[TVP1] Kawa czy herbata?

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: matik »

rogi pisze:Fajny program, o fajnej porze emisji, ale nie podobają mi się prowadzący. No, może poza Pauliną Chylewską, Odetą Moro-Figurską i Radkiem Brzózką. Zabrałbym ich do TVN-u :)
A ja nie. W TVN nie potrzeba pseudo gwiazdek z TVP
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: rogi »

Aa... w sumie masz rację. Niech sobie zostaną w TVP :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: epsztajnek »

Z widzami "KcH" pożegnała się wczoraj , dziękując za wspólne pół roku Beata Chmielowska
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: lee »

Trochę szkoda, że Beatki już nie będzie w KCH. Na początku nie podobał mi się jej styl prowadzenia, ale teraaz moim zdaniem rozkręciła się i było okej. Słyszałam, że w tygodniu będzie nowa prowadząca Anna Matusiak, ale myślałam, że Beata zostanie, bo wcześniej prowadziła program aż 2 razy w tygodniu, z Pawłem Pochwałą i z Radkiem Brzózką. Ciekawe kto teraz bedzie 2 razy w tyg, ponieważ do wydań tygodniowych zostają nadal 4 prezenterki?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: Trzeciak »

A jutro program kończy dokładnie... 19 lat :)
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Kawa czy herbata?

Post autor: lukaszbialas »

Press.pl informuje, że w jesiennej ramówce TVP1 nie będzie porannego magazynu Kawa czy herbata? W porannym paśmie TVP1 będzie nadawać program TVP Info:
http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... zy-herbata_
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pamiętam "Kawę" z lat 90. i przełomu wieków. Wtedy nawet przyzwoicie się to oglądało. Później przestałem, bo doszły dziesiątki audycji radiowych, pojawiły się kanały informacyjne i przestali być atrakcyjni... Nie wygrywali ani osobowościami ciągle zmienianych prowadzących, ani tematyką, ani staniem przy garach i pieczeniem mięs o 6.00 rano. Kanał pierwszy telewizji publicznej w tych godzinach powinien mieć jakieś dobre wiadomości śniadaniowe albo coś w tym stylu, dlatego łączenie anten z TVP Info, choć bezsensowne, to jednak nie dziwi. Przy tej sieczce jaką oferują przez resztę dnia, coś ambitniejszego nie powinno nikomu zaszkodzić.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: [TVP1] Kawa czy herbata?

Post autor: Camilo »

Dyrektor TVP1 zapowiada od maja morning show. Bardzo prawdopodobne, że będzie to reaktywacja "Kawy czy herbaty?".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości