Katarzyna Werner

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Katarzyna Werner

Post autor: piotrek888 »

epsztajnek pisze:Nowe tło, nowe oświetlenie :o:
i Kasia jeszcze piękniejsza w tej marynarce :lol2:
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Katarzyna Werner

Post autor: anakin »

epsztajnek pisze:i Kasia jeszcze piękniejsza w tej marynarce :lol2:
W bieli wygląda rewelacyjnie :tanczy: Pamiętam,gdy jeszcze prowadziła serwisy poranne w TVP1, w jednym z wydań pojawiła się w podobnym stroju tylko pod marynarką miała biały golf.Zrobili jej wtedy ujęcie z profilu, dosyć nie typowo... Kasia wyglądała pięknie, wręcz anielsko :P :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Katarzyna Werner

Post autor: piotrek888 »

Z moich obserwacji wynika, że wszystkim dziennikarko pasuje biała marynarka :lol2:
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Katarzyna Werner

Post autor: JacanTVN24 »

piotrek888 pisze:Bez okularów moim zdanie lepiej ;). Dziś biegła na serwis o 7 bo się spóźniła. Fajnie to wyglądało melodia a tu za stołem pusto ;)
A propos, ma może ktoś filmik z tego "incydentu" ? Bardzo proszę :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Werner

Post autor: epsztajnek »

Plotki o wizycie Prezesa K w studio na Wiertniczej i incydencie lotniczym
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Katarzyna Werner

Post autor: anakin »

Kasia odmówiła dziś kategorycznie...zapisania się do Klubu Morsów :lol2: Musiano by długo ją namawiac, prosic i błagac, ale i tak nie dałaby się namówic :rydzyk: Twierdzi jednak,że będzie kibicowała miłośnikom kąpieli w lodowatej wodzie...brr :D :brawa: Ciekawe czy dała się namówic na Taniec Z Gwiazdami...krążą plotki w tym temacie,że jest kuszona?:mhm:
slabak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 17 lut 2009, 08:46

Re: Katarzyna Werner

Post autor: slabak »

Pani Kasia to przecudowna postać. Piękna kobieta o delikatnej, subtelne urodzie, zmysłowym głosie, czarującym spojrzeniu i ujmującym spokoju. Dowcipna, leciutko prowokująca, genialnie i z wdziękiem sprawdzająca się w porankowych gierkach słownych z Kuźniarem. Poranek to wymarzone miejsce dla Pani Katarzyny. Gdzie indziej nie miałaby szans pokazać, jak świetna z niej dziewczyna. Najlepszy nabytek TVN od bardzo dawna.
Aha... I jak ładnie jej w krótkiej fryzurce... Szkoda że nie nosi już tej zupełnie króciutkiej jaką miała ze 2 lata temu w Wiadomościach.
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Katarzyna Werner

Post autor: anakin »

slabak pisze:Pani Kasia to przecudowna postać. Piękna kobieta o delikatnej, subtelne urodzie, zmysłowym głosie, czarującym spojrzeniu i ujmującym spokoju. Dowcipna, leciutko prowokująca...
i aktorka?
Wczoraj lider grupy Myslovitz wygadał się,że zagrała w jednym z ich teledysków :D Trzeba to sprawdzic :tanczy:
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Katarzyna Werner

Post autor: anakin »

adam pisze:A Kasi jak nie ma tak nie ma -powoli mnie to irytuje :?
A ten tydzień zapowiada, że Kasia z Kubą razem od poniedziałku i będą również jutro :lol2:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Katarzyna Werner

Post autor: TVN_FAN »

A dla mnie p.Kasia to małe odkrycie tvn. Wydaje mi się, że tutaj rozwinęła skrzydła. W TVP jakoś takie mam wrażenie była szarą myszką w Wiadomościach a tutaj w serwisach rozwija skrzydła :D Bardzo fajny transfer do TVN i dla mnie jedna z gwiazdek TVN :D
ZIMA
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Katarzyna Werner

Post autor: anakin »

TVN_FAN pisze: Wydaje mi się, że tutaj rozwinęła skrzydła. W TVP jakoś takie mam wrażenie była szarą myszką w Wiadomościach a tutaj w serwisach rozwija skrzydła :D Bardzo fajny transfer do TVN... :D
Czasem warto zmienic otoczenie i to wychodzi na dobre...i forma serwisów tvn24 jest luźniejsza,przyjemniej się je ogląda.
W Poranku ma przynajmniej wesoło, gdy Jarek próbuje ją rozśmieszyc nawet podczas serwisu, machając dłonią przed obiektywem kamery :tanczy: ...i operator Seba pocieszy po przegranym meczu Lecha :lol: Chyba jej się tam podoba?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Werner

Post autor: epsztajnek »

"Czy mówiłem ci już, że wyglądasz dziś bosko ?" - Kuźniar do Katarzyny
Faktycznie, w odmienionej fryzurze ( i chyba nowym kolorze ) wygląda wspaniale :brawa:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Katarzyna Werner

Post autor: JacanTVN24 »

epsztajnek pisze:"Czy mówiłem ci już, że wyglądasz dziś bosko ?" - Kuźniar do Katarzyny
Proszę o film jeśli Pan uprzejmy :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Werner

Post autor: epsztajnek »

JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Katarzyna Werner

Post autor: JacanTVN24 »

Na sp nie działa. Może na Rapidzie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości