Informacja dla sympatyków Anity Werner

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

wooooooooooow, wielki brat jest pod wraÂżeniem :D :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MĂłj BoÂże, to jak rozdziaÂł z podrĂŞcznika. Ale moÂże byĂŚ, GratulujĂŞ. :D 8)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

O Anitce mo¿na by ca³¹ ksi¹¿kê napisaÌ a to i tak jest bardzo ma³o.
Black tylko dopisz jeszcze jednÂą rzecz(wiesz o co chodzi) :?: :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Trzeba dodaÌ, ¿e to jest biografia nieautoryzowana, w dodatku niekompletna (g³ównie przez wzgl¹d na cenzora :lol:)
Tak jak napisaÂł Michos, o Anicie moÂżna by pisaĂŚ bez koĂąca, tworzyĂŚ eseje.
Mnie ostatnim czasie, a zwÂłaszcza w tym tygodniu brakuje weny :cry: .
Wczoraj wieczorem trochĂŞ mnie chrapnĂŞÂła, ale to nie to :roll: !

Sooper byÂłoby skontaktowaĂŚ siĂŞ AnitÂą, podesÂłaĂŚ jej ten tekst, niech go zautoryzuje, uzupeÂłni.
Ehhh to chyba niemoÂżliwe :cry: !

Ja i tak najbardziej ÂżaÂłujĂŞ, Âże mimo staraĂą, nie mogĂŞ dotrzeĂŚ nagraĂą, z czasĂłw, gdy Anita byÂła wokalistkÂą Mancu!
:cry:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A moÂże sprĂłbujemy :?: :?: :?: Adres prawdopodobny znamy :lol:
Black i dopisz przy pieczyĂąskim Âże jest szefem faktĂłw i z tego co wiem(w polityce tak pisali) to jest on rĂłwnieÂż wiceprezesem tvn.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Mo¿e na razie nie próbujcie, a potem napiszemy wspólnie to niej maila (u³o¿ymy razem na forum zamkniêtym), podpiszemy siê ca³¹ grup¹ i wyœlemy z konta epoxu tvn@personal.pl - praktycznie z niego nie korzystam, ale w tej sprawie siê przyda, bo wydaje mi siê, ¿e wtedy od razu potraktuje to powa¿nie. Z tego adresu pisa³em w sprawie wywiadu i zgodzi³a siê momentalnie. Oczywiœcie to tylko propozycja.

Jeœli chodzi o sam tekst to bardzo mnie zaskoczyliœcie. Baaaardzo d³ugie, ale te¿ bardzo ciekawe. Myœle, ¿e jeszcze nikt nigdzie nie stworzy³ takiego tekstu na jej temat i chyba nie stworzy. Pod tym wzglêdem tvn.personal.pl bêdzie bezkonkurencyjny. Ja siê teraz zajmê uk³adaniem i projektowaniem tego na stronie, dobiorê jakieœ fotki i poka¿ê Wam wieczorem, a Wy mo¿e na forum zamkniêtym napiszcie tego maila. Potem dodamy linka do gotowej strony i jej wyœlemy.

P.S. Jakby ktoÂś z Was miaÂł fotki z czasĂłw mÂłodoÂści Anity to bardzo proszĂŞ o linki. Tzn. jak byÂła maÂła i jak graÂła w filmie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ÂŁukaszu Âświetny pomysÂł :lol:
Fotki masz w dziale o Anitce(te z filmu a na 6 stronie z czasĂłw bardzo wczesnej mÂłodoÂści)
Jeszcze spróbujê coœ znaleŸÌ. A mo¿e poprosi siê Anitkê o jakiœ bonus ze zdjêciami dla strony :?: :?: :?:
http://www.forum.tvn.personal.pl/viewto ... c&start=90
http://www.forum.tvn.personal.pl/viewto ... &start=960

Obrazek
Obrazek

A tu jeszcze owca Anitki :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota 30 paź 2004, 15:18 przez michos, łącznie zmieniany 3 razy.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

W sumie czemu nie. A gdyby nam przysÂłaÂła zeskanowane pozdrowienia to byÂłoby juÂż naprawdĂŞ super. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

aleÂż jestem dumny ze mieszkam w ÂŁodzi :D :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Maciejek, masz utrudnione zadanie bo napisali naprawdĂŞ duÂżo. :D A moÂże na styczeĂą Faustus opisze nam sylwetkĂŞ Mariusza Waltera? Tak Faustusie? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ÂŁukasz, ty sie normalnie na nauczyciela nadajesz, ostatnio nam tak wykÂładowca na zajeciach rozdawaÂł tematy "dobrowolnych" referatĂłw :D :arrow:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ÂŁukasz pisze:Maciejek, masz utrudnione zadanie bo napisali naprawdĂŞ duÂżo. :D
ZrobiĂŞ na pewno na tego 1 grudnia, bo wiem o UrbaĂąskim naprawdĂŞ wiele. Niewykluczone, Âże do tego czasu uda mi siĂŞ takÂże przeprowadziĂŚ z nim wywiad.
A wracajÂąc do "Anitki", to mogÂła ona zdaĂŚ egzamin nie "First Certifikate" (szczegĂłlnie razi mnie tu to "k") , a "First Certificate in English" - to dla ÂścisÂłoÂści. A tekst ogĂłlnie niezÂły. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

1 grudnia to juÂż opublikujemy na stronie. Na forum musi byĂŚ w okolicach 25 listopada. :D Co z tym Faustusem? :>
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

maciejek pisze:A wracajÂąc do "Anitki", to mogÂła ona zdaĂŚ egzamin nie "First Certifikate" (szczegĂłlnie razi mnie tu to "k") , a "First Certificate in English" - to dla ÂścisÂłoÂści. A tekst ogĂłlnie niezÂły. :D


To nie wynik niewiedzy, tylko niedopatrzenia, naprawdĂŞ :!: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

http://www.tvn.personal.pl/anita_werner.html - zobaczcie czy tak moÂże byĂŚ? Pewnie niektĂłrzy chcielby wiĂŞcej zdjĂŞc, ale wtedy bĂŞdzie siĂŞ dÂługo ÂładowaÂło. Tak jest chyba najlepiej.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości