Rozmowa Rymanowskiego

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: a-j-p »

Jeśli dobrze widzę to ten program będzie nadawany z ..... badziewnego virtualnego studia.
Porażka... Niedługo całe TVN24 i Fakty przeniosą się na bluebox i będzie tak jak za czasów Polsatu w latach 90 gdzie wszystko było ze sztucznego i beznadziejnego virtualnego studia :(
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: bartek09 »

"M24H", wróć! Niestety jak na razie mamy drugą "Kropkę Nad I".:roll: Ze studiem też się nie postarali. Wygląda jak przerobione studio "Skanera politycznego". Już wolałbym "PiŚ" z wirtualnego studia, bo tam i tak nie ma lotów kamerowych, a "RR" z normalnego.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: ~ »

Ten program to porażka. :stop:
Kolejna nudna, denna rozmowa z "bohaterem dnia". I jeszcze wirtualne studio ;(. To może w ogóle niech cały newsroom przeniosą do wirtualnego studia.
Zdecydowanie bardziej wolałem oglądać 24 Godziny. Przynajmniej było kilku polityków, była akcja, coś się działo. Można było się wielu rzeczy dowiedzieć. Teraz w TVN24 nie ma żadnego programu dla polityków. Nie będziemy wiedzieć na kogo będziemy głosować. Alternatywą mogą być tylko inne telewizje.
Telewizjo TVN24, nie idź tą drogą!
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: a-j-p »

Tu juz nie chodzi o politykow - bo od ich nadmiaru mozna sie .......... ale byli tez inni ludzie zapraszani i byla dyskusja/debata a teraz nie ma takiego programu.

Jak narazie ta rewolucja styczniowa w tvn24 nic nie wnosi.
I co raz chetniej mi sie oglada Polsat News bo tam jest wiecej ciekawych informacji.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: prze_kw »

Ale tu nie chodzi o scenografię, tylko o merytorykę i styl programu. To kolejne nudne gadające głowy i ten sam nudny, do zarzygania wręcz, Rymanowski. Rozmowy z politykami powinien prowadzić ktoś ostry, charakterystyczny i po prostu do tego odpowiedni. Poza tym, wolałbym coś w rodzaju debaty, panelu dyskusyjnego - ale nie tylko z politykami, czy ekspertami. Niekoniecznie codziennie, wystarczy np. piątkowy program. Moim zdaniem TVN24 brakuje czegoś w stylu "InfoDziennika" - szybkie podsumowanie dnia, po "PiŚ" to takie "Prosto z Polski i ze Świata" + "Uwaga" i "Kalejdoskop". Luźne, czasem poważne.

Co do studia - wolę porządne (akurat to do "RR" jest ok) studio wirtualne, niż scenografię a'la jedna dla wszystkiego (niebieskie studio publicystyczne, teraz w nim jest 'Kropka' i 'Gość poranny").
Liczą się tylko Fakty.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: a-j-p »

Zobacz sobie linki jakie dałem w temacie Polska i Świat jak Sky News wykorzystuje swoje studio.
I tam nie masz czegos takiego jak sztuczne denne wirtualne studio.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: sybic »

Nudy...
Ale zawsze tak będzie, jeśli to tej rozmowy będzie zapraszany jakiś jeden polityk. Będzie pierniczył, że białe jest czarne i takie tam...

A propos - podobno szykuje się zmiana w Ministerstwie Zdrowia. Dr Kopacz ma zastąpić dr Oetker ;)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: prze_kw »

a-j-p pisze:Zobacz sobie linki jakie dałem w temacie Polska i Świat jak Sky News wykorzystuje swoje studio.
I tam nie masz czegos takiego jak sztuczne denne wirtualne studio.
Widziałem je kilkanaście razy, Twoja fascynacja Sky News jest niezdrowa. Fakt, to fajna, nowoczesna stacja, ale nie wszędzie musi być tak jak tam. Osobiście bardziej cenie BBC World News.
Liczą się tylko Fakty.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: a-j-p »

A ja niebardzo :) BBC owszem ma przekaz informacji super ale .... brak tej całej otoczki nadającej smak informacjom.
Co do tego, że wzoruje się na SkyNews - uważam, że ta stacja jest super. Chciałbym jeszcze aby w Polsce było coś takiego jak Fox News
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: bartek09 »

czerk pisze:Ale tu nie chodzi o scenografię, tylko o merytorykę i styl programu.
Tak, tylko po co rezygnować z czegoś co wyglądało dobrze zarówno merytorycznie, jak i scenograficznie ("M24H") na rzecz czegoś co nawet nie jest tak dobre merytorycznie (o scenografii nawet nie wspominając)?

W "M24H" podobało mi się, że gościli tam nie tylko politycy, ale też inni ciekawi ludzie. Poruszano wiele tematów luźniejszych, jak i poważnych, ale niezwiązanych z polityką. Bardzo lubiłem, gdy prowadziła Beata Tadla, bo potrafiła rozmawiać ciekawie zarówno z politykiem, jak i każdym innym gościem. Zauważyłem, że w jej "24 godzinach" było mniej polityki i właśnie to mnie do nich przyciągało. Myślę, że powinna dostać własny program, ale to już inna sprawa. Tutaj, mimo iż Rymanowski zapowiedział, że czasem będzie kilku gości, boję się, że będą to tylko politycy.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: D00 »

a-j-p pisze:A ja niebardzo :) BBC owszem ma przekaz informacji super ale .... brak tej całej otoczki nadającej smak informacjom.
Co do tego, że wzoruje się na SkyNews - uważam, że ta stacja jest super. Chciałbym jeszcze aby w Polsce było coś takiego jak Fox News
Fox News? Superstacja jest na poziomie Fox News. Przynajmniej informacyjnym.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: a-j-p »

Chodzi mi o dynamike,nowoczesnosc,grafike,dzwiek,studio.
Superstacja na tym tyle to tak jak porownac np fakty do wiadomosci w trwam
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: kamilkomentuje »

kolejny słaby program w tvn24. lubie kropkę nad i, naprawdę. woleli by nadawać z normalnego, małego studia jak w kropce, a dac sobie spokój z tym wirtualnym. podobnie jak wiekszosci mi tez brakuje magazynu 24 godziny. ba - chcialbym aby wszedł on wlasnie w pasmo 20:25-22. no i marzy mi się dluzsze "szkło". tak jak wydanie urodzinowe, 2-godzinne. koljna sprawa - denerwują mnie fakty po faktach. i to solidnie. natomiast w przeciwnienstwie do tego, fakty po południ to strzał w 10. dynamiczny w formie podawania informacji. następnie nie koge sie juz patrzeć na dzień na żywo. fakt, może i to ważna czesc ramowki, ale ciagłe powtarzanie w ciagu 1 serisu 5 razy tą samą informację to już lekka przesada. woleli by przedłużyc poranek i fakty popołudniowe. rzeczą do wymiany dla mnie jest fakty, ludzie (bo chyba to dalej jest) oraz skaner. jak wczesniej wpomnialem nielubie polska i swiat, a nowa grafika to dla mnie dno. dzien po dniu powinnni dac po połnocy, i znacznie przedluzyc. program ma pomysł na siebie a to ważne :)
to wszystko.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: Mysza »

Wczoraj u Bogdana Rymanowskiego i Tomasza Lisa byli Ci sami goście, nie zwróciłam uwagi, ale Rozmowa Rymanowskiego chyba nie mogła być na żywo.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Rozmowa Rymanowskiego

Post autor: Łukasz »

A to prawda, że zaraz po katastrofie w Smoleńsku Rymanowski zapytał Ryszarda Kalisza podczas wywiadu w TVN24: "Jak Pan myśli, gdzie teraz jest Pański kolega Jerzy Szmajdziński?" :D

Czemu skrajnie prawicowi publicyści się muszą zawsze tak obnosić ze swoją ideologią?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości