Dr House / House M.D.

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

cmabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 21:08

Re: Dr House / House M.D.

Post autor: cmabb »

Bardzo fajny demot... ale nie oszukujmy się Rachel nadal jest bardziej popularna :-)
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Moje, jak dotychczas ulubione, cytaty z House'a:

:arrow: Pracownicy wezwani pagerem: "Co to za pilny przypadek?"
House: "Nie potrafię sobie przypomnieć, jak robiło się jojem Walk the Dog".

:arrow: Rozmowa o seksie:
Foreman: Związał cię kiedyś ktoś?
House: Tak. Związała, a potem zaczęła kwękać jak trudno jest być dyrektorem.

:arrow: Rozmowa House'a z pacjentką po USG:
House: Ma Pani pasożyta.
Pacjentka: Ojej, i co teraz?
House: Po 9 miesiącach sam wyjdzie.
Pacjentka: I co z nim zrobić?
House: Niektórzy się zaprzyjaźniają i nawet ubranka mu kupują...

:lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Dr House / House M.D.

Post autor: Nika »

Dziś z rana na AXN był dobry cytat (przypominam, że puszczają historyczną pierwszą serię). Chase poszedł na przeszpiegi do opuszczonego domu, w którym chłopiec-pacjent się rzekomo przewrócił. Po powrocie ze skażoną waglikiem próbką House go pyta:
-Znalazłeś to w domu Husseina?

Edit: 3.10.2009
Ogląda ktoś nową serię House'a?! :> Tą szóstą rzecz jasna.
Z ciekawostek. Od dziś co piątek można z Gazetą Wyborczą nabyć 1 sezon (po 4 odcinki co tydzień) za 8,90. A 22 września na polskich księgarnianych półkach ukazała się "Biografia Hugh Lauriego i przewodnik po serialu".
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Cholera! Niepotrzebnie zamawiałem trzy sezony na DVD, bo gdybym wiedział, że to z Wyborczą dadzą, to bym poczekał. Wprowadzę tylko małą poprawkę do wypowiedzi Niki - od przyszłego tygodnia będą po 3 odcinki na tydzień za 7,99 zł.
Książkę już nabyłem w zeszłym tygodniu, ale jeszcze nie zacząłem jej czytać, bo nie było czasu.
Szóstego sezonu też nie odpuszczam, w necie są chyba dwa odcinki do przodu z polskim lektorem. :>

Coś jeszcze? A! W zeszłym tygodniu Popcorner podał, że Cameronka opuści serial na dobre! Podobno to decyzja producentów House'a,a gwiazda nakręciła już ostatnie sceny, które za oceanem pojawią się już w listopadzie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Dr House / House M.D.

Post autor: Nika »

necie są chyba dwa odcinki do przodu z polskim lektorem. :>
Po tyłku chcesz dostać? :rozglada: Jako absolutna zwolenniczka oglądania filmów z napisami, a jak kto daje radę to i nawet bez (no może w przypadku House'a bez napisów czasem się nie obejdzie, bo medical english może zabić), polecam Ci połączenie przyjemnego z pożytecznym i oglądanie jednak z napisami.
Na tym wydaniu dodawanym do GW jedyny minus jet taki, że nie ma opcji z napisami angielskimi. No ale psioczyć nie będę, bo i tak nawet te 3 odcinki (dzięki Camilo, moje niedopatrzenie) są niewątpliwie gratką dla house'owego geeka.
W zeszłym tygodniu Popcorner podał, że Cameronka opuści serial na dobre! Podobno to decyzja producentów House'a,a gwiazda nakręciła już ostatnie sceny, które za oceanem pojawią się już w listopadzie.
Słyszałam, ale nie uwierzę dopóki nie zobaczę. :neutral: Normalnie focha strzelę jak Cameronka się więcej nie pojawi. Już i tak jej występ od dwóch sezonów jest mocno okrojony, a tu taki psikus jeszcze.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Jako absolutna zwolenniczka oglądania filmów z napisami, a jak kto daje radę to i nawet bez
A co Ty myślałaś? :> Też jestem zwolennikiem oglądania filmów z napisami. Ba, tak obejrzałem pięć serii House'a. Teraz, gdy oglądam w telewizji, nie mam wyboru.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Dr House / House M.D.

Post autor: Nika »

To po co reklamujesz, że w necie są dostępne odcinki z lektorem?! ;P
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Widzisz, nie zdążyłem wtedy rozwinąć myśli. Zdecydowana większość osób, mimo wszystko, woli oglądać filmy z lektorem. Nie wiem czemu, chyba bierze się to ze zwykłego lenistwa. Nawet TVP swego czasu zapowiadała, że będzie pokazywać filmy z napisami, ale pomysł okazał się niewypałem, zanim na dobre wszedł w życie. A skoro większość widzów woli lektora, to domyślam się, że też większość osób odwiedzających forum. Wszak Dr House zyskuje coraz więcej fanów.
Bone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 21 lis 2009, 11:18

Re: Dr House / House M.D.

Post autor: Bone »

Szkoda, że TVP2 w zwiastunach pokazuje ten serial w 16/9, a potem jak już leci po 20:40 to jest 4/3 ...
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Dr House / House M.D.

Post autor: TinkiWinki »

Kiler :D
Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Dr House / House M.D.

Post autor: Nika »

Normalnie Bond. 8)
A to widzieliście z Lauriem? ---> A Bit of Laurie and Fry - "Italian Brothers" (polskie napisy). Stare dobre skecze, jak komuś się spodoba ten filmik, to niech obejrzy sobie jeszcze inne dostępne w zakładce po prawej stronie.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Dr House / House M.D.

Post autor: mfdtv4 »

Myślę, że DR HOUSE nie wygra w TK 2010. MODA NA SUKCES ma duże szanse.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jak ktoś nie oglądał jeszcze szóstego sezonu, to najwyższa pora! Od 9 września House będzie w TVP2 o 20.45 po dwa odcinki chyba.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości