Katarzyna Werner

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Katarzyna Werner

Post autor: Herman »

epsztajnek pisze:Katarzyna szybko przeszła na styl koszulowy :)
ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Bardzo mi sie taki styl podoba :spiewa:
Niestety najczesciej prezenterki nie tylko w TVN ubieraja sie w marynarki
Moze na wizji nie bardzo wypada ubrac sie "na sportowo" (jakas etykieta??) ale to jest po prostu nudne... :mhm:

Oby wiecej takich przyjemnych widokow :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Herman pisze:Niestety najczesciej prezenterki nie tylko w TVN ubieraja sie w marynarki
Moze na wizji nie bardzo wypada ubrac sie "na sportowo" (jakas etykieta??) ale to jest po prostu nudne...
No nudne, ale z drugiej strony faceci (prezenterzy 8) ) to używając tej terminologii-to są dopiero nudziarze. Jedyna ekstrawagancja to brak krawata od czasu do czasu. Ale mi wydarzenie :D Więc te koszule musimy doceniać i każda prezenterka zostanie pochwalona za to :lol2: Szkoda, ze dziś nie miałem ani chwili czasu-tyle co tylko zauważyłem, że Kasia się pojawiła. :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jestem z krwi i kości poznanianką i choć raz po raz obrywam za to od moich uroczo-złośliwych warszawskich kolegów, to jednak jestem żywym dowodem na to, że Poznań i Warszawa mogą się naprawdę lubić i robić razem coś naprawdę fajnego. A prywatnie lubię jeść dobre rzeczy, oglądać dobre filmy, jeździć niekoniecznie dobrymi samochodami. Ale trasę Poznań–Warszawa i z powrotem pokonuję pociągiem, bo wtedy mogę poczytać i pospać… To też bardzo lubię!

http://ww2.tvp.pl/4184,250609,3.view
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Katarzyna Werner

Post autor: adam »

Jeśli chodzi o barwę głosu to jest tak samo miła dla ucha co Beata Tadla-urody to jej matka natura też nie pożałowała .
Bardzo przyjemna w odbiorze szczególnie o poranku :tanczy:
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Katarzyna Werner

Post autor: anakin »

co do głosu całkowicie się zgadzam :D ...ale czy jej wygląd jest równie atrakcyjny o 6.00 rano? :xx: oglądam właśnie "Kawa czy herbata?"Paulina Chylewska co prawda nie czyta wiadomości, ale wygląda jak `koszmar`o poranku i w dodatku gada głupoty :shock:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Werner

Post autor: epsztajnek »

Nie rozumiem twojego pytania :mhm: Chyba, że jest to pytanie retoryczne :o: Jeżeli bowiem oglądasz o 6:00 "Kawę..." , to co za problem przełączyć o tej porze na TVN24 ? No, Katarzyna dziś nie prowadziła serwisów porankowych , ale często się pojawia, łatwo można trafić...
A Chylewska sprawia niekorzystne wrażenie przez swoją nadmierną chudość :<
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Katarzyna Werner

Post autor: anakin »

Fakt, moje pytanie było "ni z gruchy ni z pietruchy", ale to tylko dlatego, że obecnie nie posiadam TVN24 :ech:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Katarzyna Werner

Post autor: adam »

Była ,była i się zmyła :(
Myślałem że częściej bedzie się pojawiała -jestem rozczarowany :(
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Katarzyna Werner

Post autor: anakin »

Może znów działa na dwa fronty... jeden tydzień w W-wa, drugi w Poznaniu :mhm: podobno czytała wiadomości w jakimś radiu i wykładała na Uniwersytecie w Poznaniu :P według mnie życie na walizkach jest dosyć męczące,ale takie mamy czasy...niestety...żeby żyć trzeba zarabiać :tanczy: pełen podziw i respekt dla pani Kasi, że umie te zajęcia pogodzić :brawa: :aniol:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Katarzyna Werner

Post autor: adam »

anakin pisze:Może znów działa na dwa fronty... jeden tydzień w W-wa, drugi w Poznaniu :mhm: podobno czytała wiadomości w jakimś radiu i wykładała na Uniwersytecie w Poznaniu :P według mnie życie na walizkach jest dosyć męczące,ale takie mamy czasy...niestety...żeby żyć trzeba zarabiać :tanczy: pełen podziw i respekt dla pani Kasi, że umie te zajęcia pogodzić :brawa: :aniol:
Też to czytałem ? choć miałem nadzieję że więcej czasu będzie poświęcała nam :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

adam pisze:choć miałem nadzieję że więcej czasu będzie poświęcała nam :D
Może Ją zasypało-nie wiem jak sytuacja wygląda w Poznaniu :cicho: Ale coś czuję, że jutro będzie. Podobna sytuacja była 9-tego, że w niedziele się pojawiła :aniol: No to Wam narobiłem nadziei: jak je zasypie śnieg, to jakoś się ze mną policzycie :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Werner

Post autor: epsztajnek »

Może Ją zasypało-nie wiem jak sytuacja wygląda w Poznaniu
Inna poznanianka dojechała PKP do Warszawy bez problemu :hyh:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Katarzyna Werner

Post autor: maxxx »

Inna poznanianka dojechała PKP do Warszawy bez problemu :hyh:
Ach, no to wiem. Kasia ma dziś urodziny-pewnie woli je spędzać "u siebie" niż w pracy :)

Wszystkiego najlepszego z okazji .. urodzin :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Katarzyna Werner

Post autor: adam »

maxxx pisze:Wszystkiego najlepszego z okazji .. urodzin :lol2:
Jak ty wszystko wiesz :rozglada:
Też się przyłączam do życzeń-choć już po fakcie :xx:
maxxx pisze:No to Wam narobiłem nadziei: jak je zasypie śnieg, to jakoś się ze mną policzycie :lol2:
tym razem Ci darujemy :cicho:
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Katarzyna Werner

Post autor: anakin »

W niedzielę ...naste urodziny :D , a dzisiaj imieniny :tanczy: wszystkiego najlepszego pani Kasiu :brawa: co za imprezowy tydzień :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot], Efcia i 93 gości