Gumisie - skąd ten sukces?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ByĂŚ moÂże nie wiedzÂą jaki odcinek puszczÂą za dwa tygodni, ale juÂżw czeÂśniej kilka razy udaÂło mi siĂŞ trafiĂŚ na tytuÂł danego odcinka. Smefy bycĂŚmoÂże nie zgormadziÂłby tak duÂżej widowni, ale na pewno przez dÂługi czas miaÂłyby rĂłwnie imponujÂący wynik. Z chĂŞciÂą obejrzaÂłbym rĂłwnieÂż Muminki.
Ostatnio zmieniony niedziela 19 wrz 2004, 18:31 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Musze potem podpytaÌ tych z forum Gumisiów bo sie nie orientuje, ale mowili cos, ze TVP ma zamiar wyemitowaÌ tylko po³owê serii bo tyle na razie zakupili (wiadomosc z czerwca). Ciekawi mnie teraz czy ju¿ lec¹ dalsze odcinki czy to jeszcze ta pierwsza czêœÌ. TVP g³upia by by³a gdyby nie dokupi³a przy takiej ogl¹dalnoœci dalszej czêœci.
Ostatnio zmieniony niedziela 19 wrz 2004, 18:28 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja teÂż. Zawsze je lubiÂłem... :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

CĂłz Grzywaczewski roztropny nie jest, ale chyba nie zarÂżnÂą tej kury.... :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Oby :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ogl¹dn¹³em dzisiejszy odcinek, przyznajê ¿e akcja na tyle wci¹gaj¹ca ¿e a¿ do koùca doczeka³em zeby zobaczyÌ jak gumisie poradz¹ sobie z nikczemn¹ star¹ lip¹ :D jedno male pytanie tylko, czy to nie w tej bajce wystêpowa³ taki dziwny stworek o imieniu To³di? bo tak mnie to dzisiaj nasz³o i nie mogê sobie przypomnieÌ w której on bajce by³ :? :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Toudie jest z GumisĂłw. To taki maÂły ogr KsiĂŞciunia. :D

Niop dzisiejszy odcinek byÂł bardzo fajny. Ja do tego bardzo lubie tego gumisia-grubaska. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ten gruby mi nie przypadÂł do gustu, jakiÂś taki rozgotowany jak makaron, fajniejszy ten co mĂłwi jak Kazia Szczuka 8) :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No coÂś Ty. Nie lubie tego sepleniÂącego bo On ciÂągle tylko narzeka na coÂś. Ten gruby jest taki fajniutki. CiÂągle by tylko jadÂł i jadÂł to jest takie... sÂłodkie :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ojoj, podkochiwanie siĂŞ w bohaterach kreskĂłwek jest nieetyczne wiec natychmiast zaprzestaĂą :D :D :D :D :D :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie przesadzajmy. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

tak to zabrzmiaÂło :? , no ale ok i tak wole SzczukĂŞ w wydaniu Gumisiowym, a wracajÂąc do ogra zwanego ToÂłdi, to jest on postaciÂą drugoplanowa ze dziÂś siĂŞ nie pojawiÂł? :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Zapewniem CiĂŞ, ze nie kocham sie w... kreskĂłwkowym bohaterze...

Toudie wystêpuje doœÌ czêsto, ale wtedy kiedy pojawia sie ksiêciunio Ictorn. :D Dziœ by³ przecie¿ odcinek o zupe³nie czym innym. :P
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

hehehehehe, no dobra, nie mĂłw w kim siĂŞ kochasz, a ten ksieciunio Ictorn to taki Gumisiowy Gargamel, dobrze pamiĂŞtam? oglÂądaÂłem dzisiaj pierwszy raz od zamierzchÂłych czasĂłw i powoli odtwarzam sobie w pamiĂŞci sens tej bajki wiĂŞc bÂądÂź dla mnie wyrozumiaÂły Gumifanie :D :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Tak jest zÂły. Chce gumisiom zabrac sok z gumijagĂłd bo dziĂŞki niemu czÂłowiek ma wiele siÂły, a On chce zdobyÂś krĂłlestwo DanÂłyn (oczywiscie napisaÂłem fonetycznie) i do tego mu ta siÂła potrzebna. :D

OdsyÂłam na http://www.gumisie.pl


P.S. Jednak Ightorn sie pisze. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości