Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Post autor: Kuba »

DJ Ice pisze: No to najpierw włącz a potem pisz. :] ''Galileo'' jest programem popularno-naukowym. ;) Jeden z najlepszych programów Czwórki.
Chodzi mi tutaj o samą formułę, gdzie materiały są sprowadzane z zagranicy (w przypadku 'Galileo' bodajże z Niemiec). Sam program jest dość fajny, nic nie mam do niego :]
Sensowny? :D Teleturniej, który zszedł po roku z ramówki za granicą jest sensownym programem? :D Teleturniej, którego nikt nie chce oglądać jest sensowny? :D Ten program nudził się już po pierwszym odcinku; brak tam jakichkolwiek emocji czy nawet śmiechu. Dlatego wprowadzenie już znanych produkcji do ramówki Polsatu może być sporym osiągnięciem. ''Gra Wstępna'' właśnie pasuje na takie popołudniowe godziny. No, ale zobaczymy.
Whatever. Dla mnie 'Strzał w 10' da się oglądać.
Sorry, ale nie pamiętasz chyba co działo się dwa sezony temu. :D ''Strzał w 10'' emitowany był w czasie ''Milionerów'' i poniósł spektakularną klęskę.

No bo ja wiem czy spektakularną? W grupie 16-49 zapewniał 15,6% udziału w rynku, a na przykład 'Ranking gwiazd', który będzie kontynuowany o 0,2% mniej, 'Agentki' gromadziły 16,2% i też będą kontynuowane. 'Milionerzy' rzeczywiście byli dla niego zbyt silni, ale w innym paśmie sprawdziłby się lepiej.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Post autor: DJ Ice »

Chodzi mi tutaj o samą formułę, gdzie materiały są sprowadzane z zagranicy (w przypadku 'Galileo' bodajże z Niemiec). Sam program jest dość fajny, nic nie mam do niego :]
W takim razie zwracam honor. ;)
Dla mnie 'Strzał w 10' da się oglądać.
No widzisz. :D Co widz to inna opinia i upodobania.
'Milionerzy' rzeczywiście byli dla niego zbyt silni, ale w innym paśmie sprawdziłby się lepiej.
No widzisz przyznałeś mi w pewnym sensie rację. ;) W godzinach popołudniowych z tego co wiem ''Strzał w 10'' również się nie sprawdził. ;) Przynajmniej nie tak jak chciała Nina. Ogólnie ''Strzał w 10'' był jedną z największych porażek Polsatu. Na szczęście kontynuacji nie będzie, a same nowe produkcje będą lekkie w odbiorze. Cóż. Polsat przez następne sezony będzie musiał próbować i szukać, bo inaczej nie byłoby wesoło.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Post autor: madziulka »

czy orientuje się ktoś kiedy będzie konferencja prasowa na temat wiosennej ramówki TVN ?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pytanie powinno brzmieć, czy takowa jest w ogóle planowana. :D TVP konferencję ma już za sobą, Polsat zaplanował ją na ten tydzień (podobno dziś miała być :rozglada: ), a o TVN się wcale nie mówi. Swoją drogą, to nie wiem, czy jest sens zwoływania, by pochwalić się dwiema nowościami - programem ''Złap złodzieja'' i dokumentem ''Generał''. Bo chyba nic więcej nie jest planowane.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Odświeżone ''Teraz my!'', program ''Złap złodzieja'' i od maja dokument ''Generał''. Ponadto podwójne odcinki ''Niani'' w soboty i nowości w ''Szymon Majewski Show'' - tak w zasadzie prezentuje się wiosenna ramówka TVN. :arrow: Szczegóły
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Post autor: qmate »

Podwójne odcinki Niani? To by oznaczało, że to ostatnia wiosna Niani w TVN :!:
//////////
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Post autor: kamilkomentuje »

mam nadzieję, ze tvn ma jeszcze jakieś tajemnicze hity na wiosne... oby , bo ramówka na tle innych stacji wygląda blado... boje się o tvn tej wiosny... chociaż ma dobr i spawdzone formaty, ale wiosna lub jesień w tv bez żadnych interesujących wielkiech premier, nowości nieporywa do oglądania, tym bardziej że niema wiosną MAM TALENT - ajlepszego show w polskiej telewizji... a konferencja 19 lutego... (tak czytałem)...
Ostatnio zmieniony środa 11 lut 2009, 17:31 przez kamilkomentuje, łącznie zmieniany 1 raz.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Post autor: DJ Ice »

Ale co Ty bredzisz? To wszystko co przygotował TVN na wiosnę, tak wynika z komunikatów prasowych. Wszystkie karty osłonili. I przypominam - nie każda telewizja musi ładować pełno nowości CO SEZON. Wystarczą znane, lubiane produkcje i już część pieniędzy przydzielić na ramówkę jesienną.
Ostatnio zmieniony środa 11 lut 2009, 17:35 przez DJ Ice, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z tego co wiem, to żadnej konferencji nie będzie. Nic się o tym nie mówi, bo i nie ma o czym. Nie spodziewałbym się też kokosów jesienią, bo ten rok upłynie raczej pod znakiem oszczędności.
kamilkomentuje pisze:a konferencja 19 lutego... (tak czytałem)...
Owszem, 19 lutego, ale prezentująca uczestników ''Tańca z gwiazdami''. I nic więcej. Raczej.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Post autor: DJ Ice »

No. Ale co tych ''tajemniczych nowości'' to płakać mi się zachciało. TVN ma obowiązek przedstawić całość ramówki w jednym komunikacie. I to zrobił. Nic więcej nowego nie będzie.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Post autor: Adrian ;P »

TVN mógłby jeszcze podać jakie nowości filmowe wyemituje...
Merlin_89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 02 mar 2008, 22:21

Re: Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Post autor: Merlin_89 »

TVN się stara.
Na plejadzie już niedługo spot ramówki wiosennej TVN. Na razie kulisy powstawania.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Post autor: Adrian ;P »

Spot zapowiada się bardzo ciekawie :D Myślę, że pojawi się jeszcze w tym tygodniu... Może jutro :lol2:
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna 2009 w TVN i innych kanałach

Post autor: Isadora »

Spot pojawił się już dzisiaj :brawa: niestety widziałam tylko końcówkę, usłyszałam z drugiego pokoju muzyczkę, a wcześniej widziałam materiał na Plejadzie, więc przypuszczałam, że to jest to, mnie się podoba :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna 2009 w TVN

Post autor: Isadora »

Kuba pisze:
DJ Ice pisze: Stacja Waltera ma wyhodowanych widzów, a Polsat ich nie ma, bo nie miał okazji, żeby wzajemnie polansić swoje programy. TVNowi to wyszło jak nikomu innemu.[/color]
DJ Ice pisze:.

TVN ma wystarczająco porządnych rzeczy w ramówce i nie widzi potrzeby zmieniać tego co jest dobre. Po co robić rewolucję, gdy to, co jest teraz działa sprawnie? Szkoda tylko, że sobotnie wieczory pozostaną bez żadnego elektryzującego show :D
Ja jestem takim wyhodowanym widzem :lol2: , oglądam Taniec z Gwiazdami i wcale nie oczekuję NAZWISK, czekam z niecierpliwością na 2 serię "39 i pół" i już się martwię co będzie z trzecią :? , oprócz tego W!! i Detektywi, w zasadzie jeśli mam czas na oglądanie to włączam TVN :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości