Dyżury w TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ale to nie tÂłumaczy pojawienie siĂŞ Marty o poranku w sob i niedziele, ktĂłra zawsze [ ponad 2 lata] miaÂła wieczory. MNIE TO BARDZO UCIESZYÂŁO choĂŚ wolaÂłbym teraz podziwiaĂŚ Danute Kondratowicz a nie KalczyĂąskÂą ponownie.

Ciekawe CZy w zwiÂązku z Ziemcem coÂś siĂŞ zmieni w tygodniu. MoÂże rano Marciniak, a w dzieĂą Anita Werner.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Myœle, ¿e siê nic nie zmieni a znikniêcie Ziemca spowoduje jeszcze wiêksz¹ obecnoœÌ Jêdrzejowskiej. :twisted: :twisted: :twisted:
Zobaczycie, Âże przez caÂły czas bĂŞdzie automatk* a o normalnych grafikach nie mamy co marzyĂŚ. Wszystko wskazuje na to, Âże bĂŞdzie tak jak jest i bĂŞdzie dobrze jak nie bĂŞdzie jeszcze gorzej choĂŚ to trudno mi sobie wyobraziĂŚ.
Jak przez kolejny miesiÂąc nic siĂŞ nie zmieni to pozostanie tak jak jest a to co my tu piszemy pozostanie w sferze naszych marzeĂą.
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

tobi pisze:No no WIDZE,ÂŻE mam konkurenta co do Âśledzenia grafikĂłw TVN24.

A skÂąd siĂŞ to wzieÂło . z zafascynowania inforamcjÂą czy zafascynowania TVN24?
To siĂŞ wziĂŞÂło z zafascynowania TVN24 i z zafascynowania wszelkimi grafikami. :D A strona dziaÂła, zaktualizuje jÂą.
Jêdrzejowska bêdzie pewno teraz przez ca³y tydzieù z Piotrem na zmiane. Straszne, ¿e ona ma tak du¿o magazynów o 11, tzn 3, wiec druga osoba ma 2!! Czysty nepotyzm!. Nie dziwie sie, ¿e Krzysiek chcia³ odejœÌ, skoro jeszcze niedawno prowadzi³ magazyn 24 Godziny o 21:30, a teraz mia³ dy¿ury jak Jêdrzejowska a*utomat!!
Anita Werner jest the best!!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

CZy ktoÂś wie, czy we wtork miaÂł dyzur z A*utomat Jedrzej. Piotrek Marciniak
nie byÂło go juÂż od pi. i chyba do wtorku miaÂł wolne, bo w poniedziaÂłek czwarty raz KalczyĂąska byÂła i Piotrek miaÂł wolne.

W koĂącu dali wolne 4 dni dla Porady.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Wtorek by³ doœÌ specyficznym dniem bo praktycznie przez ca³y dzieù transmitowano obrady komisji œledczej i np. nie by³o magazynu 24 godziny. We wtorek przez chwilê zopbaczy³em poradê wiêc to on zapewne mia³ wtedy dy¿ur ale nie mia³ wielu okazji do prowadzenia serwisu. NIe wiem czy by³a 2 osoba ale przypuszczam, ¿e nie a nawet jak by³a to mo¿e 1 serwis prowadzi³a. Dla mnie to mog¹ byÌ obrady przez ca³y czas bo przynajmiej tej A*tomatki nie muszê ogl¹daÌ. :twisted: :twisted: :twisted:
Dzisiaj oczywiÂście znĂłw ten wstrĂŞtny babsztyl :twisted: :twisted: :twisted:
nepotyzm rzÂądzi i trzyma siĂŞ mocno :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

W koĂącu Danuta Kondratowicz po 3 tyg nieobecnoÂści na antenie.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

O! prosze..... Nie ma A*utomata TVN24 Anny JĂŞdrzejwskiej. 5 dzieĂą KalczyĂąska. Nie mĂłwilem, ona jest jak chorÂągiewka . I weekend i tydzieĂą. Na zawoÂłanie jest Ania. Teraz jÂą wykoĂączÂą jak Ziemca.W sumie to nie majÂąkogo dawaĂŚna dyÂżury skoro odsuneli Marte Kuligowska i Danute Kondratowicz a Ziemca wyrzucili.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie no tobi przesadzasz. To chyba wyró¿nienie ¿e kalczyùska jest 5 dzieù. Ja to pojmuje tak ¿e jak ktoœ jest tak czêsto to dla stacji coœ znaczy.
Anitka jest tam tylko 2 razy w tygodniu i widaĂŚ Âże jest dla nich nikim. :cry: :cry: :cry:
POza tym prowadzi magazyn 24 godziny a to coœ znaczy. Ale z drugiej strony ja ju¿ tam nic nie rozumiem. Najpierw kreowali Anitke na gwiazdê a teraz j¹ zeszmacili i nie daj¹ je w ogóle prowadziÌ dnia na ¿ywo a pracuje tylko 4 razy w tygodniu. Potem by³ ziemiec który najpierw by³ w magazynie 24 godziny i prowadzi³ go bardzo czêsto a potem dali mu tylko serwisy. Teraz kalczyùska która na pocz¹tku by³a bardzo czsto a potem sta³a siê reporterk¹ i znów jest du¿o jej na antenie. A A*tomatka pewnie regeneruje si³y lub mo¿e przygotowuje siê do prowadzenia np.faktów popo³udniowych. Kto wie. :?: :twisted: :twisted: :twisted: Mniak pisa³, ze ona tez ma je prowadziÌ a ostatnie ruchy wskazuj¹, ¿e chca z niej zrobiÌ jak¹œ gwiazdê. :twisted: :twisted: :twisted:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

MoÂże dadzÂą jej Fakty popoÂłudniowe, a za to Patrycja Redo z AnitkÂą na zmiane w weekendy?

Ale mogliby od 11.30-18.30 wymieniaĂŚ Porade z AnitÂą, a nie tylko majÂą oni Poranki.
Np. Piotr Marciniak+ Anita Werner, Jakub Porada+A*utomat.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ojoj, a ja sie boje ze ta nieobecnoœÌ Jêdrzejowskiej w tvn24 to po prostu zapowiedŸ jej pojawienia sie w weekendowych faktach :? :? :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja teÂż siĂŞ tego boje :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry:
Teraz to nawet na popoÂłudniowe nie mogĂŞ spokojnie czekaĂŚ bo caÂły czas mam przeczucie, Âże zjawi siĂŞ tam jĂŞdrzejowska. :twisted: :twisted: :twisted:
A moÂże ma tygodniowy urlop :?: Raz miaÂła caÂły tydzieĂą wolnego ale wtedy jeszcze byÂł ziemiec. W koĂącu wielka gwiazda sama sobie moÂże ustalaĂŚ grafik :twisted: :twisted: :twisted:
MĂłdlmy siĂŞ aby siĂŞ tak nie staÂło. :!: :!: :!:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

michos pisze:Teraz to nawet na popoÂłudniowe nie mogĂŞ spokojnie czekaĂŚ bo caÂły czas mam przeczucie, Âże zjawi siĂŞ tam jĂŞdrzejowska
ale dzis jej nie byÂło?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

I niech jej morda juÂż nigdy nie zagoÂści na antenie. :twisted: :twisted: :twisted:
To takie moje skromne marzenie. :!: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

POPIERAM, choĂŚ jej m...da nie jest taka znĂłw skromna.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ojoj, a ja sie boje ze ta nieobecnoœÌ Jêdrzejowskiej w tvn24 to po prostu zapowiedŸ jej pojawienia sie w weekendowych faktach
dokÂładnie moÂże ma jakieÂś prĂłby kamerowe czy coÂś i bedzie miaÂła zastepstwo za A*tomata...
tobi to z Mo**dÂą jest zaje***ste :)
a co do KalczyĂąskiej to cieszĂŞ siĂŞ z jej awansu ale Âżby jej tam tak nie wykoĂączyli jak Anity czy Ziemca...
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości