[Polsat] Tylko nas dwoje

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: Adrian ;P »

Obejrzałem dzisiaj niektóre momenty programu i żałuję straconego czasu. Pierwsze co mi się nie podoba to to, że Polsat nie potrafi wyznaczyć odpowiedniej godziny końca programu. Skoro w programie jest 22:00 to i tak zawsze musi się przeciągnąć... W Jak Oni Śpiewają tak było niemal w każdym odcinku. Ale nie dziwię się skoro skróty wykonań powtarzano 5 minut po wykonaniu (Kochanek zaśpiewał, reklamy, skórt jego wykonania, oceny). I druga rzecz, która mnie zaskoczyła to wyniki. Podano dwie zagrożone pary - pomyślałem, że dalsze wyniki tak jak w Josiu pewnie będą za tydzień. Okazało się jednak, że pojawiła się mapka Polski i pokazywano jak głosowały poszczególne regiony. W 3 regionach Kochnek miał najmniej głosów i odpadł. Jak dla mnie bardzo dziwne reguły.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re:

Post autor: Isadora »

Camilo pisze:a jury - co mnie zaskoczyło - nie ma absolutnie nic do powiedzenia.
Niestety to prawda :ech: , stworzyć udane jury to niełatwe zadanie jak widać na załączonym przykładzie. Karolak jakiś znudzony jakby łaskę robił (GWIAZDA), te jego umizgi do Dody sprawiają wrażenie efektów pod publiczkę, bo z komentarzami jakoś mu nie wychodzi, Doda, którą trochę hamowała obecność Ireny Santor, wyraźnie się nakręca i już niedługo będzie zapewne tą samą Dodą, którą widzieliśmy w GTnL :x, Irena Santor niestety nie radzi sobie tak dobrze jak Elżbieta Zapendowska, wydaje mi się, że rzeczywistość programowa trochę Ją przerosła. Kochanek i niestety H. Frąckowiak, odpadli wczoraj zasłużenie. Prowadzący jacy są każdy widzi, mizdrząco-szczebiocząca Cichopek nie potrafi pozbyć się tej maniery, a Kałamaga zawiódł jako kabareciarz na całej linii. Już widać, że ten program nie powtórzy sukcesu TZG, a nawet JOŚ :nie:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
seniore
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 05 maja 2010, 08:11

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: seniore »

Kasia Cichopek jest sympatyczna, ale przydałoby się aby widzowie od niej trochę odpoczeli.
Po ostatnio oglądanych porankach w Polsacie myślę, że [Tylko nas dwoje] mogłaby poprowadzić P.Kopic dla odmiany. Ona mi pasuje do rozrywkowych programów. Nie wiem kto ją ukarał telewizją informacyjną. Wszystko to co w programie rozrywkowym mogłoby być jej atutem, w Newsach odbiera jej wiarygodność. Paulinka albo Joasia Jabłczyńska tez byłaby pewnie niezła.
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: Tylko nas dwoje

Post autor: shortise »

No i wygrali Paulina Sykut i Ivan Komarenko. Dobra decyzja, bo przyznam, że Pudzian nie umie spiewać 8)
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Oglądanie tego programu skończyłem na pierwszym odcinku, ale pobieżnie przeleciałem przez niektóre występy w ipla. Paulina Sykut była chyba lepsza od Ivana, tylko jury ich zbytnio nie rozpieszczało, bo byli aż za bardzo ułożeni i potulni. Zarąbisty natomiast duet to Kupicha i Bosak. Szkoda, że dopiero teraz ich odkryłem. Dzięki takim wykonom jak "Proud Mary" powinni ten program wygrać. Nie umniejszając jednak wielkiego talentu zwyciężczyni, pozostaje jej życzyć, by nie stała się Gardias-Skórą 2, bo tak świetną dziewczynę jak Paulina stać na wiele więcej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości