POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: POLSAT

Post autor: michal_borkowski »

W grupie 16-49? I czyje to dane?
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: POLSAT

Post autor: Trzeciak »

Jasne, że w 4+. W 16-49 ponad 3 mln to chyba mogły mieć tylko mecze reprezentacji Polski: http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/new ... Id,1902575

Jednak szkoda, bo format jest dużo bardziej innowacyjny od "Mam Talent!", ale można było się spodziewać efektu dania tego widowiska w połowie sezonu i to w paśmie, gdzie konkurują ze sobą dwa światowe hity rozrywkowe.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: POLSAT

Post autor: michal_borkowski »

Tak czy inaczej, ok. 230 tys. widzów TVN stracił. Ciekawe, jak będzie w kolejnym odcinku, bo pewnie część z nich zmieniała kanały w trakcie programu, albo obejrzała niedzielną powtórkę.
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: POLSAT

Post autor: Trzeciak »

To, że TVN stracił ok.s 200-300 tys. widzów tutaj wcale nie oznacza, że to zasługa "Super Dzieciaka", szczególnie, że takie wahania były jesienią rok temu. "Taniec z Gwiazdami" Polsatu też stracił - i to więcej - mimo, że nie miał żadnej konkretnej konkurencji.
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: POLSAT

Post autor: abc70620 »

Kilka minut temu Polsat na swoim kanale na YouTube opublikował spot Wieczoru Wyborczego Polska Wybiera, która rozpocznie się w Polsat News o godzinie 20:30 w tę niedzielę, ale to nie wszystko, bo oprócz emisji w Polsat News będzie także emisja tego programu w głównym Polsacie i to już od godziny 22:00, a więc godzinę po ogłoszeniu wyników wyborczych.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: POLSAT

Post autor: Trzeciak »

Ogłoszenie wyników wyborów będzie także na żywo na antenie Polsatu - w przerwie ostatniego odcinka castingowego 10 edycji "MBTM".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: POLSAT

Post autor: Camilo »

Podobno Polsat lektorską zapowiedzią pozycji programowych zepsuł totalnie jeden z najważniejszych momentów w genialnym skądinąd filmie "Życie Pi"...
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: POLSAT

Post autor: ketjow »

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: POLSAT

Post autor: michal_borkowski »

Press.pl zaproponował, żeby powtórzyli końcowke filmu w ktorymś z bloków z autoreklamami, skoro obostrzenia licencyjne nie pozwalają na ponowną emisję całości.
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: POLSAT

Post autor: Trzeciak »

I to bez przerw reklamowych. :D
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: POLSAT

Post autor: michal_borkowski »

Skarga na stację Polsat wpłynęła do biura KRRiTV.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: POLSAT

Post autor: Camilo »

Jutro o 19.30 w Polsacie, PN i PN2 wywiad Doroty Gawryluk z Beatą Szydło - pierwszy po oficjalnym zaprzysiężeniu na premiera.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: POLSAT

Post autor: szym »

"Kevin sam w domu" w Wigilię o 20:00 - źródło: Kevin sam w domu na Facebooku :D

Co ciekawe - w I Dzień Świąt to Polsat pokaże "Pada Shrek", świąteczną "Kung Fu Pandę i "Mamucią gwiazdkę".
:)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: POLSAT

Post autor: michal_borkowski »

W grudniu będzie to najdroższa pozycja w cenniku reklamowym stacji. "Część dochodów z tego bloku reklamowego należy się inicjatorom akcji "Oddajcie nam Kevina na święta!" - podsumował na swoim facebookow'ym fanpag'u Press.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: POLSAT

Post autor: Camilo »

Polsat ujawnia szczegóły sylwestrowego koncertu z Katowic. Zagrają m.in. "Bałkanicę" i "My Słowianie". Wśród artystów Bajm, Boney M, Michał Wiśniewski, Golec uOrkiestra, Stefano Terrazzino, Urszula, Kamil Bednarek i Mesajah.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości