[Polsat] Ranking gwiazd

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

[Polsat] Ranking gwiazd

Post autor: piotrek888 »

plotek.pl
Polskie gwiazdy będą oceniały siebie nawzajem. Czy Doda oceni Wiśniewskiego, a Gosia Andrzejewicz Kingę Rusin? Rusza nowe show "Ranking the Star".



"Ranking the Star" okazał się wielkim hitem w japońskiej telewizji. Gwiazdy zamiast śpiewać, tańczyć czy robić fikołki, będą nawzajem oceniać swój wizerunek.

Gwiazdy zaproszone do programu, otwarcie będą wytykać swoim kolegom po fachu wpadki stylistyczne, poddadzą weryfikacji wizerunek sceniczny oraz wysłuchają opinii publicznej na swój temat.



Gwiazda, która zbierze najwięcej nieprzychylnych uwag i negatywnych opinii od publiczności zdobywa chwalebny tytuł "Double Whammy".



W Polsce show prawdopodobnie ma ruszyć jesienią na antenie telewizji Polsat. Wyprodukuje je firma Rochstar odpowiedzialna min za Jak Oni Śpiewają oraz Gwiazdy Tańczą Na Lodzie.



Z pewnością będzie to spektakularne widowisko. Wszak nie codziennie można zobaczyć Michała Wiśniewskiego , który krytykuje Dodę czy Gosię Andrzejewicz , która wytyka błędy samej Kindze Rusin .


Wątpię aby Rusin pokazała się w Polsacie
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: "Ranking the Star"

Post autor: Adrian ;P »

Ja też wątpie, aby Kinga się zgodziła. Teraz ma w TVN świetną posadę. Udział w polsatowskim show mógłby jej zaszkodzić.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: "Ranking the Star"

Post autor: pop »

Adrian ;P pisze:Udział w polsatowskim show mógłby jej zaszkodzić.
Bzdura. Edward Miszczak oświadczył jakiś czas temu na antenie TVN, że dogadał się z Niną Terentiew w sprawie występów gwiazd jednej stacji w programach drugiej stacji bez ponoszenia konsekwencji. Więc to by nie wpłynęło na jej pojawianie się w TVN.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: "Ranking the Star"

Post autor: Marcin »

A akurat Kinga Rusin będzie chciała brać udział w tak głupim programie. Szczególnie, że na głowie ma "Dzień Dobry TVN" i trzecią edycję "You can dance"...
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: "Ranking the Star"

Post autor: podmark »

piotrek888 pisze:Wątpię aby Rusin pokazała się w Polsacie
A może tak byś się nauczył czytać ze zrozumieniem ? Plotek podał tylko przykłady. To nie nazwiska osób, które wystąpią w tym programie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: "Ranking the Star"

Post autor: Adrian ;P »

Telewizja Polsat zdecydowała się na realizację polskiej wersji formatu 'Ranking the Stars'. W programie wezmą udział między innym Kasia Cichopek, Edyta Herbuś oraz Joanna Liszowska - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

W programie, który ma realizować firma Rochstar, dziesięć znanych kobiety będzie weryfikować wyobrażenia o sobie, poddając się wzajemnej ocenie. Ich opinie zostaną zestawione z głosem społeczeństwa.

Stacja skompletowała już uczestniczki programu, obecnie trwają poszukiwania prowadzącego, który będzie zarazem ich przeciwnikiem. - Mężczyzna, który zmierzy się z niezwykłymi i pięknymi gwiazdami formatu musi być odważny i przebojowy - mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

"Ranging gwiazd" będzie emitowany przez 10 tygodni w soboty i niedziele. Półgodzinne odsłony programu kanał pokaże prawdopodobnie po "Wydarzeniach" o 19.30.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: "Ranking the Star"

Post autor: ktos »

Cichopkowa nie wystąpi w tym programie 8) a Herbuś jeszcze nie potwierdziła swojego udziału ;)
- Kasia Cichopek na pewno nie weźmie udziału w programie. Owszem, dostała taką propozycję, ale niestety będzie musiała odmówić, ponieważ fizycznie nie ma na to czasu. W tej chwili wraca z Fort Boyard, a już za chwilę zaczyna pracę nad nowym serialem - tłumaczy Tatiana Mindewicz - Puacz, managerka aktorki (chodzi o serial obyczajowy "Tancerze", który będzie emitowany w TVP- red.)

Również Edyta Herbuś na razie nie potwierdza swojego udziału.
- Rozmawiano ze mną i potwierdzam, że dostałam taką propozycję, ale jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji - tłumaczy tancerka - Powodem jest brak czasu. Mam strasznie dużo pracy w tej chwili i nie wiem czy pogodziłabym te dwie rzeczy.
http://www.plejada.pl/3,5128,news,1,1,k ... tykul.html
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: "Ranking the Star"

Post autor: piotrek888 »

Lista uczestników zdaniem Faktu

Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Joanna Liszowska, Patrycja Markowska, Grażyna Szapołowska, Małgorzata Kożuchowska, Weronika Książkiewicz, Weronika Rosati, Renata Dancewicz i Katarzyna Sowińska
damianeq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 03 sie 2008, 18:15

Re: "Ranking the Star"

Post autor: damianeq »

Będą oceniać siebie i co dalej? Jest jakaś nagroda i wogóle można to wygrać?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: "Ranking the Star"

Post autor: piotrek888 »

Za pewne będzie to jakaś statuetka najlepiej ocenionej gwiazdy
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: "Ranking the Star"

Post autor: kamiltvnfan »

Kolejny gniot Polsatu na licencji. Jak ONI to robią(?), że psują wszystkie programy na licencji?
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: "Ranking the Star"

Post autor: DJ Ice »

kamiltvnfan pisze:Kolejny gniot Polsatu na licencji.
A widziałeś już ten program w telewizji, że masz już tak o nim wyrobione zdanie?? Zresztą sam sobie przeczysz, bo w temacie JOŚ pisałeś zupełnie coś innego. Tak to już jest jak się zmienia zdanie za każdym razem.
kamiltvnfan pisze:Jak ONI to robią(?), że psują wszystkie programy na licencji?
Tak? Wszystkie programy? Jeżeli chcesz się wypowiadać w tematach stacji konkurencyjnych to przełącz czasami na inne kanały niż te TVN-u. Polecam.
Czemu się uniosłem? Myślenie nie boli, ten format nie jest produkcją własną Polsatu. Zakupili licencję i program wyprodukuje firma zewnętrzna i to w dużej mierze od tej firmy zalezy jak dany format będzie wyglądać.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: "Ranking the Star"

Post autor: r_r16 »

Mnie sam format się nie podoba. Może nie doczytałem czegoś o nim do końca, ale z tego co wiem program ma wyglądać mniej więcej tak: kilka gwiazd, oceniających się nawzajem - jak dla mnie żadna rozrywka.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: "Ranking the Star"

Post autor: DJ Ice »

Tak naprawdę nie otrzymaliśmy większych szczegółów formatu. Być może znajdą tam się ''elementy kontrowersyjne'' - telewizja zrobi wszystko, aby zbić oglądalność, więc wystarczy tylko czekać. Sam jesteś ciekaw dalszych szczegółów projektu.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: "Ranking the Star"

Post autor: Adrian ;P »

Program ma poprowadzić Borys Szyc :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości