Co z tym Faktem?

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Co z tym Faktem?

Post autor: Łukasz »

Proszê mi powiedzieÌ, kto z Was (o czêœci ju¿ wiem) napisa³ do Faktu? Pomsy³ taki zrodzi³ siê w komentarzach pod newsem na stronie g³ównej. Kilka osób go pochwali³o, wiêc kto z Was napisa³ na adres redakcja@e-Fakt.pl i kto napisaÌ ma zamiar?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A ty napisaÂłeÂś jako wydawca strony :?: :?: :?:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Typowa polska rzeczywistoœÌ. Pytaniem na pytanie :x
Pozdrawiam - KRASU 8)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Do mnie to pytanie jest bezsasadne bo chyba moÂżecie siĂŞ domyÂśleĂŚ co zrobiÂłem.(jak i nie tylko ja) :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Okej, niewaÂżne, ja juÂż mniej wiĂŞcej wiem z PW kto napisaÂł. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A jak siĂŞ przyznam, to co mi zrobisz? :D :D :D ZresztÂą wciÂąz nie wiem jakiej oczekujesz odpowiedzi? Czy pochwalasz pomysÂł Michosa, a moÂże jesteÂś przeciwnym takim akcjom? Czekam z niecierpliwoÂściÂą na odpowiedÂź :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Gdyby strona zyskaÂła rozgÂłos w najwiĂŞkszym polskim dzienniku to nie miaÂłbym nic przeciwko. Ale z drugiej strony znowu mogĂŞ mieĂŚ kÂłopoty dlatego wydaje mi siĂŞ, Âża sam pisaĂŚ nie powinienem - co innego Wy. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Co boisz siĂŞ ÂŁukaszu, Âże ty bĂŞdziesz kolejnÂą ich ofiarÂą i wpÂłynÂą na zamkniĂŞcie tego serwisu. :?: :?: :?:
TVN to nie ¿adne pany. Panami to tujaj my jesteœmy a oni co najwy¿ej naszymi wrogami lub przyjació³mi(chyba dla niewielu). :twisted: :twisted: :twisted:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nawet nie wiesz jak bardzo siĂŞ mylisz. Chyba sprawa Anity nie jest warta aÂż tak duÂżego ryzyka. Poza tym jej teÂż to mogÂłoby zaszkodziĂŚ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ludzie to powoli tvn kieruje naszym Âżyciem i siĂŞ go boimy. WielkÂą wÂładzĂŞ ma ten walter. Poza tym ÂŁukaszu mĂłgÂłbyÂś wysÂłaĂŚ maila nie jako wydawca tylko osoba prywatna ale ty napewno wiĂŞcej wiesz wiĂŞc nie bĂŞde siĂŞ tu wymÂądrzaĂŚ.
Dobra ja siê zamykam w tym temacie bo zaczyna to byÌ dla mnie nie pojête. Osoba normalna(czyli ja) trochê czasami nie mo¿e poj¹Ì tej polityki walterów bo jest ona rzeczywiœcie bardzo skomplikowana choÌ politykê tvn-u w stosunku do Anity rozszyfrowa³em i wszystko co pisa³em od chwili informacji o pojawieniu siê pochanke okaza³o siê prawd¹(a wy mi nie wierzyliœcie i mówiliœcie jakie to ja g³upoty pisze)

OkaÂże siĂŞ niedÂługo w jakim tak naprawdĂŞ Âżyjemy kraju po tych naszych mailach. :cry: :cry: :cry: Bo jak to wszytko rozmyje siĂŞ po koÂściach to naprawdĂŞ bĂŞdzie to chore. Wielu juÂż przejÂżaÂło kim sÂą ludzie z tvn-u czas jeszcze na tych ktĂłrzy nie uwierzyli albo nie chcÂą uwierzyĂŚ.
KiedyÂś TVN uwaÂżaÂłem za stacjĂŞ czystÂą(bardzo dawno temu) bez ukÂładĂłw gdzie liczy siĂŞ talent a nie nepotyzm ale teraz wiem, Âże jest to jedno wielkie bagno.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ale tu nie o to chodzi. ZauwaÂż, Âże tylko tvn.personal.pl uÂżywa na swojej stronie duÂżego loga Telewizji TVN, a to nie jest do koĂąca zgodne z prawem. Albo inaczej: w ogĂłle jest niezgodne. I nie mĂłw, Âże ja siĂŞ czegoÂś bojĂŞ. Lepiej zastanĂłw siĂŞ nad tym czemu tvn.hg albo inne serwisy loga TVN nie uÂżywajÂą (uÂżywajÂą tylko w celach informacyjnych tak jak WM, czy Medialink)? To tylko jeden z przykÂładĂłw. SÂą pewne zasady, ktĂłrych lepiej nie ÂłamaĂŚ. Gdyby prawnicy TVN przyjÂżeli siĂŞ dokÂładnie stronie to znaleÂźliby peÂłno rzeczy niezgodnych z prawem, przede wszystkim chodzi o prawa autorskie. NaprawdĂŞ - mĂłwiĂŞ Ci to juÂż po raz kolejny - wiem co robiĂŞ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

OK rozumiem ale jakby mieli to zrobiĂŚ to by juÂż to uczynili. :?:
Na tym juÂż zakoĂączmy wymianĂŞ zdaĂą bo wszytko jest jasne.

PS:przecieÂż hg.pl juÂż praktycznie nie istnieje.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja napisaÂłam ale oni i tak chyba to majÂą w dupie zresztÂą zobaczymy jutro ...
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości