Noc wyborcza 2010

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

beti12345
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 12:54

Re: Noc wyborcza 2010

Post autor: beti12345 »

bardzo, bardzo dziękuję - teraz już działa, pozdrawiam:):)
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Noc wyborcza 2010

Post autor: Mysza »

Co sądzicie o wieczorze wyborczym w TVN24? Na mnie zrobili duże wrażenie, było widać, że długo go przygotowywali, ale końcowy efekt jak dla mnie był super.
kaśka:):)

Re: Noc wyborcza 2010

Post autor: kaśka:):) »

Ma ktoś może video do ściągnięcia na dysk z kulis wieczoru wyborczego przygotowywane przez Macieja Wiersińskiego z 19 i 20 czerwca dla polski i świat - bradzo proszę o wrzucenie na forum
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Noc wyborcza 2010

Post autor: piotrek888 »

kaśka:):) pisze:Ma ktoś może video do ściągnięcia na dysk z kulis wieczoru wyborczego przygotowywane przez Macieja Wiersińskiego z 19 i 20 czerwca dla polski i świat - bradzo proszę o wrzucenie na forum
Oba filmy są na głównej stronie tvnfakty.pl
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Noc wyborcza 2010

Post autor: Mysza »

Zna ktoś szczegóły niedzielnego wieczoru wyborczego?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Noc wyborcza 2010

Post autor: piotrek888 »

Mysza pisze:Zna ktoś szczegóły niedzielnego wieczoru wyborczego?
Gospodarzami wieczoru w TVN i TVN 24 będą Justyna Pochanke i Kamil Durczok. Prognozowane wyniki wyborów w specjalnym, wirtualnym studiu przedstawi Jarosław Kuźniar. Będą relacje ze sztabów i komentarze gości. W TVN program potrwa godzinę, a w TVN 24 do pierwszej, drugiej w nocy.
rp.pl
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Noc wyborcza 2010

Post autor: r_r16 »

Powiem szczerze, że nie rozumiem tego, co przed chwilą stało się podczas wieczoru wyborczego w TVN24. Wyniki wyborów zostały podane z minutowym opóźnieniem jakby były to zwyczajne dane statystyczne. Nie było żadnego odliczania jak to miało miejsce dwa tygodnie temu oraz podczas poprzednich wieczorów wyborczych. Poza tym TVN24 wsparła się danymi TNS OBOP wykonanych dla TVP. Zapewne takie zabezpieczenie. No i pewnie dane zostały podane z opóźnieniem, bo graficy musieli mieć chwilę żeby przepisać dane z TVP. Aczkolwiek najbardziej jestem zdziwiony tym, że wyniki zostały podane tak po prostu, jak zwyczajne dane, a nie jak to miało miejsce podczas poprzednich wieczorów wyborczych - z hmmm... odpowiednią otoczką.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Noc wyborcza 2010

Post autor: sybic »

Asekurują się ;)
beti12345
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 12:54

Re: Noc wyborcza 2010

Post autor: beti12345 »

błagam ma ktoś video sprzed wieczoru wyborczego w tvn24 a dokładniej chodzi mi o rozmowę Marcina Żebrowskiego z Jarkiem Kuźniarem w wirtualnym studiu. Błagam wrzucie na forum:)
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Noc wyborcza 2010

Post autor: tetar »

Wczoraj tak jak deklarowalem wczesniej wieczor wyborczy spedzilem z TVP (po ostatniej wpadce TVN/TVN24 to chyba zrozumiale).
Ale rownolegle mialem podglad na TVN i szczena mi opadla gdy widzialem co tam sie dzieje - w TVN/TVN24!

Asekuracja totalna i smieszna jak na tak powazna stacje TVN/TVN24!

Najpierw podano wynik sondazowy frekwencji po to by w tym czasie zobaczyc dane z TVP i skonfrontowac je z danymi, ktore byly opracowane na potrzeby TVN przez SMC/KRC.
Ewidentnie bylo widac jak Kuzniar przeciagal czas gadaniem do pojawienia sie grafiki sondazy - rownolegle zaprezentowali badania SMC/KRC i TNS OBOP dla TVP.

TVN/TVN24 chyba stracily jaja(!), dla mnie jest to kolejny minus w temacie filozofii funkcjonowania polityki informacyjnej i wizerunkowej tych stacji!
O tyle bylo lepiej, ze nie bylo tego nachalnego bajerowania z wirtualnym studiem i prezentacja danych na "milionach" slupkow.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości