Dyżury w TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

[quote="kamuii] oj rzeczywiÂście co za szczescie Âże AdaÂś jÂą namĂłwiÂł :twisted: a tak siĂŞ broniÂła... TchĂłrz z Justyny... jesli jest tak jak mĂłwisz na 1 ogieĂą wysÂłaÂła AnitkĂŞ Âżeby na niej siĂŞ skupiÂła ewentualna niechĂŞc widzĂłw a potem jak juÂż Fakty z powrotem stanĂŞÂły na nogi dziĂŞki Anitce i Rymanowi krĂłlowa JustyÂś wrĂłciÂła...[/quote]

Odczepcie siĂŞ od PieczyĂąskiego. Cholera, czy myÂślicie, Âże Justyna awanse, nowe programy zaÂłatwia sobie w sypialni. OpanowaÂła Was jakaÂś teoria spisku. MoÂże i ma lepiej niÂż inni, ale czy TO Jej wina, Âże pokochaÂła swojego szefa :?: :?: Jesli Anita wziĂŞÂłaby Âślub z PieczyĂąskim to wszystko byÂłoby cacy, zero nepotyzmu, bo ona popostu jest Âświetna, ma dykcjĂŞ itp... Ale idÂąc tym tokiem rozumowania dlaczego Anita nie wykosiÂła z TVN Turbo Martyny a sama nie prowadzi co drugiego programu tej stacji :?: :?:
Prosze ciĂŞ tylko mi nie mĂłw Âże Justyna jest Anchorem.... :? jedynym Anchorem tak naprawde w Polsce jest Lees... a z kobiet to juÂż prĂŞdzej danka Holecka niÂż Justyna... Anchor musi miec klase a nie miotac siĂŞ za mikrofonem jak steczkowska na eurowizji...
NapisaÂłem, Âże sÂłowo anchor nie pasuje mi teraz do nikogo, bo nikogo bym tak nie okreÂśliÂł. Faktycznie, jedynym byÂł Lis. Ale Holecka lepsza od Justyny :?: :?: Buhaha, Matka Polka nie budzi ani mojej sympatia ani zaufania. ProwadzÂąc WiadomoÂści byÂła tak styrana i zmĂŞczona... Dlaczego :P :?: :!:
A co majÂą do tego lata ? uwaÂżasz ze jest jakaÂś granica wieku ? jestes zajebista najlepsza el masz 26 lat wiĂŞc na twoje miejsce niech idzie Kajdanowicz ktĂłry nie wie nic o dziennikarstwie ale za to jest starszy...
Oj, maj¹ i to sporo. Prowadz¹cy to z za³o¿enia osoba, która wie jednak trochê wiêcej od ciebie co siê sta³o dziœ i wyjaœnia to. To musi byÌ osoba która budzi szacunek, ma autorytet i jest wiarygodna. Sorry, ale wolê jak Fakty prowadzi starsza ode mnie Justyna ni¿ Anita, z któr¹ teoretycznie mog³em siê bawiÌ w piaskownicy i ci¹gn¹Ì za warkoczyki w przedszkolu.
Anitka akurat reporterkÂą byÂła w odrĂłznieniu od JustyÂś ktĂłra od razu zaczĂŞÂła gwiazdorzyĂŚ w tvn...


A Justyna do tvn24 to przyszÂła tak z ulicy. Ot, przechodziÂła przez AuustĂłwke i pomyÂślaÂła, Âże zajrzy pod numer3, moÂże jakieÂś fajne ciacho bĂŞdzie do wyrwania. Pech chciaÂł, Âże w wchodzÂąc w drzwiach wpadÂł na niÂą PieczyĂąski, ktĂłry pomyslaÂł "Tak, ona poprowadzi w kanale ktĂłry tworze program informacyjny". Prooosze cie, nie pamiĂŞtasz jak codziennie rano sÂłuchajÂąc Radia Zet witaÂła CiĂŞ Justyna Pochanke- Rymczarz :?: :?: I ona byÂła teÂż reporterkÂą, poza tym jeszcze przed ZET pracowaÂła w prywatnej warszawskiej telewizji :arrow:
michos pisze:Ucisz siê cz³owieku wreszcie....................... Zauwa¿y³em, ze ty w ogóle pochanke uwa¿asz za jak¹œ boginiê a Anitkê i te¿ innych prezenterów uwa¿asz za jakiœ tumanów.

Po pierwsze nie uciszê siê, bo ¿yje w kraju w którym mogê powiedzieÌ to co naprawdê myœlê czy siê to komuœ podoba czy nie. Po drugie, skoro nie umiesz dyskutowaÌ to za³ó¿ forum o Anicie na którym dostaniesz bana jak powiesz, ¿e mia³a podkr¹¿one oczy. A po trzecie wcale nie uwa¿am Pochanke za boginiê, poprostu ja ceniê i uwa¿am za pewien zawodowy wzór. Zgodzê siê, ¿e nie mam najwy¿szego zdania o polskich prezenterach- mo¿e za du¿o czasu spêdzi³em w Stanach i mam trochê inny punkt widzenia. Có¿, to co prezentuje wiêkszoœÌ polskich prezenterów to g³êboka prowincja- kompletny brak polotu i osobowoœci. Takie moje zdanie i mam do niego PRAWO :!:
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No dobra to sobie ceù ale nie przedstawiaj Anity w tak negatywnym œwietle ni nie uwa¿aj jej za jak¹œ g³upi¹ smarkule :!: :!: :!:
To musi byÌ osoba która budzi szacunek, ma autorytet i jest wiarygodna. Sorry, ale wolê jak Fakty prowadzi starsza ode mnie Justyna ni¿ Anita, z któr¹ teoretycznie mog³em siê bawiÌ w piaskownicy i ci¹gn¹Ì za warkoczyki w przedszkolu.
Tak to Anita nie budzi szacunku i nie jest wiarygodna a sorry bardzo a autorytet to nie u wszystkich i mĂłwienie o autoryciecie w przypadku pochanke jest naduÂżyciem. Tak jak kamuii uwaÂżam Âże anchorem jest Lis i koniec :!: :!: :!:
Aha i pamiĂŞtaj, Âże podobnie jak my myÂśli jeszcze wiee osĂłb i wielokrotnie moÂżna przeczutaĂŚ to w necie a o pochanke akurat aÂż tak czĂŞsto dobrze siĂŞnie wypowiadajÂą :!: :!: :!:
Nie bêde ciê zmuszaÌ do sympatii dla Anitki ale przynajmiej uszanuj nasze zdanie i zrozum to ¿e nie jesteœ ¿adn¹ wyroczni¹ i nie ka¿dy myœli tak jak ty :!: :!: :!: a ton twopich wypowiedzi czêsto w³¹œnie taki jest :!: :!: :!:

Aha i nie zapominaj, Âże tu jest Polska a nie Stany i to tak jak porĂłwnanie sÂłonia do mrĂłwki :!: :!: :!:
Có¿, to co prezentuje wiêkszoœÌ polskich prezenterów to g³êboka prowincja- kompletny brak polotu i osobowoœci. Takie moje zdanie i mam do niego PRAWO
My teÂż mamy swoje i teÂż mamy do niego PRAWO :!: :!: :!:
Wszyscy Âźli a tylko jedyna pochanke to cudo medialne :twisted: :twisted: :twisted: Krzywdzisz innych swoimi postami :!: :!: :!:
Doktorku i co ty na to :?: :?: :?: Czy zgodzisz siĂŞ na stwierdzeni, Âże pieĂąkowska. Cholecka czy Durczok to miernoty :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Michos, gratuluje, kaÂżde sÂłowo umiesz przekrĂŞciĂŚ, tylko po co :?:
michos pisze:No dobra to sobie ceù ale nie przedstawiaj Anity w tak negatywnym œwietle ni nie uwa¿aj jej za jak¹œ g³upi¹ smarkule :!: :!: :!:
Przykro mi, Âże moje sÂłowa odbierasz w ten sposĂłb.
Tak to Anita nie budzi szacunku i nie jest wiarygodna
NIE
mĂłwienie o autoryciecie w przypadku pochanke jest naduÂżyciem.
Jesteœ niesprawiedliwy i stronniczy. Poza tym zachowaj resztki szacunku dla niej i pisz jej nazwisko du¿¹ liter¹ bo ja nie pisze "anita".

Aha i pamiĂŞtaj, Âże podobnie jak my myÂśli jeszcze wiee osĂłb i wielokrotnie moÂżna przeczutaĂŚ to w necie a o pochanke akurat aÂż tak czĂŞsto dobrze siĂŞnie wypowiadajÂą :!: :!: :!:
Mylisz siĂŞ, wielu moich znajomych ktĂłrzy znajÂą siĂŞ na rzeczy wyraÂża siĂŞ bardzo pochlebnie o Justynie, a to Âże w necie jest przewaga zwolennikĂłw Anity- ich sprawa. Poza tym forma "my" kojarzy mi siĂŞ Âźle. Jeszcze chwila a bĂŞdziemy do siebie siĂŞ zwracaĂŚ Obywatelu Towarzyszu 8)
Nie bêde ciê zmuszaÌ do sympatii dla Anitki ale przynajmiej uszanuj nasze zdanie i zrozum to ¿e nie jesteœ ¿adn¹ wyroczni¹ i nie ka¿dy myœli tak jak ty :!: :!: :!: a ton twopich wypowiedzi czêsto w³¹œnie taki jest :!: :!: :!:
Michos, ale to ty nie rozumiesz. To forum to miejsce na dyskusjĂŞ a nie fanklub jednej czy drugiej osoby. Ja nikogo nie obrazam, ty ciÂągle jedziesz po mnie i Justynie- dlaczego :?: :?: A Âłatka Wyroczni to tobie raczej pasuje, nie mnie...
Aha i nie zapominaj, Âże tu jest Polska a nie Stany i to tak jak porĂłwnanie sÂłonia do mrĂłwki :!: :!: :!:
To dlaczego Lis wzoruj¹c siê na amerykaùskich serwisach stworzy³ Fakty :?: :?: Przecie¿ to jest wzór w³aœnie stamt¹d- amerykaùska szko³a dziennikarstwa. Dlaczego nie iœÌ krok dalej, np. zrobiÌ Poranek w TVN24 na wzór "Today" na NBC. Bo czasem jak o 8 rano w³¹czam na nasz poranek to oczy mi siê zamykaj¹. Porada i Werner s¹ strasznie anemiczni i cholernie sztywni... I nie jest to kolejny przytyk z mojej strony, tylko moja opinia. Jesli macie mo¿liwoœÌ to zobaczcie jak tam wygl¹daj¹ poranki, jeœli nie, mogê wam opisaÌ.
Wszyscy Âźli a tylko jedyna pochanke to cudo medialne :twisted: :twisted: :twisted: Krzywdzisz innych swoimi postami :!: :!: :!:
Doktorku i co ty na to :?: :?: :?: Czy zgodzisz siĂŞ na stwierdzeni, Âże pieĂąkowska. Cholecka czy Durczok to miernoty :?: :?: :?:
JeÂśli chcesz cytowaĂŚ to nie przekrĂŞcaj... Ale skoro tak, to Pochanke jest napewno wiĂŞkszym cudem od Anity, bo Âżeby coÂś robiĂŚ to trzeba to umieĂŚ- prompter i troskliwy producent czasem nie wystarczajÂą... (nie chciaÂłem tego pisaĂŚ, ale skoro ty nie powstrzymujesz siĂŞ- nie pozostanĂŞ dÂłuÂżny).

WidzĂŞ, Âże Kamuii podziaÂłaÂła teÂż na innym froncie. Chyba zaczyna sie zawiÂązywaĂŚ jakaÂś krucjata antypochankowcĂłw...
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Poranek w TVN24 na wzĂłr "Today" na NBC.
Ale za kszta³t i treœÌ poranku do cholery nie odpowiada Anitka :!: :!: :!:
MyÂślisz, Âże mi siĂŞ podoba to cholernie formuÂła poranku.Nie :!: WolaÂłbym aby byÂł ciekawszy ale to tvn24 a nie NBC i jeszcze daleka droga do porankĂłw w ich stylu :!: :!: :!: A poza tym w takim poranku gdzie w wiĂŞkszoÂści w kazdym serwisie jest to samo to nie da siĂŞ w peÂłni siĂŞ otworzyĂŚ i pokazaĂŚ swojÂą prawdziwÂą twarz :!: :!: :!:
Âżeby coÂś robiĂŚ to trzeba to umieĂŚ- prompter i troskliwy producent czasem nie wystarczajÂą... (nie chciaÂłem tego pisaĂŚ, ale skoro ty nie powstrzymujesz siĂŞ- nie pozostanĂŞ dÂłuÂżny).
JesteÂś ÂświniÂą :twisted: i ja nikogo aÂż tak dotkliwie nie obraÂżaÂłem(o pochanke siĂŞ wyraÂżaÂłem szczÂątkowo i nigdy tak jej nie obraÂżaÂłem tak jak ty to czynisz w stosunku do Anitki na kaÂżdym kroku)
MyÂślisz, Âże to tak przyjemnie byÂłoby Anitce przeczytaĂŚ takie podÂłoÂści i ten jad na jej temat :?: :!: MoÂże jednak odrobiny szacunku :?: :!: i takiej ludzkiej przyzwoitoÂści dla pracy Anitki :!: :!: :!:
Co jeszcze ma³o bródów wyla³eœ :?: :twisted: na ni¹ :!: Mo¿e jeszcze chcesz jej udowodniÌ, ¿e jest zerem :?: I czemu akurat tak siê uwzi¹³eœ na ni¹ :?:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

michos pisze: Ale za kszta³t i treœÌ poranku do cholery nie odpowiada Anitka :!: :!: :!:
WyobraÂż sobie, Âże wiem i to lepiej niÂż ci siĂŞ wydaje :evil: Ale np. Porada, ktĂłry teÂż prowadzi poranki przynajmniej siĂŞ uÂśmiecha i ostatnio nawet z Zubilewiczem wyglÂądali za okno jaka jest pogoda. A ona siedzi tam jak m.u.m.i.a. ... Zero mimiki, zero emocji- brrr, chÂłodny poranek staje sie lodowaty.
MyÂślisz, Âże mi siĂŞ podoba to cholernie formuÂła poranku.Nie :!: WolaÂłbym aby byÂł ciekawszy ale to tvn24 a nie NBC i jeszcze daleka droga do porankĂłw w ich stylu :!: :!: :!:
Droga moze nie tak daleka, moÂże faktycznie trzeba bardziej przyÂłoÂżyc siĂŞ do nich, bo udziaÂły w rynku majÂą coraz wyÂższe. Rzecz w tym, Âże to szczegĂłlne pasmo powinien prowadziĂŚ ktoÂś taki komu uwierzysz, Âże wstaje kolejny piĂŞkny dzieĂą nawet gdy wiesz, Âże dla ciebie bĂŞdzie przekichany. Porada jest takÂą osobÂą, bo jest ciepÂły, Âżyczliwy itp. Anita, coÂż...

JesteÂś ÂświniÂą :twisted: i ja nikogo aÂż tak dotkliwie nie obraÂżaÂłem(o pochanke siĂŞ wyraÂżaÂłem szczÂątkowo i nigdy tak jej nie obraÂżaÂłem tak jak ty to czynisz w stosunku do Anitki na kaÂżdym kroku)
MyÂślisz, Âże to tak przyjemnie byÂłoby Anitce przeczytaĂŚ takie podÂłoÂści i ten jad na jej temat :?: :!: MoÂże jednak odrobiny szacunku :?: :!: i takiej ludzkiej przyzwoitoÂści dla pracy Anitki :!: :!: :!:
Co jeszcze ma³o bródów wyla³eœ :?: :twisted: na ni¹ :!: Mo¿e jeszcze chcesz jej udowodniÌ, ¿e jest zerem :?: I czemu akurat tak siê uwzi¹³eœ na ni¹ :?:
To co piszesz jest strasznie infantylne... Nie bierz mnie na litoœÌ, bo jak mieszaliœcie z b³otem Bogdana Rymanowskiego gdy zacz¹³ pojawiaÌ sie w Faktach to by³o OK, co¿ za wybiórcze podejœcie, gratuluje... Szanuje ka¿dego cz³owieka, ale to nie oznacza, ¿e ka¿dego muszê lubieÌ w takim samym stopniu... Od udawadniania innym, ¿e s¹ zerami jest ju¿ jeden specjalista, wiêc podaruje sobie. Szczerze mówi¹c nawet nie mia³em takiego zamiaru, ale skoto proponujesz- przemyœlê.

Michos, nic nie poradzê na twoje nerwy. Rozumiem, ¿e prawda bywa bolesna, ale chyba udowodni³em wy¿szoœÌ Justyny nad Anit¹. I wcale siê na ni¹ nie uwzi¹³em- niby czemu :?: Ona jest dla mnie tylko kolejn¹ pani¹ ze szklanego ekranu jkich wiele: ani cudo ani potwora- przeciêtna.
MAKEPOVERTYHISTORY
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ciekawie siê to czyta, dlatego reagowaÌ w ¿aden sposób nie zamierzam. Ale jak stwierdzicie, ¿e ten temat przerodzi³ siê w prywatn¹ wojnê pomiêdzy Wami, to napiszcie PW, a ja Wam wydzielê te posty do oddzielnego w¹tku. Tylko nie k³óÌcie mi siê w innych tematach tak! :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Michos, nic nie poradzê na twoje nerwy. Rozumiem, ¿e prawda bywa bolesna, ale chyba udowodni³em wy¿szoœÌ Justyny nad Anit¹. I wcale siê na ni¹ nie uwzi¹³em- niby czemu
¯adnej wy¿szoœci nie udowodni³êœ :!: No mo¿e poza utwierdzeniu siê w swoim zdaniu ale to mnie ca³kowicei nie obchodzi i mam ca³kowicie przeciwne zdanie i nikt ani nic tego nie zmieni i koniec :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

To przykro mi... Ale raz na zawsze sobie wybij z gÂłowy, Âże Justyna prowadzi special eventy tj. 1 maja, wieczor wyborczy itp tylko dlatego, Âże jest ÂżonÂą szefa kanaÂłu... Poprostu nie mogĂŞ juÂż tego sÂłuchaĂŚ :arrow: prosisz, Âżeby nie wylewaĂŚ bluzgĂłw na AnitĂŞ- zastanĂłw siĂŞ czy to co ty piszesz nie jest wylewaniem pomyjĂłw na JustynĂŞ. ÂŚwiĂŞty Michos od obrony Anity... CzÂłowieku, takie przypadki sie leczy, swojÂą drogÂą nie chciaÂłbym byĂŚ w skĂłrze Anity, bo bym siĂŞ ciebie baÂł- jako fana.

£ukasz, wyczerpaliœmy ju¿ temat, wiêc chyba mo¿na zamkn¹Ì ten w¹tek.
MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Mam swoje zdanie i go nie zmienie a jak bĂŞde w wÂątku o Anitce oo tym pisac to prosze ciĂŞ Âłaskwie abyÂś tam siĂŞ nie wchrzaniaÂł i nie broniÂł mi pisac postĂłw i zrozum to Âże swojego zdania nie zmieniĂŞ :!: :!: :!:
Poprostu nie mogĂŞ juÂż tego sÂłuchaĂŚ
To tego nie czytaj i w innych tematach nie czepiaj siĂŞ tego samego :!: :!: :!:
Aha i tych twoich racji nie wbijem i nie wbije sobie do gÂłowy i zawsze od poczÂątku do koĂąca trzymam siĂŞ wÂłasnego zdania i jestem silny na wpÂływ innych :!: :!: :!:

NBo to zakoĂączyliÂśmy juÂż ten temat i niech bĂŞdzie to temat o dyÂżurach :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

michos pisze: a jak bĂŞde w wÂątku o Anitce oo tym pisac to prosze ciĂŞ Âłaskwie abyÂś tam siĂŞ nie wchrzaniaÂł i nie broniÂł mi pisac postĂłw i zrozum to Âże swojego zdania nie zmieniĂŞ :!: :!: :!:
Od momentu w ktĂłrym pojawiÂłem siĂŞ na forum ani raz nie zajrzaÂłem do wÂątku o Anitce. Dobrze mi siĂŞ Âżyje nie bĂŞdÂąc chorym na cukrzyce, a bojĂŞ siĂŞ, Âże zaglÂądajÂąc tam zostaÂłbym zaraÂżony. A jeÂśli bĂŞdĂŞ chciaÂł tam pisaĂŚ, to na pewno mi nie zabronisz 8) 8) Ale nie obawiaj siĂŞ....
jestem silny na wpÂływ innych
Spoko, podobieĂąstwa siĂŞ odpychajÂą... Rozumiem juÂż, skÂąd ta dyskusja.
Aha i tych twoich racji nie wbijem i nie wbije sobie do gÂłowy i zawsze od poczÂątku do koĂąca trzymam siĂŞ wÂłasnego zdania i :!: :!: :!:
Nie bĂŞde pÂłakaĂŚ
Mam swoje zdanie i go nie zmienie
Ale sie uczepiÂłeÂś tego... Chyba naprawdĂŞ nie wiesz, co to jest rozmowa... Cholera, przecieÂż ja nie prĂłbuje cie przekonaĂŚ, tylko polemizuje z tym co napisaÂłeÂś. CoÂż, narodowÂą cechÂą PolakĂłw jest brak umiejĂŞtnoÂści rozmawiania... Pewnie jak spotkaÂłbym sie z Michosem to dopuÂściÂłby mnie to sÂłowa gdy staÂłbym siĂŞ wyznawcÂą anityzmu. 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Bawia mnie te wasz gadki, ale JAKO ÂŻE JA TEN TEMAT ZAÂŁOÂŻYÂŁEM TO PRZYPOMINAM ÂŻE BRZMI On:
DyÂżuryTVN24, a nie Anita Werner
Taki temat ju¿jest i nawet nie œmiem go przebiÌpod wzglêdem liczby postó i wypowiedzi. Aco do Michosa i Jego uwielbienia to Go rozumiem ale dostrzegam te¿innych prezenterów. Oczewiœcie ¿le potraktowano Anitke zrzucaj¹c na 2 dni godzin porannych i jedne Fakty poopo³udniowe. Ale có¿. I jak tak dalej bêdziecie rozwijac ten watek to Ponownie J¹ znienawidze bo na jej poziomie mo¿na by jeszcze wrzuciÌ pare osób. Tyle ¿e Im nie dano takiej szansy jak Anicie. I wci¹¿ nu¿a sie po dy¿urach raz na 2 tyg w
TVN24. Ale moÂże czujÂą sie w tym dobrze i wykonuja swojÂą pasjĂŞ......
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To kubs wywo³a³ pierwszy ta dyskusje a ja juz nie zmierzam pisac tu o Anitce ale widac ¿e kubs nie mo¿e siê powstrzymaÌ :!: :!: :!: Ju¿ mo¿e nie odpowiadaj na mojego posta swoim bardzo d³ugim :!: :!: :!: Cz³owieku odpuœÌ sobie ju¿ te docinki :!: :!: :!: :twisted:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

michos pisze:Ju¿ mo¿e nie odpowiadaj na mojego posta swoim bardzo d³ugim :!: :!: :!: Cz³owieku odpuœÌ sobie ju¿ te docinki :!: :!: :!: :twisted:
to do Mnie Michosie. Wiesz Âże ja Cenie Anitke i lubie.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

to do Mnie Michosie. Wiesz Âże ja Cenie Anitke i lubie.
Nie :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

tobi pisze:
michos pisze:Ju¿ mo¿e nie odpowiadaj na mojego posta swoim bardzo d³ugim :!: :!: :!: Cz³owieku odpuœÌ sobie ju¿ te docinki :!: :!: :!: :twisted:
to do Mnie Michosie. Wiesz Âże ja Cenie Anitke i lubie.
NIe, to do mnie, michos nie moÂże przeÂżyĂŚ, Âże ktoÂś moÂże mieĂŚ trochĂŞ inne zdanie o Anitce od niego... i na dodatek bardziej ceniĂŚ JustynĂŞ Pochanke...

Do michosa: nie chce mi sie ciagn¹Ì dalej tej dyskusji, bo ona do niczego nie prowadzi.
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości