Informacja dla sympatyków Anity Werner

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Bardzo Âładnie, tylko "MateriaÂły ÂźrĂłdÂłowe" [caÂłkiem na dole] przydaÂłoby siĂŞ rozdzieliĂŚ przecinkami.
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tak, poprawiĂŞ, zapomniaÂłem o tym.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

£ukaszu a nie móg³byœ zrobiÌ porz¹dnego odnoœcnika do tego np.zdjêciua wraz z adresem do podstrony. Czemu zdjêcie pocjhanke musi byÌ ca³y czas a nie mo¿esz zrobiÌ miejsca dla Anitki. Tak bardzo ma³o osó to przeczyta bo wiêkszoœÌ patrzy od razu na stronê g³ówn¹ i odnoœniki a tego trzeba trochê poszukaÌ aby znaleŸÌ
ÂŁukaszu proszĂŞ jak moÂżesz zrĂłb to.
Strasznie pusto jest na stronie i widzĂŞ tam jeszcze duÂżo miejsca a przeszkodÂą chyba nie jest technika :?:
MyÂślaÂłem, Âże tak bĂŞdzie jak za kaÂżdym razem bĂŞdzie nowa osoba opisywana.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Michos, spokojnie, wiem co robiĂŞ. :D JeÂśli ta strona i forum jeszcze jako tako siĂŞ trzymajÂą tzn. Âże moÂżna mi zaufaĂŚ. :lol: To bĂŞdzie bardzo wypromowane: news, ramka po prawej stronie i inne. :D ChodziÂło mi na razie o to czy moÂże byĂŚ tak uÂłoÂżony tekst i takie zdjĂŞcia. Wiem, Âże zapomniaÂłem o poprawnym napisaniu ÂźrĂłdÂła i notce o autorach tekstu. ZrobiĂŞ to po Faktach.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dobra ok.
Jeszcze zobaczĂŞ dokÂładnie czy dobre zdjĂŞcia wybraÂłeÂś. MoÂże jeszcze jakieÂś siĂŞ dorzuci :?:np.jedno z marie claire.
Obrazek
ProszĂŞ cie wklej jeszcze to zdjĂŞcie. :lol:
Fotka z mamy ciĂŞ teÂż byÂłaby wskazana. ÂŚwietnie by to siĂŞ wkomponowaÂło w tekst.
ZdjĂŞcia mogÂą byĂŚ teÂż takim magnesem do tego, Âże czytajÂący przeczyta do koĂąca. :!:
ProponujĂŞ aby wstawiĂŚ jeszcze te 2 zdjĂŞcia o ktĂłrych ci napisaÂłem w takim miejscu:1-pomiĂŞdzy 3 a 4 zdjĂŞciem, 2-pomiĂŞdzy 5 a 6 zdjĂŞciem
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

JeÂśli moÂżna zauwaÂżyĂŚ, wiem czepiam siĂŞ drobnostek, na tym zdjĂŞciu z WiktorĂłw Anita juÂż trzyma w rĂŞku statuetkĂŞ, wiĂŞc moÂże zmieniĂŚ podpis ,,Anita Werner odbiera Wiktora’’ na ,,Anita ze statuetkÂą Wiktora’’ lub coÂś w tym stylu :wink:


Teraz dopiero zauwaÂżyÂłem ÂświetnÂą rzecz! Przy aktualnym stanie rzeczy, zdjĂŞcie pochanke jest na tej samej wysokoÂści, sÂąsiaduje ze sÂłowami Anity: ,,ByÂłam wychowywana w Âświecie bez zawiÂści, wzajemnych zÂłoÂśliwoÂści i podkÂładania ÂświĂą. MusiaÂłam siĂŞ przystosowywaĂŚ do Âświata, w ktĂłrym teraz ÂżyjĂŞ. NaprawdĂŞ ciĂŞÂżko dostaĂŚ siĂŞ spod domowego klosza w miejsce, gdzie raz na jakiÂś czas kopie ciĂŞ prÂąd’’Obrazek
Fenomenalny zbieg okolicznoÂści :lol: ! JakÂże autentyczny!
Ostatnio zmieniony sobota 30 paź 2004, 20:33 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 2 razy.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

I te dwa zdjĂŞcia wkleiĂŚ. Koniecznie :!: :!: :!: Wtedy bĂŞdzie super :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

I jeszcze jest jeden wyraz do poprawienia, w przedostatnim akapicie: ,,wykazuje siĂŞ ogromnym profesjonalizmem’’
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

http://www.tvn.personal.pl/anita_werner.html - okej, wyraz poprawiÂłem, fotki dodaÂłem, przecinki przy ÂźrĂłdÂłach teÂż. Tylko jeszcze zapomniaÂłem jak to trzeba podpisaĂŚ? Na pewno nie chcecie nazwiskami albo chociaÂż nickami z forum?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No to teraz to wyglada super. :lol: Tylko jeszcze umieœÌ to na g³ównej stronie i bêdzie idealnie :lol: Pewnie ju¿ pracujesz nad tym :lol:
Tylko jeszcze zapomniaÂłem jak to trzeba podpisaĂŚ? Na pewno nie chcecie nazwiskami albo chociaÂż nickami z forum?
Podpisz nickami czyli:black jack 62, michos, kamuii. Chyba tak bĂŞdzie dobrze. :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

First Certifikate" (szczegĂłlnie razi mnie tu to "k") , a "First Certificate in English" - to dla ÂścisÂłoÂści. A tekst ogĂłlnie niezÂły.
dokÂładnie chyba to juÂż ze 2 razy poprawiaÂłam :):)
2.A mogÂła bym przygotowac sylwetkĂŞ Piotra waltera ????? :) :twisted: :twisted: na pewno byÂła by obiektywna :)
aha jeszcze 2 rzeczy nie frontszpany tylko forszpany i w rozdziale o biesÂłanie zmieniÂła bym sÂłowow zapalczywie...
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A ta akcja z oleksym ktĂłra jest opisana w tekÂście o Anitce znalazÂła siĂŞ w Âłapu capu :lol: :lol: :lol: Jak uda mi siĂŞ jakoÂś to przesÂłaĂŚ to wyÂślĂŞ ale wÂątpie bo jest to z serwisu neostrady. :cry: :cry: :cry:
A moÂże tobie ÂŁukaszu jakoÂś siĂŞ uda to wysÂłaĂŚ lub umieÂściĂŚ na stronie :?: (serwis neostrada-Âłapu capu z 28.10)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

aaa i mam takie pytanie z tego co zrozumiaÂłam to po jakimÂś czasie te sylwetki majÂą znikac ???? a moÂże by je w jakieÂś archiwum wsadziĂŚ ze co miesiÂąc (tydzieĂą ?) inna sylwetka a w archiwum te stare :)
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Zrobi³em na stronie g³ownej tak¹ ramkê z fotk¹ i linkiem do artyku³u o Anicie. Myœlê, ¿e wystarczy. Ju¿ mi nawet brakuje pomys³u i czasu na newsa na stronie g³ównej o tym. Ale chyba mo¿e tak byÌ? Prawda? :)
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Œwietnie :lol: , tylko zanim wyœlemy to do Anity, móg³byœ nanieœÌ te poprawki o których mówi kamuii i to, co ci wys³a³em na pmsa?

No i na przysz³oœÌ - konieczne to archiwum!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości