AUTomaty* w Polskich Programach Informacyjnych

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze:Tobi i Ty podobno studiujesz. Eh, nawet mi siĂŞ nie chce nic pisaĂŚ.... (podobno mamy demokracjĂŞ i kaÂżdy moÂże wyraÂżaĂŚ swoje poglady)

Oki. sorry. moÂże za bardzo mnie poniosÂło. mamy demokracje i szanuje kaÂżdego poglÂądy. ale Patrycji Redo bĂŞde broniÂł. JeÂśli kogoÂś uraziÂłem, to pszepraszam.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ok, nic isĂŞ nie staÂło - ja teÂż nie powinnienem siĂŞ gorÂączkowaĂŚ. UwaÂżam, Âże P. redo jest Âładna (wprawdzie Âźle jÂą czeszÂą w Faktach, w elle pokazaÂła swojÂą prawdziwÂą urodĂŞ), ale po prostu nie mogĂŞ pozytywnie oceniĂŚ jej pracy w TVN tyle.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

dokotrze moÂże jakiÂś screen, co ? :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Niestety nie mam tego numeru Elle - na wywiad z Redo trafi³em przez przypadek, poszukuj¹Ì numeru z Jol¹. Mo¿e w czwartek uda mi siê skserowaÌ wywiad i zamieœciÌ na forum (oczywiœcie je¿eli znajdê kogoœ ze skanerem, ale ksero bêdzie brzydkie, a ona ma ³adne oczy). Je¿eli siê nie mylê to wywiad z Redo by³ w lipcowym lub sierpniowym Elle.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości