EURO 2008

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

EURO 2008

Post autor: maxxx »

Zakładam osobny wątek,ale taka impreza chyba na to zasługuje :lol2: Nie wiem ilu wśród Was jest kibiców,ale pewnie większość to trochę obchodzi :tanczy:

Mamy cztery grupy :arrow:

A :Szwajcaria,Czechy,Portugalia,Turcja

B :Austria,Chorwacja,Niemcy,Polska

C: Holandia,Włochy,Rumunia,Francja

D: Grecja,Szwecja,Hiszpania,Rosja

Moje typy na wyjście z poszczególnych grup: A :Portugalia,Turcja B :Polska,Niemcy C :Holandia,Francja ( !) D :Hiszpania,Szwecja

Coś mi się wydaje,że wkońcu Italia nie wygra,choć sam nie wierze w to co pisze :lol2:

Na mistrza typuje Hiszpanię....no dobra i Polskę :lol2: :klamca:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: EURO 2008

Post autor: pop »

Trzeba jakąś antenkę wykombinować, żeby na czas mistrzostw odbierać Polsat... :twisted: :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: EURO 2008

Post autor: Greg Haus »

Okazyjne belki :D :Obrazek

A teraz do sedna - widać dużą mobilizację Polaków na ulicach :) Tvn24, też już przygotował specjalny serwis o euro 2008 : http://www.tvn24.pl/mistrzostwa_euro2008.html, badzo fajny : 8)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: EURO 2008

Post autor: pop »

Greg Haus pisze:A teraz do sedna - widać dużą mobilizację Polaków na ulicach :)
Zgadza się. Mnóstwo samochodów jest ozdobionych polskimi flagami. Nawet moi sądziedzi - Wietnamczycy wywiesili na oknie Polską flagę. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Greg Haus pisze:Tvn24, też już przygotował specjalny serwis o euro 2008 : http://www.tvn24.pl/mistrzostwa_euro2008.html, badzo fajny
Faktycznie elegancki ten serwis,przede wszystkim czytelny :brawa:
POpieram pisze:Nawet moi sądziedzi - Wietnamczycy wywiesili na oknie Polską flagę.
Tyskie zawsze wspiera naszych 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Taka mała ciekawostka. :rozglada: Im bliżej rozpoczęcia, tym więcej przeróżnych rankingów. Począwszy od najlepszych, poprzez najprzystojniejszych, a skończywszy na najbrzydszych piłkarzach. W tym ostatnim rankingu zwycięzcą jest oczywiście Polak, Jakub Wawrzyniak. Jakby ktoś był zainteresowany :arrow: http://www.whoateallthepies.tv/2008/06/ ... liest.html :spiewa:

Jeszcze coś politycznie... Jaki wynik meczu Polska-Niemcy obstawiają politycy?
Neli Rokita - remis
Myślę, że nasza drużyna zagra najlepiej jak potrafi i niezależnie od wyniku da z siebie wszystko. Osobiście obstawiam remis. Oczywiście, że Polakom kibicuję i jeżeli czas pozwoli, to mecz obejrzę, ale niestety tylko w telewizji.

Grzegorz Schetyna - 0:0
Ten mecz będzie decydujący dla wyjścia z grupy. Przewiduję, że wyjdziemy z grupy i zagramy w kolejnych fazach turnieju. Będę oglądał mecz na stadionie.

Aleksander Kwaśniewski - 1:1
Z całego serca życzę Polakom zwycięstwa, ale jestem realistą i dlatego spodziewam się remisu. Będę oglądał mecz w Waszyngtonie, w wynajętym przez organizacje młodych Polaków specjalnie na ten cel pubie.

Mirosław Drzewiecki - 1:0
Najważniejsze, żeby Niemcy się zdenerwowali, wtedy na pewno wygramy. Choć Polsce jeszcze z Niemcami nie udało się wygrać, wierzę w to. To oni mają więcej do stracenia.

Ryszard Kalisz - 2:1 lub 3:1
Pierwsza połowa będzie należeć do Niemców, przewiduję ich wygraną po 45 minutach. Ale druga będzie nasza, wtedy posypią się gole naszych i wygramy. Najważniejsze, żeby Polacy grali zespołowo i nie oddali środka pola.

Elżbieta Jakubiak: wygramy, nieważne ile
Całym sercem wierzę w zwycięstwo. W to, że w końcu niemiecka machina i ich żmudna, mozolna gra, przegrają z naszą finezją i emocjonalnością. Stawiam na ambicję Krzynówka i Smolarka oraz plan Beenhakkera. Mecz zobaczymy w domu całą rodziną, flagi będą wywieszone, a syn w koszulce reprezentacji z napisem Jakubiak.

Joanna Senyszyn - 2:1
Serce nakazuje wierzyć w nasze zwycięstwo, znajomość rzeczy raczej w remis. Ale cuda się zdarzają, a ta wygrana będzie pierwszym cudem, bo rządowi jakoś cuda nie wychodzą. Jestem kibicem patriotycznym i bardzo przeżywam mecze reprezentacji. Na dźwięki Mazurka Dąbrowskiego serce mi się ściska i ciarki przechodzą po plecach.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ale skrzywdziłeś Kube Wawrzyniaka :grozi: :lol2: Nie jest najbrzydszy tylko 15sty :jupi:

A Wy jak obstawiacie mecz z Niemcami-później zobaczymy kto miał rację 8)

1-1
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: EURO 2008

Post autor: Greg Haus »

2:1 dla naszych :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie jest najbrzydszy tylko 15sty
15sty na 15stu :spiewa:
A Wy jak obstawiacie mecz z Niemcami-później zobaczymy kto miał rację
Oczywiście wygramy. :klamca: Ale tak oceniając realnie, to sporym sukcesem będzie samo zremisowanie. Podobnie jak
G. Schetyna typuję 0:0.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Idealnie by było wygrać,ale remis to naprawdę bedzie sukces :rozglada: Ale bezcenne byłoby zobaczyć taką radość po niedzielnym meczu :lol2: :arrow:

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: EURO 2008

Post autor: Ptr15 »

Baaardzo ciężko będzie wygrać, tym bardziej, że z Nimcami nigdy nie zwyciężyliśmy (oczywiście w piłce nożnej). Liczę na remis, bo to będzie wielki sukces. Dobrze by było obejrzeć jakieś bramki więc wynik 1:1 jak najbardziej mnie zadowoli.
Flaga tyskie 2008 już wisi na moim balkonie :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: EURO 2008

Post autor: r_r16 »

Spotkania Euro 2008 również w "n" :D
http://media2.pl/rss/media/37055-spotka ... zji-n.html
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ci kibice, którzy chcieli kupić dekodery CP i tak już to zrobili. Poza tym ta alternatywa wydaje się dość słaba.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: EURO 2008

Post autor: ~ »

Mogli o tym wcześniej powiedzieć. Jakby dołożyli polskiego komentatora do tych kanałów to by było ok. :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: EURO 2008

Post autor: r_r16 »

Alternatywa słaba, ale zawsze jakaś.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości