Fakty po południu

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Fakty po południu

Post autor: JacanTVN24 »

To, że nie każdy będzie mógł je oglądać ;) a kilka osób pytało o link do streamu, więc mówi to samo za siebie
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakty po południu

Post autor: a-j-p »

No to właśnie dlatego poprosiłem o jakiś link do materiału video bo też chciałem dziś przez neta obejrzeć a tu zonk...
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Fakty po południu

Post autor: miwaszkiewicz »

Czyżby już koniec "Faktów po południu"? Dziś o 16.00 zwykły serwis w "Dniu na żywo".
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Fakty po południu

Post autor: JacanTVN24 »

Nie zdziwiło mnie to w ogóle :P Od tego trzeba zacząć, że Fpp powinny być w TVN-ie a nie kolejna produkcja z Szyldem "Fakty..." w TVN24. Czyli wnioskuję, że oprócz Faktów o 19 na antenie TVN-u nic się już nie mieści co może się wiązać ze sztandarowym programem informacyjnym? Wg. mnie jest to zwykła niesprawiedliwość. Nie rozumiem dlaczego Fakty można podciągać pod TVN24 (pomijając FpF),
To był od początku zły pomysł żeby Fpp wciskać w ramówkę TVN24. Mam cichą nadzieję, że była tak słaba oglądalność że zrezygnowali z emisji. W końcu nie każdy posiada TVN24...
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Fakty po południu

Post autor: miwaszkiewicz »

Po starcie TVN 24 z TVN stopniowo zaczęły znikać programy informacyjne i publicystyczne. Na "Fakty" o 16.00 w TVN nie ma co liczyć, to już od dawna historia. I dobrze - od tego jest TVN 24.
katrin820
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 29 gru 2009, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Fakty po południu

Post autor: katrin820 »

Szczerze FPP sa lepsze niz faktz o 19

przede wszystkim sa ciekawsze
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakty po południu

Post autor: a-j-p »

Ale i tak zarówno w Faktach PP jak i w Faktach o 19 lub 19:26 jest za mało dynamiki.
Kompletnie nie wykorzystane studio.
Dlaczego w Faktach PP nie korzysta się z różnych kadrowań, kamer ? Dlaczego nie wykorzystuje się do grafik ekranu z tyłu tylko ciągle wali się te przestarzałe grafiki w rogu ekranu.
Jak już nie raz ładowałem linki ze SKY NEWS tak przedstawię raz jeszcze jak powinien wyglądać program Fakty PP lub Polsat i Świat:

http://www.youtube.com/watch?v=j1sLANkOLdA

i taki jeszcze jeden: http://www.youtube.com/watch?v=Kra812fM ... re=related
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakty po południu

Post autor: a-j-p »

A pamiętacie PULS RAPORT?

http://www.youtube.com/watch?v=wMmjtuUk ... re=related

Typowo amerykański styl ale mnie się osobiście podobał i bardzo chętnie oglądałem tam wiadomości.
Szkoda, że program zniknoł tak jak amerykański udziałowiec przez co Puls stał się znowu zwykłą polską stacją taką jak każda inna w tym kraju. Szkoda,że nie sfinalizowali projektu stworzenia kanału informacyjnego. Może wreszcie byśmy się w Polsce doczekali czegoś na miarę FOX NEWS.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Fakty po południu

Post autor: miwaszkiewicz »

a-j-p pisze:Typowo amerykański styl ale mnie się osobiście podobał i bardzo chętnie oglądałem tam wiadomości.
Szkoda, że program zniknoł tak jak amerykański udziałowiec przez co Puls stał się znowu zwykłą polską stacją taką jak każda inna w tym kraju. Szkoda,że nie sfinalizowali projektu stworzenia kanału informacyjnego. Może wreszcie byśmy się w Polsce doczekali czegoś na miarę FOX NEWS.
Człowieku, my żyjemy w Unii Europejskiej a nie w Stanach Zjednoczonych. W Europie jest zupełnie inny styl prowadzenia i prezentowania programów informacyjnych. W USA każdy dziennik wygląda tak samo - tam z kolei ludzie porównują programy informacyjne i stacje newsowe do tych z Europy. I pewnie są tacy, którzy są znudzeni amerykańskim stylem i chcieliby zobaczyć coś "europejskiego". Dlatego niezmiernie cieszę się, że "Fakty" TVN - jak to ktoś napisał na tym forum - mają być nadawane z wirtualnego studia.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Fakty po południu

Post autor: a-j-p »

Człowieku, my żyjemy w Unii Europejskiej a nie w Stanach Zjednoczonych. W Europie jest zupełnie inny styl prowadzenia i prezentowania programów informacyjnych. W USA każdy dziennik wygląda tak samo - tam z kolei ludzie porównują programy informacyjne i stacje newsowe do tych z Europy. I pewnie są tacy, którzy są znudzeni amerykańskim stylem i chcieliby zobaczyć coś "europejskiego". Dlatego niezmiernie cieszę się, że "Fakty" TVN - jak to ktoś napisał na tym forum - mają być nadawane z wirtualnego studia.
HAHA normlanie ameryke odkryłeś, że zyjemy w UE (a tak w ogole to w PL jesli juz) a nie w JUESEJ.
Również amełyke odkryłeś, że w USA jest inny styl prezentowania programów info. Jesli chodzi o stacje informacyjne to wez pod uwagę, że one wywodzą się właśnie z USA i uważam, że styl europejski jest już nudny.
Po za tym w europie też są stacje nadające programy w stylu amerykańskim. Popatrz na CNN+, SKY NEWS a nawet bardziej na wschód na ALJAZERA (czy jak to się tam pisze).

Kompletną bzdurę piszesz jeśli uważasz, że program informacyjny prowadzony z virtualnego (czyli sztucznego, brzydkiego i beznadziejnego) studia będzie ciekawy i fajny. To duży krok w tył. Popatrz na ZDF. Uważasz, że ciekawie to wygląda? Bo jak dla mnie bezndziejnie. Po za tym wystarczy popatrzeć na TVN24.
Rozmowa Rymanowskiego, Skaner Polityczny, Publiczna TV, Babilon, Ona i On i inne programyu prowadzone z virtualnego studia. BEZNADZIEJA. Już wolałem skaner polictyczny z realnego studia tak samo jak publiczna tv.
Blueboxy lub Greenboxy to przeżytek. Fatalnie wyglądają programy prowadzone w ten sposób.
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Fakty po południu

Post autor: skorupa2006 »

Co do wirtualnego studia - w różnych programach nie mam nic przeciwko ALE do transmisji obrazu ze studia TVN24 ma za małe bitrate. Program "ona i on" wygląda fatalnie sztucznie. Ale w "Faktach" na TVN HD był fragment tego programu. Studio wygląda zupełnie inaczej jak obraz jest nadawany z odpowiednią jakością.
Jednak mimo to wolę, aby "Fakty" były z normalnego studia. Nie wykorzystana jest nawet 1/4 możliwości kadrowań, lotów kamer, prezentacji grafik 3D i innych 'bajerów' które raz za czas wzbogacają dziennik.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Fakty po południu

Post autor: piotrek888 »

Dziś widzów FpP czeka niespodzianka. Włącznie nagrywarki :lol2:
cmabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 21:08

Re: Fakty po południu

Post autor: cmabb »

Beatka Tadla ?:)
:)))
Obrazek
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: Fakty po południu

Post autor: shortise »

Nowa oprawa "faktów" ? :P
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Fakty po południu

Post autor: piotrek888 »

Niespodzianka, to niespodzianka ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości