Kamila Biedrzycka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamilafanswawa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 22 kwie 2010, 00:05

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: kamilafanswawa »

echhh kilka slow laika ---------- jak sie to czyta to slabo mi sie robi kobieta jest atrakcyjna jako kobieta i jako reporterka ( tzn jako reporterka jest profesjonalna i basta ) tak subiektywnie patrząc czy z zezem czy bez Pani Kamila jest i byla dla mnie super atrakcyjną kobietą , a wy ciagle beczycie czy zez widoczny czy nie czy moze zaslania grzywka czy nie , ze kamera zla , rany koguta az mi slabo ,wazne ze dobrze sprawuje swoja funkcje a wyglad hmmmm jestem pewien ze Pani Kamila jest o wiele atrakcyjniejsza kobietą niz kiedykolwiek wiekszosc z was mialo okazaje poznac , ale pisac i sie mądrzyc trzeba,,,,,,,,, pozdrawiam
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

kamilafanswawa pisze:echhh kilka slow laika ---------- jak sie to czyta to slabo mi sie robi kobieta jest atrakcyjna jako kobieta i jako reporterka ( tzn jako reporterka jest profesjonalna i basta ) tak subiektywnie patrząc czy z zezem czy bez Pani Kamila jest i byla dla mnie super atrakcyjną kobietą , a wy ciagle beczycie czy zez widoczny czy nie czy moze zaslania grzywka czy nie , ze kamera zla , rany koguta az mi slabo ,wazne ze dobrze sprawuje swoja funkcje a wyglad hmmmm jestem pewien ze Pani Kamila jest o wiele atrakcyjniejsza kobietą niz kiedykolwiek wiekszosc z was mialo okazaje poznac , ale pisac i sie mądrzyc trzeba,,,,,,,,, pozdrawiam
Czesc Kamila. Wiedzialem ze nie wytrzymasz i w koncu skomentujesz to co o tobie piszemy. "Rany koguta" ... bardzo fajne przekleństwo :P Na co dzień tez z niego korzystasz i to Cie zdradzilo :D
jtd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sobota 31 paź 2009, 10:01

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: jtd »

Nie wiem czy mi sie tylko tak wydaje, ale to oko nie ma juz zeza ale wydaje sie takie jakies dziwne, inne, mozliwe ze jest juz sztuczne ?!
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: bartosz »

Ale macie problemy :-(

Z każdym wejściem na antenę widać, że się rozkręca.
Pamiętam ją u Kuźniara jak była pierwszy raz i język się jej trochę plątał. ;-)
;-)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: maxxx »

Kamila jest świetna, doświadczenie radiowe robi swoje. Za każdym razem jej lajf wnosi coś nowego, nie jest klepaniem w kółko tych samych fraz. Co ważne sprawdza się w różnorodnej tematyce, widać, że polityka ją najbardziej kręci, ale ciekawie opowiada choćby o korkach na drogach.
A do tego sprawia sympatyczne wrażenie!
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: piotrek888 »

Jest super reporterką. Doświadczona, opanowana i wie jakie pytania w danej chwili zadawać. To prawda, jej żywiołem jest polityka, ale wspomniany już materiał o drogach, był równie profesjonalny :D
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

Trzeba tez powiedzieć ze dzis bardzo fanie wyglada w relacjach z PKW, jest jakas taka rozpromieniona. Jak ktos ma mozliwosc niech wrzuci capsy
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sybic »

Obrazek
Obrazek
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

Dzieki sybic. Wlasnie o to mi chodzilo. Rozjasnili jej wlosy i zmienili sposob uczesania i od razu wyglada inaczej. Oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Zaryzykuje nawet teze ze upodabnia sie do Aśki z Siemiatycz :P
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sybic »

Dla porównania wrzucam archiwalnego capsa, z 24.02.2010.
Dla przypomnienia – w tym okresie Kamila przez złośliwych była postrzegana jako osoba z cholernym zezem.
Obrazek
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

Dla przypomnienia, od tego czasu moje zdanie o niej sie zmienilo, jak to sie mowi "tylko krowa nie zmienia zdania". Co wiecej jej zez nadal jest "cholerny" ale juz mi to nie przeszkadza i nie mam zamiaru do tego wracac :nie:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sybic »

Obrazek
Obrazek
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

WOW :shock:
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: sylwiagfan »

Wszystkim przyda się trochę ruchu

Obrazek

Obrazek

Obrazek
jtd
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: sobota 31 paź 2009, 10:01

Re: Kamila Biedrzycka

Post autor: jtd »

No to ja juz nie wiem.. czy ten zez zostal juz skorygowany, czy nie ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości