EURO 2008

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re:

Post autor: Greg Haus »

kamilo pisze:Nie oglądałem meczu - nie komentuję. Wiem jedno - daliśmy z siebie wszystko i pokazaliśmy, co możemy. A to, że tak niewiele możemy, to nie nasza wina. Sport to gra - są lepsi i gorsi. Musimy się z tym pogodzić.
Widać, ze nie oglądałeś meczu ( choć myśalłem, że nia ma takich Polaków co dziś nie kibicują przed telewizorem), bo właśnie pokazaliśmy jak wiele możemy!!!

Wiem, że to wątek o Euro ale...Brawo Kubica!!!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Widać, ze nie oglądałeś meczu ( choć myśalłem, że nia ma takich Polaków co dziś nie kibicują przed telewizorem), bo właśnie pokazaliśmy jak wiele możemy!!!
Nie pisałem o jednym, wczorajszym meczu, tylko ogólnie. Polacy nie są dobrą drużyną i nie są za taką uznawani w świecie. Niemcy to bardzo silny przeciwnik. Ale od 30 lat z nimi ciągle nie gramy, a mimo to wciąż jest powtarzany stereotyp: "Pierwszy mecz jest kluczowy, drugi o wszystko, trzeci o honor''.
lunasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 31 lip 2007, 14:23
Kontakt:

Re: EURO 2008

Post autor: lunasz »

mu powinniśmy szuakc sportowców przez 2 lata,ćwiczyć 2 lata i może wtedy
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: EURO 2008

Post autor: Adrian ;P »

Średnio 11 mln osób obejrzało w niedzielę w Polsacie debiut polskiej drużyny na mistrzostwach piłkarskich Euro 2008.

Stanowi to 70 proc. wszystkich osób, które wówczas oglądały telewizję. Według danych TNS OBOP, 58 proc. widowni stanowili mężczyźni. Minimalnie większą uwagą cieszyła się druga połowa meczu, najwięcej osób obejrzało 22. minutę - 11,8 mln. Mecz został oceniony przez widzów w skali od 1 do 5 na 3,9.

Odbywający się tego samego dnia wyścig formuły pierwszej, w której brał udział Robert Kubica, obejrzało w Czwórce 2 mln osób.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Greg Haus pisze:Uważam, że Polacy grali świetnie - a wyszło jak zawsze. Trochę mało Smolarka i Zurawskiego...
Świetnie to raczej nie grali,ale ja nie mam pretensji :nie: Przynajmniej była walka w przeciwieństwie do tego co mówi np pseudo specjalista p.Bożydar Iwanow,który wyświęca wręcz na ołtarze Hajto,którego Pauleta na MŚ w Korei ogrywał jak juniora :stop: Ja o dziwo zły nie byłem po tym meczu do momentu aż nie usłyszałem komentarzy 'wybitnych reprezentantów',którzy raptem grali na jednym poważnym turnieju 3 razy słabiej od dzisiejszych chłopaków :uhh:

Zawsze można gdybać co by było gdyby ....nie uznali bramki ze spalonego dla Niemców....uznali gola Smolarka....Żurawski trafił na 1-1 w 42 minucie ....

Ja tam jestem optymistą na mecz z Austrią.Oglądałem ich z Chorwatami grali słabiutko-zero kreatywnych zawodników :spiewa:
Chorwacja za to nie jest za dobrze przygotowana kondycyjnie-oby przyszło właśnie z Nimi zmierzyć się w 3 meczu o wszystko.
Ale do tego potrzebne jest zwycięstwo Niemców z Chorwacją i nasze z Austrią w czwartek :rydzyk:
Żurawski odpada z kontuzją...ale na szczęscie jest Roger,więc jest jakaś nadzieja.
A co do Podolskiego - to jak słysze, że to Polak to mnie szlak trafia!!! Jeśli to Polak to trzeba dodać sprzymiotnik "zeszwabiony"! Co za facio chyba bym prędzej się zabił niż strzelił mojej ojczyżnie gola - nie mówiąc już o dwóch
Podolski jest spoko.Gość mieszka od 2giego roku życia w Niemczech a mimo to wypowiada się ciepło o Polsce w której się urodził.Nie powiem,że mnie specjalnie rozczula wypowiedz o polskim sercu ,ale przynajmniej się elegancko zachowuje w przeciwieństwie do takiego Klosego :stop: Poza tym Podolski to świetny piłkarz-nawet Real się nim interesował 8)
kamilo pisze:Polacy nie są dobrą drużyną
Są dobrą 8) Nie są świetną,ale tam okolice 20stego miejsca w rankingu to nie wstyd :nie: Tymbardziej ,że te rankingi to patałachy układają skoro Czesi zwykle oscylują w okolicy podium :lol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: EURO 2008

Post autor: TVN_FAN »

Mecz pokazał dobrze znaną prawdę. Polacy nie mają szczęścia w meczach z Niemcami i obawiam się, że w najbliższym czasie z nimi nie wygramy. Jak graliśmy ? Jak zwykle.
Boruc - tradycyjnie, co miał wybronić wybronił, co miał puścić to puścił
Obrona - dla mnie katastrofa...co robił prawonożny zawodnik na lewej stronie boiska to ja nie wiem...Wasilewski to samo...żal było patrzeć na te męczarnie. Jedynie Jacek Bąk zagrał na przyzwoitym poziomie.
Pomoc - cóż...dla mnie jednak zawiódł Krzynówek - typowany na gwiazdę zagrał co najwyżej przeciętnie
No i Smolarek - cóż można napisać - chyba to samo co przy Krzynówku...miało być dużo lepiej.

Teraz trzeba cierpliwie czekać do czwartku i ograć współgospodarzy bo w innym przypadku mecz z Chorwacją to znowu będzie mecz o pietruszkę.

W pozostałych meczach jak narazie chyba bez niespodzianek - mamy za sobą pierwszy bezbramkowy mecz Rumunia - Francja.
ZIMA
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

TVN_FAN pisze:Boruc - tradycyjnie, co miał wybronić wybronił, co miał puścić to puścił
Ale obrona tego strzału Balacka na światowym poziomie.Zresztą Boruc to jedyny nasz zawodnik światowej klasy,na linii ścisła czołówka.
Teraz trzeba cierpliwie czekać do czwartku i ograć współgospodarzy bo w innym przypadku mecz z Chorwacją to znowu będzie mecz o pietruszkę.
No właśnie trzeba :rozglada: Może być ciężko jeśli szybko nie strzelimy bramki.Fizycznie są Austriacy silni,kondycyjnie bez zarzutu beda murować bramke mimo,że tez potrzebują zwyciestwa.
Trzeba coś zrobić z lewą obroną,przesunąć tam Żewłakowa a na środek dać Jopa.Ja bym wystawił Saganowskiego od początku.Jeden Ebi to za mało.

My tak dyskutujemy..jedni twierdza ,że nie było źle inni,że było wręcz fatalnie.Ja mówie,że źle nie było patrzac na naszą siłę i potencjał.Bo jak by tak przyrównac do tego co zagrała dziś Hiszpania to jest dla naszych kosmos.Według mnie ich para napastników Villa-Torres jest na dzień dzisiejszy najlepsza na świecie.Tylko to narazie o niczym nie świadczy ,ta kanonada..bo tak samo zaczęli na ostatnich MŚ od 4-0 z Ukraina i nie wyszli z grupy.To jest turniej.Ale nie zmienia to faktu,że przyjemnie patrzy się na taką gre 8)

Reasumując po pierwszej kolejce:najlepsze wrażenie Hiszpania i Holandia..mimo wszystko Niemcy.
Te moje typy z pierwszej strony wcale nie takie od rzeczy :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re:

Post autor: TVN_FAN »

maxxx pisze:My tak dyskutujemy..jedni twierdza ,że nie było źle inni,że było wręcz fatalnie.Ja mówie,że źle nie było patrzac na naszą siłę i potencjał.Bo jak by tak przyrównac do tego co zagrała dziś Hiszpania to jest dla naszych kosmos.Według mnie ich para napastników Villa-Torres jest na dzień dzisiejszy najlepsza na świecie.Tylko to narazie o niczym nie świadczy ,ta kanonada..bo tak samo zaczęli na ostatnich MŚ od 4-0 z Ukraina i nie wyszli z grupy.To jest turniej.Ale nie zmienia to faktu,że przyjemnie patrzy się na taką gre 8)

Reasumując po pierwszej kolejce:najlepsze wrażenie Hiszpania i Holandia..mimo wszystko Niemcy.
Te moje typy z pierwszej strony wcale nie takie od rzeczy :spiewa:
Nie było fatalnie - pewnie, gdybyśmy dostali powiedzmy 4 czy 5 do zera wtedy byłoby fatalnie. Ale ja mam takie pytanie - czy nie był to po raz kolejny sztucznie nadmuchany balon - ja naprawdę nie wierzyłem realnie oceniając potencjał Niemców i Polaków w odniesienie sukcesu przez naszych. To po prostu nie ta półka...
Jesteśmy po pierwszej rundzie spotkań - napewno na duży plus Holandia i w mniejszym stopniu Hiszpania bo uważam, że porównując potencjał Włochów i Rosjan to Holendrzy pokazali naprawdę duże mistrzostwo.
I na koniec - ja w dalszym ciągu nie mogę zrozumieć jednej decyzji naszego trenera - jak można w tak ważnym meczu ustawić zawodnika prawo-nożnego na lewej stronie ??????
ZIMA
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

TVN_FAN pisze:Nie było fatalnie - pewnie, gdybyśmy dostali powiedzmy 4 czy 5 do zera wtedy byłoby fatalnie. Ale ja mam takie pytanie - czy nie był to po raz kolejny sztucznie nadmuchany balon - ja naprawdę nie wierzyłem realnie oceniając potencjał Niemców i Polaków w odniesienie sukcesu przez naszych. To po prostu nie ta półka...
No ja też tak naprawdę nie wierzyłem :nie: Dlatego nie jestem załamany,bo dla Nas turniej zaczyna się jutro-taka prawda.
Jesteśmy po pierwszej rundzie spotkań - napewno na duży plus Holandia i w mniejszym stopniu Hiszpania bo uważam, że porównując potencjał Włochów i Rosjan to Holendrzy pokazali naprawdę duże mistrzostwo.
Niby tak,ale Włosi zagrali gorzej jak My :stop: Holandia ma super poukładany zespoł-od obrony po atak 8) I prawie same młode wilki,oprócz kilku doświadczonych.
I na koniec - ja w dalszym ciągu nie mogę zrozumieć jednej decyzji naszego trenera - jak można w tak ważnym meczu ustawić zawodnika prawo-nożnego na lewej stronie ??????
No takie zasoby mamy w 40-milionowym kraju :spiewa: Trzeba dac teraz tam Żewłakowa.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: EURO 2008

Post autor: Ptr15 »

Spoko, Austrie pokonamy 3:1, a z Chorwacją będzie troszeczkę gorzej, ale też możemy z nimi wygrać. Tylko, że dla Chorwacji podobnie jak dla Polski będzie to ostatni mecz i każda drużyna będzie chciała wygrać (zakładam, że Niemcy pokonają Chorwatów). Damy rade :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: EURO 2008

Post autor: TVN_FAN »

Czy wygramy z Austrią ? Mam nadzieję. Natomiast mnie dziś zaskoczyła jedna z wypowiedzi "gwiazd" Polsatowskich. Absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że dla Polski lepszym rozwiązaniem jest wygrana Niemiec - dlaczego z prostej przyczyny - przy równych punktach liczą się bezpośrednie mecze. Dlatego dla Polaków najlepszym rozwiązaniem jest wg mnie zwycięstwo Niemiec lub remis.
Po dzisiejszym pierwszym meczu można powiedzieć, że o ile wyjdziemy z grupy to z dużą pewnością trafimy na Portugalię - czyli powtórka z eliminacji. Może być wtedy ciekawie.
ZIMA
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

TVN_FAN pisze:Czy wygramy z Austrią ? Mam nadzieję.
Ja mam coś więcej jak nadzieję :D A jak nie wygramy to znaczy jedno:nie jesteśmy godni ćwierćfinału na takiej imprezie :nie:
Absolutnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że dla Polski lepszym rozwiązaniem jest wygrana Niemiec
Dlatego dla Polaków najlepszym rozwiązaniem jest wg mnie zwycięstwo Niemiec
:roll: Chyba coś poplatałeś :aniol: Wg mnie zwycięstwo Niemiec to wręcz wymarzony wynik jutrzejszego meczu z Chorwacją !!Z prostej przyczyny:Niemcy to nie jest nasz rywal o wyjście z grupy.Myślę ,że powalczymy z Chorwacją.
Także jutro Niemcy maja wygrać i My.I wracamy do gry.
Po dzisiejszym pierwszym meczu można powiedzieć, że o ile wyjdziemy z grupy to z dużą pewnością trafimy na Portugalię - czyli powtórka z eliminacji. Może być wtedy ciekawie.
No tak,ale na tym szczebelku i tak trzeba by wygrac było z kimś wielkim :rozglada:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
lunasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 31 lip 2007, 14:23
Kontakt:

Re: EURO 2008

Post autor: lunasz »

zakłady i gdybanie niewiele mają :D sensu
ale trzymajmy kciuki
nam wszystkim w tym bałaganie potrzebna taka wygrana
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: EURO 2008

Post autor: Greg Haus »

Mam nadzieję, że dziś POpieram nie miał znów snu, że przegramy - bo ostatnio się to sprawdziło, łacznie z wynikiem :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re:

Post autor: TVN_FAN »

maxxx pisze: :roll: Chyba coś poplatałeś :aniol:
Jasne... :lol2: oczywiście, że najlepszym i najkorzystniejszym rezultatem dla Polski jest wygrana Niemiec z dokładnie tych powodów o których piszesz :lol2: Zakręciłem się troszkę :lol:
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości