Jesień 2009 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Wiem, że jest jeszcze zawcześnie ale wątek można już rozkręcać.
Jeśli chodzi o programy które zazwyczaj widujey na antenie. Z nich oglądać dalej będziemy prawdopodobnie (w prime-time);

-V You Can Dance
-W11
-Szymon Majewski Show
-Kuba Wojewódzki,
-prawdopodobnie Teraz Albo Nigdy!
-Na Wspólnej
-Teraz My!
-Mam talent

Jeśli chodzi o "Taniec z Gwiazdami", myślę ze TVN zrezygnuje wkońcu z tego formatu, bo 10 edycja to lekka przesada. Jesli chcą myślec o dalszych odsłonach powinni zainwestować w nowe studio, duże ciekawsze pary i wogołe.
-"Niania" odchodzi od października.
-Wejdzie do ramówki "Hela w opałach".
-Niewiadomo kiedy 3 seria "39 i pół"
-mówi się o serialu "Majka" z Joanna Brodzik
-"Kobieta na krancu świata" M. Wojciechowskiej
-serialowa wersja "Kochaj I Tańcz"
-Nowy sitcom na miejsce "Niani"
-"Naznaczony" z P. Adamczykiem
-Nic niemówi się o tanecznym programie I. Pavlovic
-swego czasu mówiło się też o 4 edycji hitu "Agent"

Według mnie TVN aby wkońcu zacząć emitować naprawdę dobre produkcje, powinna zainwestowac w takie programy jak: "Duel" ,"1 VS 100", "X Factor", "mILION Dollar Password" itd.
Szkoda że Polsat zainkasował "Moment Of Truth" TV4 "Hole In The Wall" TVP2 "Don't Forget the lycrist" PULSu " Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?" chociaż dobrze że pojawiły się te formaty na naszym rynku. Powinni również odsiwieżyć "Milionerów" jako "SuperMilionerzy"
A wy jakie macie wizję i nowości jesli chodzi o ramówkę stacji TVN? Pozdrawiam ;D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

10 edycja Tańca z gwiazdami pewnie będzie ;p Jesienią nie będzie w dodatku Rancza, więc oglądalność podskoczy. I na tej 10 edycji mam nadzieję, że skończą. I tutaj jestem ciekawy całego cyklu wydarzeń. Czy w 10 edycji zobaczymy jakieś większe gwiazdy tak jak to miało miejsce w 6 edycji, która miała być ostatnią, czy może w 10 edycji o ile regulamin na to pozwoli zobaczylibyśmy najlepsze pary wszystkich edycji... Ja wolę tą pierwszą opcję, a taką edycję ze wszystkimi parami można zrobić jesienią 2010.
Co You Can Dance, nie byłbym taki pewny czy edycja na jesień będzie. Tego formatu mam nadzieję, że nie będą ciągnąc jak Taniec z gwiazdami. Ja myślę, że właśnie tam wejdzie taneczny serial.
Superniania jest nadal nagrywana? Jeśli tak to pewnie zobaczymy 4 serię.
Na razie to na tyle mojego gdybania :lol:
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Przperaszam, zapomniałem o SuperNiani, Ale jeśli mogę wiedzieć, skąd masz te którtkie, ale jakies informacje na temat 10 TZG? Tzn. że będą tam takie dbre pary, i wogóle ze będzie? Pozdrawiam ;D
I zgadzam się z Tobą, że You Can Dance powinno jesienią zejść z anteny, w co szczerze wątpie. Ja usunął bym również Milionerów, Taniec z gwiazdami, Pascala, - prawdą jest że są to jedne z czołowych produkcji stacji TVN, ale na nie juz pora.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: r_r16 »

Milionerzy po przerwie na antenie są zaledwie od niewiele ponad roku. Poza tym jest to świetny program, więc po co go ściągać z anteny? Rzeczywiście jest trochę za wcześnie i narazie wszystko to będzie zwykłe gdybanie. ;)
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: D00 »

Program Pascala jest programem kulinarnym, a takie nigdy się nie nudzą. :)
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: DJ Ice »

@Kamilkomentuje, proszę Cię, pisz trochę bardziej sensowniej...

Dziesiąta edycja ''Tańca z Gwiazdami'' na jesień jest bardzo prawdopodobna w opcji z najlepszymi parami tego programu ze zwycięzcami w rioli głównej. Taka opcja jest brana pod uwagę i ten format na pewno doczeka się dziesiątej edycji o czym wielokrotnie mówił sam TVN. Po tej edycji przyszłość formatu nie jest znana. Mówi się o usunięciu go z ramówki.

Kolejna edycja YCD tym razem na jesień jest pewna. Warunek jest jeden moi drodzy - dobra oglądalność. Odcinki castingowe trzymają się jak na razie nieźle, zobaczymy jak wybronią się wydania na żywo.

''Mam Talent'' na jesień to pewniak. Na pewno w prime-time bo takie showy są przeznaczone tylko na takie pory. Terminy castingów a raczej precastingów są już znane. Potem będą to odcinki nagrywane no i oczywiście - jak sami wiemy - live. Schemat taki sam jak w poprzedniej, pierwszej edycji - o tym nie muszę nawet wspominać.

''Superniania'' na jesień ponoć będzie, tym bardziej, że ostatni sezon był chętnie oglądany przez widzów. Informacji oficjalnej jednak nie widziałem, a nawet jeśli będzie to najpierw uruchomione zostaną castingi a potem tok realizacji. Tutaj zupełnie nic nie wiem jeśli chodzi o ten program.

O przyszłość ''Teraz albo Nigdy'' nie martwię się, tym bardziej, że po ''Tańcu...'' to dość również chętnie oglądana produkcja. W tym paśmie też trzeba walczyć a jak dotąd serial TVN-u dobrze sobie z tym radził.

Do tego dojdą nowe produkcje, czyli program Martyny Wojciechowskiej, kontynuacja ''Heli w Opałach'' (która jest po raz kolejny przekładana przez TVN, ale pewnie ten termin jest ostateczny).
O trzeciej serii ''39 i pół'' nic się nie mówi, a jeśli się mówi to są to głównie przecieki i plotki...

No i oczywiście nie wykluczajmy stałych propozycji w ramówce.
Powinni również odświeżyć "Milionerów" jako "SuperMilionerzy"
Bez sensu. Pomysł i ogólne Twoje pomysły. Po co takie rzeczy pisać? Nikt u nas jeszcze nie wygrał miliona więc wszelkie odświeżenia nie wchodzą w grę. ''Milionerzy'' to dla widowni ''Milionerzy''. I nic tego nie zmieni. Koniec, kropka.
Szkoda że Polsat zainkasował "Moment Of Truth" TV4 "Hole In The Wall" TVP2 "Don't Forget the lycrist" PULSu " Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?" chociaż dobrze że pojawiły się te formaty na naszym rynku.
Aha, czyli co? Inne telewizje oczywiście nie mogą wypuszczać programów? Na tym polega konkurencja.
Według mnie TVN aby w końcu zacząć emitować naprawdę dobre produkcje, powinna zainwestowac w takie programy jak: "Duel" ,"1 VS 100", "X Factor", "mILION Dollar Password" itd.
Tylko mój drogi - nie każdy program nadaje się do każdej telewizji. Nie każdy program nadaje się do TVN. Tak samo jest z Polsatem, która ma inne założenia programowe. Tak samo TVN. Wymienione przez Ciebie produkcje - zwłaszcza ''The X Factor'' - nie nadają się do ramówki TVN. Zresztą oni nie inwestują w muzykę.
swego czasu mówiło się też o 4 edycji hitu "Agent"
Ploteczki po odejściu Mellera z DDTVN.

Proszę jako user - pisz bardziej o kwestiach realnych a nie o Twoich - kamilkomentuje - widzimisię... :] Naprawdę proszę. Niech wzorcem będzie dla Ciebie wątek o nowościach tej wiosny, bo w układaniu ramówek jesteś cienki. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Isadora »

Akurat na jesieni bardzo dobrze ogląda się TzG :tanczy: , marzy mi się jakiś ekstra odcinek z parami, które dostarczyły najwięcej emocji, gdyż nie sądzę, żeby tym razem udało się pozyskać jakieś nowe super gwiazdy, ciekawa jestem czy sprawdziłaby się formuła głosowania SMSowego na 10 czy 15 z wytypowanych np. 30-40 par, takie głosowanie pewnie musiałoby zacząć się już po zakończeniu 9 edycji, YCD jest chętnie oglądane również z powodu jurorów, sama ich lubię czego nie mogę powiedzieć o jurorach TzG :P , serial taneczny jak najbardziej :D , może być "Kochaj i tańcz" w odcinkach, oczywiście z pewną korektą :lol2: , "Mam Talent", wiadomo :D , Brodzik lubiłam tylko w "Kasi i Tomku" i nie sądzę, żeby to się zmieniło, więc "Majką" nie jestem specjalnie zaiteresowana :nie:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Isadora »

No i jeszcze "39 i pół", chciałabym 3 część obejrzeć już na jesieni, a nie tak jak ostatnio czekać aż do wiosny :x
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Ptr15 »

DJ Ice pisze:O trzeciej serii ''39 i pół'' nic się nie mówi, a jeśli się mówi to są to głównie przecieki i plotki...
Teraz nagrywają trzecią serię "39 i pół" o czym mówiła Daria Widawska w weekendowym DDTVN. Więc myślę, że powinni dać ten serial na jesień.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

@DJ Ice - sorki, ale to co pisze to tylko moja sprawa. Jestem jednym z wielu widzów-fanów TVN i tylko w tym wątku poruszam to, co mnie w TVN smieszy a zarazem denerwuje. A to, że Tobie moje "marzenia" - bo tak to można określić się niepodobają, to wybacz ale niemusisz tego czytać. Zauważyłem równeż pewnego rodzaju nienawiść do mojeje osoby. Ja zakładając sobie profil na tej stronie miałem na myśli swobodne "gadanie" i pisanie co mi sie podoba. Jeżeli komuś się to niepodoba, mówi się trudno.

Powracając jednak do mojego wątku wiem, że TVN niezdejmnie z ramówki w najbliższym czasie TZG , YCD , i Milionerów czego bardzo żałuję. Jeśli chociaż te programy mają zostać, powinny być nieco odświeżone.

"Szkoda że Polsat zainkasował "Moment Of Truth" TV4 "Hole In The Wall" TVP2 "Don't Forget the lycrist" PULSu " Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?" chociaż dobrze że pojawiły się te formaty na naszym rynku. "

@DJ Ice Aha, czyli co? Inne telewizje oczywiście nie mogą wypuszczać programów? Na tym polega konkurencja.

ODP: Tego ja niepowiedziałem. Mówię że w swoim czasie TVN stać było na to aby którymś z tych formatów się zainteresować.

"Według mnie TVN aby w końcu zacząć emitować naprawdę dobre produkcje, powinna zainwestowac w takie programy jak: "Duel" ,"1 VS 100", "X Factor", "mILION Dollar Password" itd."


@DJ Ice "Tylko mój drogi - nie każdy program nadaje się do każdej telewizji. Nie każdy program nadaje się do TVN. Tak samo jest z Polsatem, która ma inne założenia programowe. Tak samo TVN. Wymienione przez Ciebie produkcje - zwłaszcza ''The X Factor'' - nie nadają się do ramówki TVN. Zresztą oni nie inwestują w muzykę."

ODP: O tym, to "mój drogi" wiem doskonale. Po prostu, daję przkład, tylko że np. Polsat z takimi "założeniami programowymi" ma problem, bo ich wogóle niema a przynajmniej ich niewidać. Ale według mnie powinni zainwestować w muzykę, a zwłaszcza np w dalszy "sopot" oraz np X Factor

@DJ Ice "Proszę jako user - pisz bardziej o kwestiach realnych a nie o Twoich - kamilkomentuje - widzimisię... Naprawdę proszę. Niech wzorcem będzie dla Ciebie wątek o nowościach tej wiosny, bo w układaniu ramówek jesteś cienki."

Mówi się trudno, a zawsze można spróbować ;D
A i przepraszam, że niedaję cytatów, tylko jestem początkujący i jeszcze niezrozumialem jak ;D

Z innej strony... czytając kiedyś jeden z artykułów w internecie dot. TVNu i jego oferty programowej, natknąłem się na komentarz jednego z przedstawicieli stacji. Brzmiał on mniejwięcej tak, że gdyby mieli dany czas antenowy wolny, dobry czas antenowy to dali by kolejny wielki program rozrywkowy na żywo (w prime-time oczywiście). A dlaczego niemoga dać takiego programu w czwartek? 21:30 w czwartek to dobry czas na wielkie widowisko. Jeśli już, to ciekawe jakie było by to widowisko. I wiem, że komuś się niepodoba to że sobie tak gdybam ale trzeba się z kimś tym podzielić.

Jeszcze raz pozdrawiam ;D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: DJ Ice »

Jeżeli chcesz używać opcji cytowania, zaznacz wypowiedź skopiuj, wklej, zaznacz i kliknij przycisk ''quote''. To proste. ;)

Jeszcze raz powtarzam - nie wszystkie dni są przeznaczone na wielkie widowiska. Tak jak TVN nie może rezygnować z piątkowego ''Superkina'' tak samo nie może zrezygnować z czwartkowych ''Prawdziwych historii''. W muzykę przede wszystkim od dawna inwestuje Polsat, TVN w taniec i inne showy, między innymi ''Mam Talent''. Układając ramówkę nie można mierzyć sukces tym, że ''czegoś takiego nie było, na świecie odniosło to sukces i u nas musi to być''. Tak samo powtarzam, że nie do każdej stacji nadaje się każdy program. A, że każda telewizja inwestować to inna sprawa. Co do założeń programowych - zauważ jak Polsat czy TV4 ma ułożoną mają ramówkę i pod jakim kątem. Wtedy zrozumiesz co miałem na myśli jeśli chodzi o założenia programowe. :)

Tak to wygląda. A do jesieni dużo czasu.. :) W sumie to najciekawsze informacje pojawiać się będą w wakacje. :)

Pozdrawiam również.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: mfdtv4 »

Skoro mówimy o jesiennej ramówce to ja coś napiszę, co sądzę o tym.

Więc na jesieni zobaczymy "Naznaczonego" z Piotrem Adamczykiem i Anią Dereszowską w rolach głównych ;) Chciałbym zobaczyć serial taneczny, który wszedłby w miejsce "Tańca z Gwiazdami". Nie wiem czy jesienią będzie "BrzydUla", ale wszystko na to wskazuje, że tak ;) Myślę, że TVN powinien pomyśleć o kolejnym tasiemcowatym serialu z pokroju "Na Wspólnej", który wszedłby w ramówkę po zakończeniu "BrzydUli". Nie wiem jakim serialem będzie "Majka", ale wątpię, iż codziennym.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: DJ Ice »

''Tańca z Gwiazdami'' nic nie zastąpi jesienią bo dziesiąta edycja jest niemal pewna. Mówi się, że po jesiennej edycji ''Taniec...'' zakończy swoją rolę w TVN. ''Brzydula'' na jesień będzie - tym bardziej, że oglądalność rośnie. A co potem? Zobaczymy.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Isadora »

DJ Ice pisze:''Tańca z Gwiazdami'' nic nie zastąpi jesienią bo dziesiąta edycja jest niemal pewna. Mówi się, że po jesiennej edycji ''Taniec...'' zakończy swoją rolę w TVN(...).
wcale mnie to nie martwi :D , ale liczę na jakiś fajerwerk na zakończenie :tanczy: :tanczy: , widać, że formuła się skończyła, ta 9 edycja to już dogorywanie, chociaż oglądam, bo lubię :P
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

A jeszcze jedno. Dzisiaj jest niedizlea w więc oczywiście TZG. Ogldajac zapowiedz wystepu B. Kasprzykowskiego dostrzegem napis: "zdjecia do nowego serialu TVN" W nowym serialu , ktorego mysle TVN zacznie emisje pazdziernik 2009 ( w miejscu Niani) glowna role zagra wlasnie wczesniej wpomniany przeze mnie B. Kasprzykowski. Wcieli sie on w postac Rogera Blacke'a (chyba tak sie pisze) ktory bedzie prezenterem TV. Chyba u jego boku zagra T. Arciuch, chociaz niejestem pewnien, poprzez visage artystki (czarne okularki i mocny makijaz) Studio tv bedzie proste: biale scianki, z czarnymi zaokrglanymi kwadratami i stol prezenterski. Jesli ktos dostrzegl ten moment TZg i inne ujecia , daj znac... pozdrawiam.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości