Gumisie - skąd ten sukces?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ooooooj, robi sie skomplikowane, albo to ja tak wolno przyswajam :roll: ale oblookam jeszcze ze 2 odcinki i zaczne rozumieĂŚ o co chodzi w tej bajce :lol: :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Akurat na tej stronce co ci podaÂłem sÂą dwa odcinki do ÂściÂągania wiec juÂż dziÂś mozesz wiedziec. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

He he oglÂądam wÂłasnie wyniki oglÂądalnoÂści z wczoraj i "Gumisie" znalazÂły siĂŞ na 9 pozycji z wynikiem 8,84% TuÂż za nimi "ZÂłotopolscy", a "Fakty" zostaÂły tak zdetronizowane, Âże do dziesiÂątki w ogole nie trafiÂły. GumiÂśki mogÂą liczyĂŚ na ponad 3 mln widownie.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a kto robi te badania bo jakoÂś mnie sie nikt nigdy nie pytaÂł co oglÂądam :? a ze Gumisie lepsze od FaktĂłw to moja zasÂługa bo zmienilem kanaÂł :D :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Badania robi AGB Polska i OBOP. O nic wiĂŞcej nie pytaj bo nie znam siĂŞ na tym na jakiej zasadzie to jest sprawdzane. :)

Te z gumisiowym udziaÂłem sÂą z OBOP-u i jak teraz zauwazyÂłem obejmujÂą AÂŻ DWA DNI czyli 18 i 19 wrzeÂśnia. NieÂźle sobie w takim razie ta bajeczka poradziÂła.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

arrow.pablo pisze:zakÂładam nowy temat bo nie wiem gdzie pisaĂŚ a po obejrzeniu kolejnego odcinka mam pare pytaĂą
dlaczego Ightorn chce zniszczyc ten zamek gdzie urzeduje krĂłl?
dlaczego wszystkie ogry i ksieciunio tak pomiatajÂą Toudim skoro to najfajniejsza postac z caÂłej tej bajki?

na razie tyle moich wÂątpliwoÂści, czekam na odpowiedÂź :D :arrow:
Odpowiem Ci tutaj poniewaz pewnie tamten wÂątek i tak zostanie usuniĂŞty.

Ightorn chce rzÂądziĂŚ krĂłlestwem, a ze krĂłl nie chce mu oddaĂŚ wÂładzy po dobroci to prĂłbowaÂł zniszczyĂŚ wczoraj zamek.

Toudiego wszyscy gnêbi¹ bo to tylko podnó¿ek Ightorna. Nikt siê z biedakiem nie liczy. Taki ch³opiec do bicia. :D


W ogole bardzo mi sie podobaÂł pierwszy filmik. ByÂł bardzo zabawny. :D


Ja mam pytanie: czy tylko ja i arrow.pablo oglÂądam "Gumisie" :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

uuuups, faktycznie, nie wyloookalem tego tematu i niepotrzebnie zaÂłoÂżyÂłem nowy :oops:

chcĂŞ zÂłoÂżyĂŚ oficjalny protest przeciwko zÂłemu traktowaniu Toudiego, jest najfajniejszy i najszympatyczniejszy z caÂłej bajki!!! rozbraja mnie jak mĂłwi, szczegĂłlnie wczoraj: "mam cie panno rybo" ROTFL
czy jakies towarzystwo opieki nad bajkowymi ogrami nie mo¿e sie tym zaj¹Ì? :P ja juz bym tam wola³ niektóre Gumisie ¿ywcem zakopaÌ bo mnie wkurzaj¹ :? :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

I prosze "Gumisie" mia³y 10% udzia³u jesli chodzi o ogl¹dalnoœÌ wczoraj. Super. :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Wczoraj Pszczó³ka Maja na 10 pozycji, ¿aden z programów TVN nie znalaz³ siê w rankingu. Podobnie nowy program T. Lisa. Dobrze wypad³a Monika Olejnki - zreszt¹ powinna napisaÌ jakiœ postulat o zmianê emisji serialu M jak mi³oœÌ. :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, zapomniaÂłem o Gumisiach :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Buuu. ByÂły dwa fajne filmiki. :P
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja dzisiaj trochê gumisi obejrz³em ale potem prze³¹czy³em na Nike ale oczywiœcie na fakty ani na sekunde nie prze³¹czy³em. :twisted: :twisted: :twisted:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ArO pisze:Buuu. ByÂły dwa fajne filmiki. :P
zd¹¿y³em w³aczyÌ jak córka króla dostawa³a jab³ko i sie do grubego tatusia tuli³a, a chwile póŸniej byly napisy koncowe :cry:
ArO, powiedz Âże nie byÂło Toudiego dzisiaj i nie straciÂłem nic Âśmiesznego z jego udziaÂłem :cry: :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Pierwsze sÂłysze zeby krĂłl byÂł gduby. Jest starszy, ale szczupÂły raczej. :P

Toudiego dziÂś nie byÂło. W pierwszej czĂŞÂści nad gumisowym domem jacys rabusie zrobili sobie kryjĂłwke. Spiewali po nocach i tak gÂłosno chodzili, ze gumiski spac nie mogÂły. Ten sepleniÂący postanowiÂł ich wypĂŞdzic, ale mu sie nie udawaÂło. Z pomocÂą przyszedÂł krĂłl.

W drugiej czêœci by³ turniej rycerski w którym bardzo chcia³a wzi¹Ì udzia³ ksiê¿niczka Kala. Wziê³a udzia³, ale w przebraniu bo król jej nie pozwoli³.
Ostatnio zmieniony niedziela 03 paź 2004, 23:00 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no powiedzmy Âże krĂłl jest potĂŞÂżny, dziĂŞki za krĂłtkie streszczenie :D :D :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości