Matury

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Szczerze wątpię. To była potrójna masakra. A nie zapowiada się, że za tydzień będzie lepiej...
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Kreska kochana dziewczyno trzymaj się dzielnie. Patrzyłam tą maturę z WOSu no bo ja za rok i nie chcąc się załamywać na rok do przodu była dla mnie trudna i szczegółowa w pewnych momentach ale nie oznacza to, że źle ci poszło. Myślę, ze to tylko takie uczucie ale będzie dobrze :) :) Tak myślę Ja :D:D A trzeba tez patrzeć na to z zupełnie innej strony, ludzie maja plany i nagle wszystko w jeden chwili się zmienia i wcale nie na gorsze. Np. ja miałam taką straszną dla mnie historie związaną ze szkołą. Ale teraz po dwóch latach ciężko mi to przyznać ale może tak miało być. :* Czasem ludzie kończą studia i robią coś zupełnie innego. Trzymaj się kochana cieplutko i będzie wszystko aaa i informuj na bieżąco. :*
Aa i pozdrawiam redaktora kochanego Krzysia i jednocześnie przepraszam, że o głównym bohaterze Krzysztofie tak mało dziś ale poświęcić kilka slow super Kresce wypada.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Matury

Post autor: Greg Haus »

Ja się boję, że przyszłotygodniowa matura z biologi, fizyki z astronomią i chemia będa takie jak wos :( Ale muszę sie pochwalić - wczoraj ustną z polskigo miałem i 100% zdobyłem :tanczy:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Matury

Post autor: Greg Haus »

Czy ktoś z forumowiczów pisał rozszerzoną biologię dzisiaj? :( Czy tylko mi tak poszło? :neutral:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Matury

Post autor: Greg Haus »

Jak tam tegoroczni maturzyści? U mnie bez rewelacji, ale jest całkiem nieźle 8)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Matury

Post autor: pawell »

No to się pochwal. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Matury

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:No to się pochwal. :D
Gdyby było czym to bym się chwalił. Za swój największy sukces uważam 80% z fizyki, bo zawsze uważałem, że fizyka to magia - a tu niespodzanka. Chemia myślałem, że lepiej, ale nie jest źle. Biola - miałobyc lepiej, ale na to co napisałem to tez nieźle. Angielski - bardzo dobrze, Polski tez w miarę - ale na tych przedmiotach mi srednio zależy :) Reasumując - szanse na medyka są dośc duże.

Aż 21% maturzystów nie zdało matury :roll: Wynik straszny.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Matury

Post autor: qmate »

A z jakiej fizyki podstawa czy rozszerzony? A w ogóle gratuluję, ja z fizyki nic bym nie napisał.

Na stronie CKE są zamieszczone komentarze do zadań maturalnych i jak widzę, że az 11% osób zdających rozszerzoną geografię nie zdało, to się zastanawiam jak to możliwe. Ale niektóre odpowiedzi uczniów są powalające, np. w zadaniu gdzie trzeba było podać typ genetyczny jezior ktoś napisał, że jezioro jest okragłe, podłużne. No żal, po prostu ... I nie ma tu tłumaczenia, bo osoba, która pisze tak absurdalne rzeczy się nie uczyła i nie wie nawet co to jest typ genetyczny jeziora, a to jest podstawa podstawy. Jeśli znajdziecie inne absurdalne odpowiedzi to się podzielcie :D
//////////
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Matury

Post autor: Greg Haus »

Fizyka rozszerzona - dlatego uważam, że wielki sukces. Biola i chemia też rozszerzona. Angielski i polski podstawowa. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości