Bogdan Rymanowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: sylwiagfan »

Juz po Rymanie, podobno ma wrocic/zostac zdegradowany do RMF
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

Sylwiagfan skad o tym wiesz,ze ma wrocic do RMF FM?? napisalas to w swoim czy w czyims imieniu??
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: sylwiagfan »

Po prostu Kraków to "male" miasto, tu wiesci szybko ronosza golebie. Na miescie wszyscy mowia ze Bodzio ma dosc TVN48 i Kamila D. Ale nie martw sie bedziesz czesto slyszec "seksowny" glos Rymana na falach RMF FM
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

Sylwiagfan nie nazywaj mnie glabem bo sobie tego nie zycze to raz.Dwa,ze nie tvn48 tylko 24 a trzy, wydaje mi sie ze sobie zarty robisz.On nie mieszka w Krakowie tylko w Józefowie kolo Warszawy wiec skad mozesz wiedziec to od ludzi z Krakowa??
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: Fuxiasty »

fanka rymana pisze:Sylwiagfan nie nazywaj mnie glabem bo sobie tego nie zycze to raz.
Przeczytaj uważnie wypowiedź sylwiagfana, a zrozumiesz, że w żadnym stopniu nie miał zamiaru Cię obrazić. ;)

Co do Rymanowskiego, to jego ewentualne odejście nieco mnie smuci, lecz nie przeraża.
Lubiłem go jako gospodarza "Kawy na ławę". W innych programach był mi raczej obojętny.
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

No tak bardzo przepraszam Cię Sylwiagfan zle przeczytalam Twoja wypowiedz.Ale jesli chodzi o jego odejscie to nie wydaje mi sie aby szefostwo pozwolilo mu odejsc.Sam Pan Pieczynski kiedys mowil ze stara sie o niego dbac zapewne w sensie finansowym i ze sie bali ze odejdzie z tvn24 do konkurencji.
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: filipek24 »

Jakoś nie przepadałem za jego "Rozmową Rymanowskiego". O wiele bardziej wolałem "24h". Co do "Kawy na ławę" to nie podobało mi się w tym programie to, że polegał tylko na tym, by zaproszeni politycy przekrzykiwali się na antenie. Jeśli zamiast Rymanowskiego miałaby w programie pojawić się choćby Kamila Biedrzycka, to wolę Kamilę :D No albo Jaro Kuźniaro, na pewno młodzi dziennikarze z energią do pracy są lepsi ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

W internecie przeczytalam,ze Rymanowski i jego program wraca we wrzesniu takze ucinam wszelkie spekulacje o jego odejsciu z tvn24.
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

Dlaczego nikt z was nie chce nic o nim pisać?? o innych dziennikarzach non stop cos kazdy pisze a o Panu Rymanowskim nikt ;(
Czy wy go az tak bardzo nie lubicie ze nie chcecie nic o nim pisac??
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

Źeby rozkręcić wątek Pana Rymanowskiego to napisze tak.Mimo,ze jestem jego fanka to od jakis 2 lat zauwazylam ze zmienil sie jako dziennikarz na gorsze.Kiedys nie byl napastliwy zadawal merytoryczne pytania.Teraz z kolei napuszcza jednego polityka na drugiego.Wiekszosci osobom wydaje sie ze mu odbilo od slawy i wogole.Ja natomiast uwazam ze dostal takie polecenie z gory zeby byc takim napastliwym i napuszczac jednego polityka na drugiego.Najpierw aby przekonac do siebie widzow byl swietnym dziennikarzem a teraz szefostwo doszlo do wniosku ze byl za dobrym dziennikarzem i za lagodnym i mu powiedzieli zeby byl bardziej wyrazisty.Zapewne mu powiedzieli ze albo bedzie taki jak mu karza albo go wywala no i Ryman sie zgodzil zeby pracy nie stracic.Co o tym myslicie?? jakie jest wasze zdanie na ten temat??
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: pixie »

No cóż..napisze coś, ale zapewne nie wniose niczego sensownego do rozmowy, ponieważ... tak jak już kiedyś wspominałam - oglądam tvn24 od niedawna (końcówki czerwca), więc załapałam się na jedynie końcówkę programów z panem Bogdanem..oglądałam jakieś 2,3 odcinki Kawy na ławę..I może raz Rozmowę z BR. Z tego co pamiętam - pierwszy wymieniony program polegał na,,kłótni O.o i niestety tylko tyle pamiętam. Nie umiem narazie ocenić pana Bogdana.
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

Widze,że szkoda moich starań co do rozkręcenia wątku o Panu Rymanowskim... a szkoda ;(
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: pixie »

Nie martw się, myślę, że od września się zacznie.
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

dziekuje za pocieszenie mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz.Swoja droga chcialabym sie was o cos zapytac.2 lata temu ksiądz sowa przeprowadzal z Panem Bogdanem wywiad i Pan Bogdan powiedzial ze to ze jest popularny i sie ludzie za nim odwracaja to jest tylko chwila.Za dwa czy trzy lata juz tego nie bedzie.Czy ktos wie co mial Pan Rymanowski wtedy na mysli?? wywiad mozna posluchac wpisujac na onecie Bogdan Rymanowski i tam pisze slownik jezyka Boskiego.Posluchajcie go sobie a zwlaszcza wlasnie ten fragment i mi powiedzcie o co tu chodzi :mhm:
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: sylwiagfan »

fanka rymana pisze:dziekuje za pocieszenie mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz.
Lasciate tutta speranza. Moze zaloz strone rmffakty.pl bo Bogdan juz do TVN nie wraca. Po zdjeciu "Kawy na lawe" juz nie widzi sensu pracy w TVN. Pogodz sie z tym :klamca:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 42 gości