Katarzyna Zdanowicz

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: nouze »

lee pisze:Swoją drogą, czy nie za dużo będzie tych prezenterów, chyba, że szykują się jakieś zmiany, ktoś odchodzi, albo go zwolnią? W koncu jakoś na dniach powinny wrócić Asia i Dagmara, więc już naprawdę zrobi się ciasno.
Nie wiadomo. Przybylski już chyba na stałe wrócił do pracy reportera, możliwe że A.Seremak niedługo do niego dołączy, a Anna Jot ostatecznie przejdzie do Faktów :mhm:
skoczekurz pisze:Dziwnego ma fryza :-)
Mi się ta fryzurka podoba :D
Szkoda tylko że dzis znów w tej samej, granatowej marynarce :<
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: matik »

nouze pisze:
lee pisze:Swoją drogą, czy nie za dużo będzie tych prezenterów, chyba, że szykują się jakieś zmiany, ktoś odchodzi, albo go zwolnią? W koncu jakoś na dniach powinny wrócić Asia i Dagmara, więc już naprawdę zrobi się ciasno.
Nie wiadomo. Przybylski już chyba na stałe wrócił do pracy reportera, możliwe że A.Seremak niedługo do niego dołączy, a Anna Jot ostatecznie przejdzie do Faktów :mhm:
Przybylski jeszcze w poprzedni weekend był za stołem prezenterskim :>
A na dyskusje o zmianach przyjdzie jeszcze czas...
skoczekurz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: piątek 30 gru 2011, 13:26

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: skoczekurz »

Dawajcie jakieś zdjęcia z jej wejść. Nie mama tvn 24
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: nouze »

matik pisze:Przybylski jeszcze w poprzedni weekend był za stołem prezenterskim
Ale skoro przez ostatni tydzień relacjonował z terenu, a teraz przyszła Zdanowicz, to chyba coś z tego wynika
matik pisze:A na dyskusje o zmianach przyjdzie jeszcze czas...
To jest aktualny ten news o Annie czy już nie?
skoczekurz pisze:Dawajcie jakieś zdjęcia z jej wejść. Nie mama tvn 24
Jedyna zmiana w porównaniu z dniem wczorajszym, to wyższy top
Obrazek
Obrazek
Obrazek
arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: arrow2 »

nouze pisze:
matik pisze:Przybylski jeszcze w poprzedni weekend był za stołem prezenterskim
Ale skoro przez ostatni tydzień relacjonował z terenu, a teraz przyszła Zdanowicz, to chyba coś z tego wynika
Już nie raz tak bywało, że Przybylski był na zmianę w studio i w terenie. Aczkolwiek patrząc na to, jak wypada "za stołem" to on powinien być pierwszym kandydatem do odstrzału. Ale to czas pokaże.

Tymczasem, jeżeli chodzi o Zdanowicz, to powoli ale jednak się do niej przekonuję. Wczoraj wyglądała na stremowaną, dzisiaj już ma w sobie więcej luzu. Podobała mi się jej rozmowa z Bożeną Dykiel, na luzie ale z powagą i bez dennych pytań.
Tylko, na Boga, niech ktoś jej zmieni fryzurę, bo jak patrzę w ekran to mam wrażenie, że oglądam niemieckiego generała w hełmie...
:arrow: dwa
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: nouze »

arrow2 pisze:Tylko, na Boga, niech ktoś jej zmieni fryzurę, bo jak patrzę w ekran to mam wrażenie, że oglądam niemieckiego generała w hełmie...
Blond, smukła buzia - rdzenna mieszkanka Nadrenii o nordyckich rysach :lol:
Pisząc serio, samo uczesanie wydaje się lepsze niż choćby na ostatnich capsach z PN. Niemalże "Joasiowa" :rozglada: (zwłaszcza na tym ostatnim ujęciu z profilu).
Co do Przybylskiego, to muszą go prędzej czy później odstawić. Mi się wydaje że to jest ten moment, chyba że np. Kalczyńska jeszcze pójdzie na urlop. Ostatnio K.Werner zapowiedziała że wraca dopiero w sierpniu, a P.Redo na poniedziałek zaprosiła w imieniu Tomasza Marca.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: piotrek888 »

Nareszcie jest kogo oglądać w TVN24. Profesjonalistka. Ostatnio nie włączałem TVN24. Bez Biedrzyckiej, Tadli i Kryńskiej w TVN24 oko nie cieszyło.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze:Pisząc serio, samo uczesanie wydaje się lepsze niż choćby na ostatnich capsach z PN.
Ale trzeba przyznać , że jest konsekwentnym rozwojem stylu zapoczątkowanego w PN. :plus:

Obrazek

No i ta kontrowersyjna fryzura jest znacznie bardziej estetyczna , niż kontrowersyjne fryzury innych pań z TV :lol2:

P.S. Czy ktoś zwrócił uwagę na jej fantastyczną barwę głosu ? :rozglada:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze:P.S. Czy ktoś zwrócił uwagę na jej fantastyczną barwę głosu ?
Silny i jednocześnie spokojny, lekko przychrypnięty głos trochę przypomina barwę Marty Kuligowskiej, i podobnie jak ona tak zmysłowo mrrrruczy :tanczy:
Jej całokształt przywodzi mi na myśl Michelle Pfeiffer :cicho:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: maxxx »

Katarzyna Zdanowicz? Bardzo fajny transfer. Spokojna, poukładana, elegancka. Przede wszystkim z przyciagającym głosem.
Kiedyś widziałem Ją kilka razy jak prowadziła poranne pasmo w PN. Przyjemnie się Ją słuchało i oglądało.
I ani razu nie pomyliła się, gdzie jest. Tym większe brawa, że wskoczyła w inne studio niemalże z marszu. :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: nouze »

22.07
Obrazek

23.07
Obrazek
Obrazek
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: nouze »

Nareszcie fajne wdzianko :brawa:
Obrazek
Obrazek

O 12.00 poprawili oklapniętą fryzurkę :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

To pewnie mocno subiektywne, ale są prezenterki u których wychodzą niemal wyłącznie nadające się do pokazania capsy, oraz takie, którym poświęcić trzeba znacznie więcej cierpliwości żeby ich nie skrzywdzić :devil: (i nie chodzi tutaj o samą urodę :nie: )
Katarzyna Zdanowicz zdecydowanie zalicza się do tych pierwszych :rydzyk: :plus:
skoczekurz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: piątek 30 gru 2011, 13:26

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: skoczekurz »

Co tu taki brak nowych zdjęć ?
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: nouze »

Nie było ostatnio niczego ciekawego
meteorrs
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: środa 01 sie 2012, 22:11

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: meteorrs »

hm... jak to nie było coś ciekawego?? :) prosze dajcie fotki z weekendu, z soboty najchetniej ....

a tak a propo pani kasia ma wyjatkowe dyzury., ciagle sie cos na jej dyzurach dzieje:) ale to dobrze, swietna rozmowa o USA ;))
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 95 gości