Wiosna zmian w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Wiosna zmian w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Dla niektórych jest to absurdem, ale to juz czas zacząć dyskusję co do nowej, wiosennej ramówki telewizji TVN.
Bez kozery nazwałem wątek "Wiosna zmian w TVN". Jak każdy wie, wiosną TVN zaproponuje na masę atrakcji.

Na początek jednak wypiszę raczej pewne produkcje które w TVNie są emitowane:
-Taniec z Gwiazdami XI, XII
-Szymon Majewski Show X
-Kuba Wojewódzki
-Na Wspólnej
-dodu crime, czyli: SAMW, SR, W11 i Detektywi
-Rozmowy w Toku
-Fakty, Uwaga, Teraz My, Kawa na ławę
-DDtvn i magazyny
-Milionerzy

Już tej jesieni, musimy sie pożegnać z propozycjami telewizji TVN, z których większosć wprowadzono wraz ze startem ramówek w ubiegłych latach:
-39 i pół (wiosna 2008)
-Teraz Albo Nigdy (wiosna 2008)
-Niania
-BrzydUla (jesień 2008)
-Super Niania (obecnie w TVN style pod nazwą "Świat wdg. dziecka"), zdjęcie formatu nie było oficjalnie potwierdzone
-dokument M. Wojciechowskiej pt. "Kobieta na krańcu świata"
- Łapać Złodzieja - zdjecie programu nie było ofcijalnie potwierdzone, można jednak wywnioskować że format się już nie pojawi...

Niepewny jest los następujących produkcji:
-Naznaczony (prawdopodobnie serial nie doczkea się kontynuacji)
-Grzeszni i Bogaci (serial wystarotwał 25.11, po słabych wynikach oglądalnosci prawdopodobnie nie doczkeka się kontynuacji )

Wiosną w TVN, powroty:
-Hela w opałach (serial z Anna Guzikw roli głównej, jego emisja była kilkukrotnie przekładana)
-You Can Dance V (prawdopodobną porą emisji jest ponownie środa)

W TVN są również takie produkcje, która emitowane są w cyklu 1 raz w roku:
-Mam Talent (w tym przypadku, tego programu zabraknie wiosną w TVN)

Na to, na co najbardziej czekamy czyli nowosci wiosenne w TVN!
-Klub Szalonych dziewic (fabułą podobny do 39 i pół, więc możliwa jest emisja własnie we wtorek) - pewna premiera wiosną
-Jabłko Adama (fabułą zastąpi Teraz Albo Nigdy) - premiera wiosną
-"Taneczne Szaleństwo" (nie wiadomo, czy serial pojawi się w wiosnennej ramówce)
-Po prostu Majka (serial, który będzie następcą BrzydUli) - premiera już w styczniu 2010
-serial K. Rusin (małoprawdopodobna emisja serialu, nie tylko wiosną)
-TVN oszalał na punkcie agenta Tomasza, więc i pojawiły sie spekulacje co do tworzenia serialu z Tomkiem w roli głównej :), małoprawdopodobne jest jednak by serial znalazł się w ramówce wiosennej TVN
- Lotto (byc może i w TVN :) )
- reality-show Polish Next Top Model (czy emisja wiosną? Niewiem...)


Zapewne TVN szykuje jeszcze kilka nowości o których niewiemy, ale o tym już wkrótce.
Oprócz tego dłuugo zapowiadana metamorfoza Faktów (może i jeszcze w tym roku? :), oraz klip promujący wiosenną ramówkę...

Sorki za błedy. Jeśli o czymś zapomniałem, to trudno ;)
Pozdrawiam .
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: Isadora »

To są pobożne życzenia czy fakty? Taniec z Gwiazdami na pewno będzie kontynuawany, bo ciągle ma świetną oglądalność, ale nic nie czytałam na temat produkcji "Taneczne szaleństwo", to są plany czy już czeka na emisję?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

Co do Heli w opałach nie byłbym taki pewien. Emisja była przekładana już tyle razy, że wątpie, że się jeszcze pojawi w tv.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: r_r16 »

kamilkomentuje pisze:TVN oszalał na punkcie agenta Tomasza, więc i pojawiły sie spekulacje co do tworzenia serialu z Tomkiem w roli głównej :), małoprawdopodobne jest jednak by serial znalazł się w ramówce wiosennej TVN
To była zwykła plotka już dawno zdementowana przez Plejadę o ile się nie mylę.
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: marek110 »

Na 80% na wiosnę nie zobaczymy You Can Dance

Weronika Pazura nie będzie jurorem związku z jakąś aferą, a Piróg podobno nie chce wracać do programu. Zmiana jurorów byłaby ryzykowna...w dodatku już by ogłosili castingi...chyba że w ostatniej chwili zapadnie decyzją w co wątpie
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: Isadora »

Jeśli na wiosnę nie będzie YCD to pewnie będzie XI edycja TzG :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: prze_kw »

marek110 pisze:Na 80% na wiosnę nie zobaczymy You Can Dance

Weronika Pazura nie będzie jurorem związku z jakąś aferą, a Piróg podobno nie chce wracać do programu. Zmiana jurorów byłaby ryzykowna...w dodatku już by ogłosili castingi...chyba że w ostatniej chwili zapadnie decyzją w co wątpie

W grudniu nazwisko nowego jurora, w styczniu castingi - inf. od K.Rusin podana w jednym z wywiadów.
Liczą się tylko Fakty.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: kamilkomentuje »

Isadora pisze:To są pobożne życzenia czy fakty? Taniec z Gwiazdami na pewno będzie kontynuawany, bo ciągle ma świetną oglądalność, ale nic nie czytałam na temat produkcji "Taneczne szaleństwo", to są plany czy już czeka na emisję?
Powiem na poczatek tyle, że wypisałem wszystkie produkcje które mogą a niemuszą się pojawić wiosną. Przy niepewnych napisałem "prawdopodobnie" bądź "raczej".
Co do serialu tanecznego - castingi już były, a z dobrego źródła słyszałem, że częsciowo prace trwają. Czy zdąrzą do wiosny - niewiem.
Isadora pisze:Jeśli na wiosnę nie będzie YCD to pewnie będzie XI edycja TzG :lol2:
Ja tam myślę ze na prawie 100 % oba programy w wiosennej ramówce zagoszczą ;)
r_r16 pisze:
kamilkomentuje pisze:TVN oszalał na punkcie agenta Tomasza, więc i pojawiły sie spekulacje co do tworzenia serialu z Tomkiem w roli głównej :), małoprawdopodobne jest jednak by serial znalazł się w ramówce wiosennej TVN
To była zwykła plotka już dawno zdementowana przez Plejadę o ile się nie mylę.
Tego to niewiedziałem. :) No ale zobaczymy ;p

Pozdrawiam ;) ;x
tvn - wiosną programowo najlepszy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: kamilkomentuje »

W pewnym sensie jest to ziwązane z TVNem więc...
źródło: telekamery.pl
Wydawnictwo Bauer postanowiło zorganizować ceremonię wręczenia TELEKAMER TELE TYGODNIA 2010 zapraszając do współpracy wszystkie zainteresowane nią stacje telewizyjne i rezygnując z transmisji w którejś z nich.
„TELEKAMERY TELE TYGODNIA to od lat wielkie święto Telewizji, całej telewizji, a nie poszczególnych stacji. W tym roku rozszerzyliśmy nasz plebiscyt o nowe kategorie, między innymi o kanały tematyczne, cieszące się coraz większą popularnością widzów.

Chcemy także, żeby ceremonię wręczenia nagród czytelników Tele Tygodnia mogły relacjonować wszystkie zainteresowane nią stacje telewizyjne, a nie tylko , jak dotychczas, jedna.” powiedział Tomasz Namysł, wiceprezes Wydawnictwa Bauer.


Ceremonia wręczenia TELEKAMER TELE TYGODNIA 2010 odbędzie się 25 stycznia w Warszawie. Szczegóły uroczystości zostaną podane na początku stycznia.
Ciekawe, w ilu stacjach będzie transmisja...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: mfdtv4 »

W żadnej kamilku. Tylko w Internecie.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: kamilkomentuje »

Tak? A było jakieś potwierdzenie tego? Jeśli mozesz, daj linka ;)
Pzdr :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: mfdtv4 »

Czytałem w Internecie. Nie pamiętam już gdzie dokładnie.

Pewnie transmisja będzie na Interia TV a wszystkie zainteresowane stacje mogą nakręcić reportaże z gali.

To potwierdzenie, że w ŻADNEJ stacji nie będzie transmisji na żywo:

"Wydawnictwo Bauer postanowiło zorganizować ceremonię wręczenia TELEKAMER TELE TYGODNIA 2010 zapraszając do współpracy wszystkie zainteresowane nią stacje telewizyjne i rezygnując z transmisji w którejś z nich.

„TELEKAMERY TELE TYGODNIA to od lat wielkie święto Telewizji, całej telewizji, a nie poszczególnych stacji. W tym roku rozszerzyliśmy nasz plebiscyt o nowe kategorie, między innymi o kanały tematyczne, cieszące się coraz większą popularnością widzów.

Chcemy także, żeby ceremonię wręczenia nagród czytelników Tele Tygodnia mogły relacjonować wszystkie zainteresowane nią stacje telewizyjne, a nie tylko , jak dotychczas, jedna.” powiedział Tomasz Namysł, wiceprezes Wydawnictwa Bauer.

Ceremonia wręczenia TELEKAMER TELE TYGODNIA 2010 odbędzie się 25 stycznia w Warszawie. Szczegóły uroczystości zostaną podane na początku stycznia."
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: kamilkomentuje »

Dla uaktualnienia:
Wiosną zobaczymy: (mowa o "prime - time")
taniec z gwiazdami XI, you can dance V, na wspolnej, w11, sms X, kuba wojewodzki.
nowosciami na pewno będą: kuchenne koszmary, usta usta, klub szalonych dziewic
obstawiam że usta usta będą emitowane zaraz po "tancu", klub szalonych dziewic we wtorki przed kubą, a kuchenne koszmary w sobotnie lub/i niedzielne popołudnia.
mysle rowniez ze you can dance powędruje na sobotni wieczór, i będzie emitowane na zmianę co sezon z mam talent.
swoją drogą tvnowi zostaje przynajmniej jeden pusty wieczór (pewna środa i niepewny czwartek), także na pewno niewiemy o wszystkim.
na dodatek niewiadomo co z "violettą" i brzydulą. sukces na telekamerach oraz oglądalnosci w II-gim sezonie, może byc przyczyną powstania kolejnej serii serialu.
dla przypomnienia w ubiegłym roku, dokładnie 13 lutego, ujrzelismy klip promujacy tvn na wiosnę. porónując można już odliczać dni do jego premiery, a impreza ramówkowa zapewne już niebawem ;p (nawiasem mówiac moze zobaczymy jej relacje w tvn 24 ;p - oby!)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: mfdtv4 »

kamilkomentuje - z telekamerami miałem rację, zatem radzę ci czytać uważniej serwisy medialne, tudzież prasę.... I już tutaj nie spekuluj tak, kiedy co będzie. Bo te twoje spekulacje nic nie wnoszą do rozmowy.
Nie podoba mi się tytuł polskiej wersji Cold Feet, jak również mi się nie podoba, ze TVN znowu robi coś na licencji.... :nie: TVN ma już na tyle rozbudowaną infrastrukturę ludzi pracujących przy serialach, że mógłby wrzucić się na głęboką wodę i zrobić jakąś obyczajówkę tudzież komedię w polskim oryginalnym scenariuszu.
Co do serialu z Violettą - postać jest barwna, śmieszna, błyskotliwa, ale to za mało, aby tworzyć o niej oddzielny serial. BrzydUla odniosła sukces nie dzięki Violettcie, ale przy jej udziale. Fajnie byłoby zobaczyć kolejną część BrzydUli w niezmienionej wersji (od pon do pt po pol godziny)... Swoją drogą to dziwi mnie trochę jeden fakt - skoro wiadome już było na początku października, że BrzydUla stała się hitem i przyciąga po 4 mln widzów, to dlaczego scenarzyści nie napisali dalszych odcinków a zamknęli serial? Przecież można porozumieć się ze stroną, która udostępnia format... Tak zrobiono z Na Wspólnej, gdzie po 100 odcinkach (widząc marne wyniki oglądalności) polscy scenarzyści sami zaczęli pisać wątki... :lol2:
A co do promo wiosennej ramówki to znajdą się tam takie produkcje jak (z tego co wiemy na chwilę obecną): SMS, Kuba Wojewódzki, Milionerzy, Na Wspólnej, Tzg, Ycd, Majka, Usta usta, Klub Szalonych dziewic... To chyba tyle, ale może w końcu TVN wyemituje ten gniot Hela i będziemy mięli to już za sobą?
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Wiosna zmian w TVN!

Post autor: kamilkomentuje »

mfdtv4 pisze:kamilkomentuje - z telekamerami miałem rację, zatem radzę ci czytać uważniej serwisy medialne, tudzież prasę.... I już tutaj nie spekuluj tak, kiedy co będzie. Bo te twoje spekulacje nic nie wnoszą do rozmowy.
Nie podoba mi się tytuł polskiej wersji Cold Feet, jak również mi się nie podoba, ze TVN znowu robi coś na licencji.... :nie: TVN ma już na tyle rozbudowaną infrastrukturę ludzi pracujących przy serialach, że mógłby wrzucić się na głęboką wodę i zrobić jakąś obyczajówkę tudzież komedię w polskim oryginalnym scenariuszu.
Co do serialu z Violettą - postać jest barwna, śmieszna, błyskotliwa, ale to za mało, aby tworzyć o niej oddzielny serial. BrzydUla odniosła sukces nie dzięki Violettcie, ale przy jej udziale. Fajnie byłoby zobaczyć kolejną część BrzydUli w niezmienionej wersji (od pon do pt po pol godziny)... Swoją drogą to dziwi mnie trochę jeden fakt - skoro wiadome już było na początku października, że BrzydUla stała się hitem i przyciąga po 4 mln widzów, to dlaczego scenarzyści nie napisali dalszych odcinków a zamknęli serial? Przecież można porozumieć się ze stroną, która udostępnia format... Tak zrobiono z Na Wspólnej, gdzie po 100 odcinkach (widząc marne wyniki oglądalności) polscy scenarzyści sami zaczęli pisać wątki... :lol2:
A co do promo wiosennej ramówki to znajdą się tam takie produkcje jak (z tego co wiemy na chwilę obecną): SMS, Kuba Wojewódzki, Milionerzy, Na Wspólnej, Tzg, Ycd, Majka, Usta usta, Klub Szalonych dziewic... To chyba tyle, ale może w końcu TVN wyemituje ten gniot Hela i będziemy mięli to już za sobą?
niechce mi sie odpisywac na twoje zaczepki, ale skoro tak chcesz, to mowi sie trudno.
na poczatek o telekamerach: czy ja ci powiedziałem ze racji niemasz? bo tego to ja juz kompletnie nierozumiem... :grozi:
co do spekulacji - niedawno temu sam baardzo sie rozpisales w dziale tvn na tymże forum i to we "wszystkich" wątkach, w wielkim, pojednozdaniowym stylu. takze i to mógłbym ci wypominac, ale tak nie robie. sam sie prosisz o denną pyskówkę, czy jak to tam nazwiesz. niewiem po co ci to. do szczescia?

następna kwestia: cold feet. dla mnie nazwa jest bardzo trafiona, jednak o niej sie rozpisywał nie będę, bo to uczyniłem w wątku "Serial na podstawie Cold Feet".
nastepnie - serial o violeccie. fakt, ja również niepodchodze do tego pomysłu w pełni, bo dla mnie nie ma on racji bytu. wolałbym drugą serie brzyduli z zakonczeniem ala shrek'1 - brzydula niejest sztuczna i staje się sobą, powracając do starych ciuszków i grzywki wraz z aparatem :D bardzo orygnialnie, nieprawdasz? wogole dla mnie w naszej rodzimej wersji brzyduli, brakowało mi tyvch emocji zwiazanych z markiem przed ich romansem jak i po: gdy ula była z markiem już na całe, trwało to moze góra 2--3 dni, a po tym krótkie przezycie 2-dniowe i amen. powinni ten wątek bardziej rozciagnąc, a wyszło by po prostu fantastycznie. w finale serialu brakowało mi reakcji heleny i jej meza na uczucie marka do uli i to samo ali oraz józka. brakowało mi ich slubu czy cuś oraz zejscia sie jaska z kingą. brak nowej milosci pauliny- lwa, oraz aleksa do np. sekretarki - doroty. brakowało mi rownież adama turka :D on jest mega poprostu ;p

no i na koniec kolejne uaktualnienie: obok w.w produkcji prawdopodobnie możemu ujrzeć Helę IV, talk-show prokopa i hołowni oraz kuchenne koszmary magdy gessler.

i prosba do mfdtv4: z laski swojej nie pisz po raz kolejny, że nierozumiesz mojej wypowiedzi, bo staje sie to jeszcze bardziej żenujące.
to tyle :D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości