Fakty po Faktach

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Fakty po Faktach

Post autor: r_r16 »

http://www.tvn24.pl/fakty.html Tu są dostępne Fakty. Za jakiś czas pojawi tam się odnośnik do FpF.
tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: Fakty po Faktach

Post autor: tob »

a gdzie jest nadawan ( o ile jest na zywo) pogoda w TVN o 19.40. Zawsze była sprzed tego samego, ekranu tylnoprojekcyjnego studia TVN24. A teraz skąd jest? ze studia tvn cnbc biznes?
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Z blueboxa.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pop »

No, Pochanke prowadzi dużo lepiej "Fakty po Faktach". Lubię ten Jej magazynowy styl rozmów. :D

Dziwię się, że gości (nie mówię o dziennikarzach) nie zaprasza się do studia, przed ekran, tylko rozmawia się z nimi poprzez łączenie. Zbigniew Hołdys był tuż obok studia - dokładnie na tym samym piętrze. :uhh:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: piotrek888 »

Też mi się to nie podoba tak samo było z Karoliną Korwin-Piotrowską była w studio a rozmawiali przez łączenie.


Justyna znacznie lepiej choć na początku było widać tremę
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: ~ »

O wiele lepiej się ogląda jak prowadzi pani Justyna. Aż miło posłuchać jej rozmów z gośćmi, bo Durczok to tak zada pytanie i nie słucha tego co kto mówi. Byle tylko zaliczyć rozmowę.
Ale z tym dźwiękiem to dzisiaj zawalili.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pawell »

POpieram pisze:Dziwię się, że gości (nie mówię o dziennikarzach) nie zaprasza się do studia, przed ekran, tylko rozmawia się z nimi poprzez łączenie. Zbigniew Hołdys był tuż obok studia - dokładnie na tym samym piętrze. :uhh:
piotrek888 pisze:Też mi się to nie podoba tak samo było z Karoliną Korwin-Piotrowską była w studio a rozmawiali przez łączenie.
Moim zdaniem rozmowy poprzez łączenie znacznie lepiej wyglądają niż te sprzed ekranu. Po pierwsze ze względu na kadrowanie. Gdy w pierwszym i drugim wydaniu "Faktów po Faktach" zapraszano gości to byli oni źle kadrowani - z boku - wyglądało to niezbyt dobrze. W łączeniach nie ma tego problemu. :) Po drugie tworzyło się lekkie zamieszanie - zapraszam Cię tu (na podest), podanie sobie rąk itp.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Fakty po Faktach

Post autor: r_r16 »

Szkoda, że na tvn24.pl materiał FpF zaczyna się dopiero od czołówki, ani od odejścia prowadzącego od stołu. :/
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pop »

No tak, to przecież najważniejszy moment w programie...

Żal mi już jak czytam te posty i pretensje dotyczące wszystkiego, czego nie oglądacie - bo nie możecie, albo nie chcecie itp. - przestańcie, to jest już nudne.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Fakty po Faktach

Post autor: r_r16 »

Po prostu chciałem ten moment zobaczyć. To było tak samo durne marzenie jak Twoje, żeby w programie "Mam Talent" wypłacano nagrody w euro.
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Fakty po Faktach

Post autor: JacanTVN24 »

POpieram pisze:No tak, to przecież najważniejszy moment w programie...

Żal mi już jak czytam te posty i pretensje dotyczące wszystkiego, czego nie oglądacie - bo nie możecie, albo nie chcecie itp. - przestańcie, to jest już nudne.
I dobrze, że Ci żal bo i tak będzie sie pisało ze to by można było zobaczyć, a tego nie pokazano a było ciekawe itp. Tego się już nie uniknie, bo to m.in wprowadza klimat, i bardzo dobrze. :tanczy:
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Fakty po Faktach

Post autor: JacanTVN24 »

r_r16 pisze:Po prostu chciałem ten moment zobaczyć. To było tak samo durne marzenie jak Twoje, żeby w programie "Mam Talent" wypłacano nagrody w euro.
Co do tego wypłacania w euro to też się zgodzę z kolegą r_r16 bo to polska wersja Mam Talent będzie w TVN a nie jakaś obcojęzyczna z innego kraju. Dlatego w Polsce powinny być złotówki (mimo, że o euro w niektórych teleturniejach się mówiło to i tak tego nie zrealizowano).
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Greg Haus »

"Fakty po faktach" mam dziś bez głosu. Myślałem, że coś mi n-ka szwankuje ale właczyłem cyfrę + i na niej też nic - ktoś też tak ma? :(
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Fakty po Faktach

Post autor: Greg Haus »

Już głos nagle wrócił :tanczy: Tylko temat matur dla mnie bardzo ważny pominął :evil:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fakty po Faktach

Post autor: pop »

Ogromna wpadka - przez pierwsze 8 minut programu nie było głosu. Teraz już się pojawił.

Do tego na moment zniknęło logo oraz pasek, a w trakcie rozmowy na twarzy v-ce ministra edukacji pojawił się napis reklama.

W takich momentach zawsze zastanawiam się, kto siedzi w tej reżyserce...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości