym siê tam zjawi³. Trochê zarobku, rozrywki a gadane mam to wym¹drz¹Ì bym siê móg³. :lol:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja slyszalem ze osoba wystepujaca na glownej scenie dostje 5 tysiecy za ciekawa gistorie a uczestnicy siuedzacy z boku na widowni po 3 tysiece
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

TrochĂŞ to chyba za duÂżo... :?
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja tak nie uwazam sluchajcie jak ktos kto zostal zgwalvcony przychodzi do studia zeby o tym opowiedziec to chyba musi byc czym szachecpny bo napewno za marne pieniadze nie mialby ochoty obnazac sieprzed 2,5 mlionami ludzi
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

No moÂże ale sÂądzĂŞ, Âże kwota jest uzaleÂżniona od tego o czym siĂŞ opowiada.
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

najlepiej byÂłoby spytaĂŚ siĂŞ jakiegoÂś "bohatera", ale nie sÂądzĂŞ, Âże duÂżo...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Moja "kole¿anka" z dzieciùstwa kiedyœ tam by³a (tj wyst¹i³a jako pierwszy goœÌ razem ze swoj¹ mam¹) - temat dotyczy³ powa¿nych sporów i k³ótni w rodzinie - mimo to nie zauwa¿y³em, aby póŸùiej by³a bogata etc.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

rodzina mojej kole¿anki te¿ tam by³a (tytu³ chyba "Polacy s³awni za granic¹"), doœÌ dawno temu, i te¿ ¿adymi korzyœciami finansowymi siê nie chwali³a :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

powiem tylko yle ze ja tez na ich miejscu nie chwalil bym sie tym ze sprzedalem kawalek swojego zycia za 5 tysiecy zlotych...a poza tym ktos kto ma 5 tysiecy zlotych nie jest raczej czlowiekiem bogatym, wiec moze to pozostac niezauwazone hehehe :) :)
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Drzyzga w jednym z wywiadów wspomina³a, ¿e goœciom programu zwracaj¹ koszty podró¿y, czasami sami ich przywo¿¹ (samochodami TVN) i jeœli goœcie chc¹ zwiedziÌ Kraków to TVN p³aci im za hotel. I jeszcze ciekawostka: ktoœ z krakowskiego oœrodka TVN mówi³ mi, ¿e na parterze biurowca TVN na D¹bk¹ znajduje siê bar/bufet w który jest bardzo dobra kawa. Kawê mo¿na otrzymaÌ w:
1. Kubku (jeÂśli po wczeÂśniejszym wypiciu zawsze odnosiÂło siĂŞ kubek i jest siĂŞ pracownikiem TVN)
2. Jednorazowym kubku (jeœli siê wczeœniej zapomnia³o odnieœÌ normalnego kubka albo jest siê kimœ obcym)
3. ÂŁadnej filiÂżance (jeÂśli jest siĂŞ goÂściem RozmĂłw w toku). :D

Poza tym w budynku na DÂąbka sÂą jakieÂś specjalne pokoje, w ktĂłrych przygotowujÂą siĂŞ goÂście do programu, czekajÂą na EwĂŞ itd.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

moÂże to nieduÂżo, ale to zawsze coÂś. haha "przygoda na caÂłe Âżycie" :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

hehehehehehe :D :D :D :D , nie no co ty tak mowi tylko frytka...i kazdy uczestnik reality show
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości