Czerwony dywanik

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Czerwony dywanik

Post autor: Camilo »

Premiera nowego programu już jutro o 20.15: :D
DZIENNIKARZE.INFO pisze:19 lipca w TVN24 ukaże się pierwszy odcinek magazynu "Czerwony dywanik", poświęconego rozrywce i kulturze. Pierwszymi gośćmi programu będą Michał Żebrowski i Nelly Furtado.

Prowadzący Katarzyna Kozłowska i Andrzej Brzuszkiewicz pokażą kulisy show - biznesu. W programie będą wywiady, trudne pytania, premiery filmowe i muzyczne oraz koncerty, ważne wydarzenia medialne i artystyczne.

Na "Czerwonym Dywaniku" swoje stałe miejsce będzie miał również portal showbiznesowy Plejada.pl. Jego redaktor naczelna Karolina Korwin-Piotrowska zaprezentuje najciekawsze materiały przygotowane przez redakcje Plejady.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Czerwony dywanik

Post autor: Greg Haus »

Długo reklamowali program poprzez Nelly Furtado, a teraz puszczają inne reklamówki - już o cały programie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Czerwony dywanik

Post autor: Greg Haus »



Może sama incjatywa programu jest dobra - ale uważam, że prowadzący są beznadziejni. Dialogi są strasznie nudne , jakby wyuczone.Ich wrok jest jakiś sztuczny, mówią strasznie wolno, bez polotu. Prowadzący próbują też na siłe miec inne zdanie: "ale ja uważam..." Po pierwszych dwóch tematach już widać - jeden jest za Amy , to tamta jest przeciwko , tamten jest za sprzedażą zdjęć dzieci sław , to tamta musi być przeciwko. Błaga mnie zmienią tych ludzi. Jak się ogląda np. Magiel towarzyski - to od Karoliny i Tomka bije naturalność, a tu...Nuda. I jeszcze te przerywanie wywiadu z Furtado potem 30 sekund newsa i znów wywiad z Korwin - Piotrowską, potem znów jakaś głupota i minuta rozmowy z Żebrowskim - zła formuła. Narazie zapowiada się dość słabo.. :?

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Czerwony dywanik

Post autor: epsztajnek »

Denerwujące są szybkie przeskoki między tematami. W ten sposób ani z rozmowy z Nelly F. ani z Michałem Ż, czy z Karoliną K-P nie pozostaje nic w pamięci.
A może właśnie o to chodzi ? :devil:
Z zapowiedzi sądziłem, że "reguła" programu będzie bardziej ... jakby to powiedzieć... "poważniejsza"
Widać, że jest raczej "tabloidalna"
Jednym słowem - jestem trochę rozczarowany . Gdyby nie Kasia, chyba zrezygnowałbym z dalszego oglądania.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Czerwony dywanik

Post autor: Greg Haus »


Ostatnie zdanie prowadzących: "byliśmy słabi" mówi samo za siebie. A hucznie ogłaszany ekskluzywyny i jedyny wywiad z Furtado okazał się klapą - bez klipów jej piosenek, cały wywiad trwał z 2 min. :?
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Czerwony dywanik

Post autor: ~ »

Dla mnie to taki kulturalniejszy Magiel Towarzyski. Nic nadzwyczajnego. Bardzo podoba mi się pomieszczenie w którym siedzą prowadzący :). Ja tego nie będę oglądał, bo takie tematy mnie nie interesują. Jeśli ktoś lubi słuchać o gwiazdach to myślę, że ten program jest dla niego.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kilkanaście minut temu skończyła się powtórka. Rzeczywiście nic specjalnego. Po 5 minutach oglądania, zmieniłem kanał.

Myślę, że TVN24 powinna raczej pomyśleć o codziennym, dynamicznym magazynie, przeplatającym newsy ze świata show-biznesu z różnorodnymi ciekawostkami.
monetowy_chlopak

Re:

Post autor: monetowy_chlopak »

kamilo pisze:Kilkanaście minut temu skończyła się powtórka. Rzeczywiście nic specjalnego. Po 5 minutach oglądania, zmieniłem kanał.

Myślę, że TVN24 powinna raczej pomyśleć o codziennym, dynamicznym magazynie, przeplatającym newsy ze świata show-biznesu z różnorodnymi ciekawostkami.
Kiedyś tak było. Codziennie był Kalejdoskop chyba o 18:30.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Czerwony dywanik

Post autor: TVN_FAN »

Jak dla mnie nieudana próba podrobienia "Maga Towarzyskiego" Jak dla mnie taki program zupełnie nie pasuje do formuły i tematyki TVN24.
kamilo pisze:Myślę, że TVN24 powinna raczej pomyśleć o codziennym, dynamicznym magazynie, przeplatającym newsy ze świata show-biznesu z różnorodnymi ciekawostkami.
Dokładnie tak, zresztą przecież to dynamika cechuje TVN24 a nie coś tak rozlazłego.
ZIMA
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

jezarekd pisze:Kiedyś tak było. Codziennie był Kalejdoskop chyba o 18:30.
Dokładnie. Miałem na myśli połączenie dawnego ''Kalejdoskopu'' z ''News cafe'', emitowanym w Polsat News. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości