Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: Marcin »

Mój błąd, przepraszam.
skolenkiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2008, 00:25

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: skolenkiewicz »

Boze ! Co za niewiedza!Wyjasniam: Przed 1989,od zakonczenia II-ej wojny swiatowej moj kraj nazywal sie Polska Rzeczpospolita Ludowa.Dodam,ze gejow
i innych "kochajacych zdecydowanie innaczej",nie widzialo sie ot ,tak sobie,przy kazdej okazji.Oswiecone spoleczenstwo wiedzialo kto z osob publicznych
jest wlasnie innaczej...Jednakowoz,ci ludzie nigdy nie manifestowali swoich seksualnych upodoban i tym samym nie prowokowali ludzi do zajmowania takiego
stanowiska jak np.moje.To bylo status quo,ktore w pewnym sensie akceptowaly obie strony.Nie przypominam sobie,zeby publicznie ktorys z gejow byl
szczegolnie napietnowany.Ja przez wywolanie takiego tematu ,chcialem zebrac jak najwiecej powaznych opinii ,ktore beda tozsame z moimi i tym samym,
nie kaza mi zejsc do podziemia i wstydzic sie,ze natura nie obdarzyla mnie gejostwem.
Wypada odnotowac,ze mam kilku "wspolwyznawcow" i to mnie bardzo cieszy.W starciu ze srodowiskiem,ktorego korzenie siegaja starozytnej Grecji ,
usiluje stawic opor tym wszystkim,ktorzy probuja wmowic spoleczenstwu ,ze homoseksualizm to jest cacy,a cala reszta to beee!Z niesmakiem obserewuje
jak wielu ludzi telewizji i czesci prasy uczestniczy w spektaklach pt.Nie jestesmy zacofani!!! My trzymamy sztame z cala innoscia,bo wlasnie nie chcemy,zeby
ktokolwiek pomyslal ,ze jestesmy zacofani! Taka mala paranoja!
skolenkiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2008, 00:25

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: skolenkiewicz »

Szanowny Panie Pop,
Prosze sobie wyobrazic,iz domyslilem sie,ze nie jest Pan czlowiekiem,ktorego brzemie zyciowych doswiadczen uczynilo z Pana takiego malkontenta i je
dnoczesnie wpisac sie w grono ludzi,powiedzmy,niezacofanych,majacych szerokie europejskie spojrzenie na ogolnie mowic obecna ,rzeczywistosc!
Poglady mozna miec rozne,ale zeby opuszczac swoj kraj......? Prosze,niech Pan to przemysli!
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: pop »

skolenkiewicz pisze:Poglady mozna miec rozne,ale zeby opuszczac swoj kraj......? Prosze,niech Pan to przemysli!
Tu nie ma co przemyśleć. Już dawno tak zdecydowałem. Ba - większość moich znajomych mówi to samo: że nie wyobraża sobie życia w tym kraju i zamierza wyjechać. Powiem więcej: namawiam także innych znajomych, żeby stąd wyjechali. Nigdzie chyba nie może być gorzej. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: Marcin »

To wyjedź do Czadu.

PS. Skoro zupełnie nie obchodzi cię zagranica, to po co chcesz tam jechać?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: Nika »

Marcin pisze:To wyjedź do Czadu.
Dołożę się do biletu. :aniol:

Panie skolenkiewicz, co do jednego się zgodzę - też nie podoba mi się to epatowanie opinii publicznej i ciągłę wychwalanie homoseksualizmu. Traktujmy ich jak równych, a nie będzie tego ciągłego spektaklu. Pięknie powiedział na jakimś wiecu Barack Obama: - Homophobia is Not Christian! Amen! Niech każdy sobie poświątecznie to przemyśli. :D
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: prze_kw »

Nika pisze:
Marcin pisze:To wyjedź do Czadu.
Dołożę się do biletu. :aniol:
Mistrzostwo Świata :D Kocham Was za to :twisted: - tak btw ;p

Wychwalanie homoseksualizmu nie jest ok, ale wychwalanie hetero też nie jest. Traktujmy się wszyscy na równi, nie zaglądajmy innym do sypialni a wszystko (na tym polu) będzie ok.
Liczą się tylko Fakty.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: pop »

Nika pisze:
Marcin pisze:To wyjedź do Czadu.
Dołożę się do biletu. :aniol:
Kochani, za późno. Mam już bilet do Kambodży od kolegów z innego forum.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: prze_kw »

Widać, że wszędzie jesteś uwielbiany ;)
Liczą się tylko Fakty.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: Greg Haus »

Ratunku - tak rzadko odstatnimi czasy zaglądam na forum -a tu jakieś nowe rewolucje obyczajowe. Dyskusje o homoseksuliźmie, PRL i migracjach :shock:

Homoseksualizm już 18 lat temu został wykreślony przez WHO z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych - czy słusznie - możemy tylko dyskutować. Ale nie wiem o czym jest ta dyskusja - o tolerancji? Nie wszysycy są eurybiontami, większośc w Polsce jest stenobiontami, mówiąc językiem biologicznym. Moja opinia: a niech sobie te organizmy żyją i będą szcześliwe, nie wiem o czym tu dyskusja.

Co do PRL - to większośc i tak nie zna tych czasów, więc o czym tu dyskutwoać ( chyba, ze chodzi o Polskie Radio Londyn )

A co do migracji to łącząc pierwszą myśl z tą polecam Pop'owi Holandię. Zdecydowani więcej wolności i dyskusji na temat orientacji nie ma ( dla kobiet polecam wyspę Lesbos - bo filmie Mamma mia greckie wyspy w modzie.)
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: mks »

.. wydaje mi się, że ludzi tak żarliwie się wypowiadający tutaj nie zdają sobie sprawy z istoty tematu.. poczytajcie wyniki badań. Homoseksualizm nie jest chorobą, nie można się nim zarazić.. nie można go też wypromować.. ..

Czy osoba heteroseksualna jak zobaczy w telewizji Tomasza Raczka to nagle sobie pomyśli 'O kurcze! Ale on jest fajny! Idę poszukać sobie chłopaka!' Natury nie da się oszukać i koniec. Nie ma żadnej mody na gejostwo, nigdy nie będzie. Po prostu teraz media przestały się bać o tym mówić. Nie da się w inny sposób uczyć tolerancji niż poprzez oswajanie.

Oosbiscie jestem przeciwny wszelkim paradom, spendom.. to jest pchanie się na firnament, a chwalić się też nie ma czym więc jest to niepotrzebne.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: Greg Haus »

mks pisze:.. wydaje mi się, że ludzi tak żarliwie się wypowiadający tutaj nie zdają sobie sprawy z istoty tematu.. poczytajcie wyniki badań. Homoseksualizm nie jest chorobą, nie można się nim zarazić.. nie można go też wypromować.. ..
Zależy jaką definicję choroby chesz podać. Zarażenie jak kryteriu choroby jest dość śmiesznym czynnikiem. Fakt, nie występuje tu czynnik patogenny, co nie zminia faktu, iż można homoseksualizm zakwalifikować jako zaburzenie psychiczne, którego definicję można podać jako: utrudnienia funkcjonowania społecznego lub psychicznego jednostki, noszące znamiona cierpienia, zlokalizowane wokół objawu osiowego.Zespół nadpobudliwości psychoruchowejteż jest zaburzeniem psychocznym, a nikt go nie promuje i co ciekawe, też się nim nie można zarazić ( głownie dziedziczenie). Tyle na ten temat. Pozdrawiam!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: epsztajnek »

Czy osoba heteroseksualna jak zobaczy w telewizji Tomasza Raczka to nagle sobie pomyśli 'O kurcze! Ale on jest fajny! Idę poszukać sobie chłopaka!'
Może nie od razu. Ale może pomyśleć - 'Mam już piątą wypasioną super-furę , wychlałem litry luksusowych trunków, prze[......]m dziesiątki panienek na różne sposoby, a wciąż czegoś brakuje mi do szczęścia. Może tak zabawić się z facetem? '
Mówiąc wprost - oczywiście, że tego "prawdziwego" homoseksualizmu wynikającego z "konstytucji psychicznej" człowieka nie da się wypromować.
Ale już zachowania homoseksualne .... zgodnie z powiedzeniem "aby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek" ...
Z innej beczki - coraz częściej słyszy się o molestowaniu przez dorastających nastolatków młodszych kolegów ( nie koleżanki ) . Czy to rzeczywiście "wrodzony" homoseksualizm , czy jeden ze sposobów na szukanie wrażeń ( a przykład skądś idzie ) :mhm:
skolenkiewicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: środa 03 gru 2008, 00:25

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: skolenkiewicz »

zgodnie z powiedzeniem "aby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek"
Pan Epsztajnek trafil w sedno tego zagadnienia! To wlasnie ta zblazowana grupa robi najwieksza zadyme wokol siebie w mysl zasady:ja przeciez jestem
inny a wy tego nie widzicie!!!?"Zacofany,tepy ciemnogrod musi sie o tym dowiedziec!!Jak ogladalem cykliczne audycje z Z.Kaluzynskim to T.Raczek w niczym mnie nie przeszkadzal,ale jak zaczal pojawiac sie w TV ze swoim ukochanym i manifestowac w ten sposob jaki jest slicznie zblazowany(ile gracji i szyku!!),to
dla mnie bylo to....!
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Homoseksualisci i inni "kochający inaczej"

Post autor: mks »

Ale gdzie wy wszyscy tą propagandę widzicie? Ja bardziej widze coś w podobnie do 'polowania na wielblada' znaleźć geja i zrobić z niego sensację tygodnia Faktu, Pudelka, Uwagi i Gali. Promocji takiego stylu życia po prostu nie ma.. to zwyczajna imaginacja osob które starają się dojrzeć problemu tam gdzie go kompletnie nie ma.

Druga rzecz. Czy świadomą osobę, pewną swojej orientacji seksualnej da się namówić do eksperymentu z facetem? Pomyślcie o sobie? Ja nawet jakby mi Raczka, Poniedziałka czy innych pokazywali 24h/d w telewizji nie zdecydowałbym się na coś takiego, nie róbcie z ludzi idiotów.

Pan Skolenkiewicz powiedział wcześniej o jakimś gejowskim lobby i kręgach w których gejostwo jest poważane i modne i wspaniałe, może jakieś konkrety, bo to ciekawe jest. Posługuje się pan samymi pustymi teoriami i ogólnikami. Dwa lata temu skończyłem szkołę średnią i wiem jaki jest stosunek młodych ludzi do gejów i o pochwałach i modzie nie moze być mowy.

Bijecie pianę i tyle.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości