Relacje w Dniu Zmarłych

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Relacje w Dniu ZmarÂłych

Post autor: kamuii »

ZacznĂŞ od Polsatu - materiaÂł w miarĂŞ dobry ale co z tego kiedy wykazali siĂŞ jawnym chamstwem i debilizmem wymieniajÂąc np. Waldka Milewicza w zajawce a potem jako jedynego nie opisujÂąc w materiale.Po drugie jakoÂś zapomnieli wspomnieĂŚ o swoim zmarÂłym koledze CyboĂą siĂŞ chyba nazywaÂł...

Fuckty - Materia³ ³adny zapowiedz bardzo podobna do tej z Polszmaty. Ryman i ekipa nie zapomnieli o nikim nawet o Waldku wspomnieli... Tylko czy na pewno o nikim zaraz ile to minê³o ? Jakoœ tak chyba tydzieù temu zgin¹³ ich kolega operator...

Waramoœci - Pominê ju¿ Fuckt ¿e te ³¹cznia które by³y przed czo³ówk¹ przypomina³y bardzie relacje typu " a teraz zobaczmy co dzieje siê w Brukseli ...halo halo grzesiu i co tam w Brukseli po co tak gromadz¹ siê tam ci wszyscy ludzie..." no ale co tam powiedzmy ze ujdzie. Dalsza czêœc transmisji z uroczystoœci tego œwiêta chyba najbardziej na miejscu i stonowana, do tego wszyscy ubrani na czarno.Znowu nie zapomniano o wielkich , którzy odeszli , ¿o³nierzach i koledze z TVP Waldku, tylko jakoœ nagle zatar³ siê smutek i wspmnienia o innym koledze Mounirze...

Ja wiem ktoÂś powie Âże to byÂło tylko o wielkich ludziach , znanych i popularnych , dlatego byÂł Waldek i reszta a nie byÂło Mounira i RafaÂła.Tylko Âże ci ktĂłrzy tak sÂądzÂą i ich koledzy ze stacji zdajÂą siĂŞ zapominac ze bez tych ludzi nie byÂło by sukcesu ani tych znanych jednostek ani stacji... i w tym dniu naleÂży rĂłwnieÂż o nich pamiĂŞtaĂŚ ...

[']['][']
Android <3
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Kamunii rozumiem CiĂŞ, ale jeÂśli mieliby wymieniaĂŚ wszystkich zmarÂłych kolegĂłw dziennikarzy rĂłwnieÂż ze swojej firmy to hmmm...chyba by im czasu nie starczyÂło...

Poza tym...

"Nie umiera ten kto Âżyje w sercach innych..." [ ' ]
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Dzisiaj ogl¹da³em tylko g³ówne wydanie Wiadomoœci. By³em juz za bardzo zmêczony tymi wszytkim spotkaniami z rodzin¹, aby w³¹czyÌ na serwisy informacyjne Polsatu oraz TVN. Wiêc mo¿e nie powinnienem siê wypowiadaÌ, ale bardzo podoba³y mi siê Wiadomoœci.

Przede wszytkim dobry by³ pocz¹tek (ten, który skrytykowa³a Kamuii) - tu¿ po czo³ówce pokazano zdjêcia z najwiêkszych i najstarszych cmentarzy w Polsce (Powi¹zki, Rakowiciki), oraz z Cmentarza £yczakowskiego we Lwowie. I nie by³y to zdjêcia jakiœ t³umów, kiczowatych zniczy etc. Realizatorzy starali siê uchwyciÌ magiê tych miejsc, pokazaÌ ich piêkno, nastrój. S¹dzê, ¿e siê uda³o. Bardzo dobry podka³ad muzyczny w po³¹czeniu z odpowiednio dobranymi zdjêciami sprawi³, ¿e ca³e wydanie o 19.30 mia³o wyj¹tkowy nastrój. Praktycznie na drugi plan zesz³y informacje ze œwiata, Ukrainy, doniesienia z dróg etc. W pe³ni podkreœlono powagê dzisiejszego dnia. Równie ciekawe by³y materai³y o Cmentarzu Orl¹t (czêœÌ cmentarza £yczakowskiego) oraz o osobach, które w tym roku odesz³y. Owszem zabrak³o Munira, ale z drugiej strony mo¿e celowo o nim nie powiedzieli - by³ muzu³maninem, a oni w inny sposób podchodz¹ do takich spraw, inaczej wspominaj¹ zmar³ych, a materia³ w TV mogliby uznaÌ za profanacjê. Wiêc nie dopatrywa³bym siê tutaj jakiejœ z³ej woli wydawców.
NaprawdĂŞ dzisiejsze WiadomoÂści byÂły Âświetne.

PS nie chcĂŞ, aby brzmiaÂło to jak jakieÂś hymny ku czci TVP, ale wszystkich wÂątpiÂących w moje sÂłowa proszĂŞ o pobranie pliku z internetu ( http://www.wiadomosci.tvp.pl ) i sprawdzenie czym mam racje :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A mnie dziwi tylko to, ze jak w "WiadomoÂściach" pokazywali groby to nie pokazali Darii Trafankowskiej ktĂłra odeszÂła nie tak dawno. :?


TuÂż przed 22 byÂło wspomnienie o ÂżoÂłnierzach polskich ktĂłrzy zginĂŞli w Iraku. Najpierw pokazywali archiwalne "WiadomoÂści" lub "PanoramĂŞ" w ktĂłrych w dniu Âśmierci ÂżoÂłnierzy informowano o tym, a potem przedstawiano sylwetki tych ÂżoÂłnierzy. Pokazali Jole, Jeneralskiego, Danusie i Durczoka jeszcze w starym pomaraĂączowym studio i w tym tymczasowym.

Przyjemnie byÂło zobaczyĂŚ jeszcze raz Danusie w "WiadomoÂściach" :(
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

FaktĂłw ani wiadomoÂści nie oglÂądaÂłem dzisiaj wiĂŞc nie bĂŞde siĂŞ wypowiadaĂŚ.(trochĂŞ wiadomoÂści ale poczÂątek przegapiÂłem bo oczywiÂście na forum ukochanym siĂŞ byÂło :lol: )
Obejrza³em kilka serwisów na tvn24 i by³y wrêcz tragiczne. ¯adnej podnios³ej atmosfery czy specjalnych materia³ów. Pocz¹tek ka¿dego serwisu otwiera³y materia³y z Iraku czy Izraela. :twisted:
A mnie dziwi tylko to, ze jak w "WiadomoÂściach" pokazywali groby to nie pokazali Darii Trafankowskiej ktĂłra odeszÂła nie tak dawno.
MoÂże pokazywali tylko groby bez wszystkich ktĂłrzy odeszli :?: lub po prostu omyÂłkowo ominĂŞli ale jak np.ppokazali Jacka Kaczmarskiego ktĂłry zmarÂł dzieĂą po Trafankowskiej to powinni i jÂą pokazaĂŚ :!: :?:
W panoramie pokazali wszystkich i by³o to chronologicznie pokazane z w czasie materia³u ze zdjêciami lecia³ podk³ad s³ów ksiêdza.
TuÂż przed 22 byÂło wspomnienie o ÂżoÂłnierzach polskich ktĂłrzy zginĂŞli w Iraku. Najpierw pokazywali archiwalne "WiadomoÂści" lub "PanoramĂŞ" w ktĂłrych w dniu Âśmierci ÂżoÂłnierzy informowano o tym, a potem przedstawiano sylwetki tych ÂżoÂłnierzy.
Tak wzruszyÂłem siĂŞ wtedy :cry: a w szczegĂłlnoÂści kiedy pokazywali Waldka :cry: ByÂłem wtedy po obejrzeniu dokumentu o BiesÂłanie wiĂŞc trochĂŞ sumienie juÂż wtedy ruszyÂło :cry: A o 20 byÂł szalenie interesujĂŞcy wywiad z KapuÂściĂąskim na tvn24 tzn.inny punkt widzenia.

Pokazali Jole, Jeneralskiego, Danusie i Durczoka jeszcze w starym pomaraĂączowym studio i w tym tymczasowym.
I Wrakomsk¹ :twisted: i to a¿ 2 razy :!: :!: :!: Có¿ za paskudny potwór :twisted:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Re: Relacje z 1.112004

Post autor: michal »

A ja wczoraj nic nie ogl¹da³em. Lecia³y sobie co prawda Fakty i pocz¹tek Wiadomoœci, ale chyba przy komputerze jednoczeœnie siedzia³em i mnie on bardziej zajmowa³. Z takiego podsumowania kto umar³ w ci¹gu ostatniego roku, ogl¹da³em materia³ na TVP3 o 9:40. Bardzo ciekawy, nostalgiczny, interesuj¹ce zdjêcia i ujêcia. Czyta³ Wojciech G¹sowski - bardzo powa¿ny g³os. W³aœciwie wszystkich wa¿nych wymienili. Bardzo ciekawie dobrali tê kolejnoœÌ. Jakaœ mysl przewodnia w tym by³a.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Re: Relacje z 1.112004

Post autor: tobi »

kamuii pisze:...zapomnieli wspomnieĂŚ o swoim zmarÂłym koledze CyboĂą siĂŞ chyba nazywaÂł...
TAK, zmar³ a raczej zgin¹³ w lipcu. Pamiêtam jak pokazywano Wrzeœniewsk¹-Zygier na jego pogrzebie.Ja wtedy wakacjowa³êm i zszokowa³o mnie to info, mimo i¿ by³em rzadkim widzem tej stacji to zwróci³ on moj¹ uwage. A pasje w tym co robi³ da³o siê odczuÌ. To bezczelnoœÌ jeœli nie wspomnieli. Tyle lat, i jeden z czo³owych i lepszych dziennkarzy Polszmaty.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

I w³aœciwie nawet nie wiadomo co sta³o siê z Witoldem cyboniem, czy umar³ na jak¹œ chorobê, czy mo¿e mia³w ypadek. polsat ograniczy³ siê do suchych komunikatów, a w œlad za nim inne media. Trochê to przykre.....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ja s³ysza³em w Polshicie ¿e zgin¹³ w nieszczêœliwym wypadku samochodowym.

A w Faktach nie wspomnieli o tym operatorze ? Nie wiem bo TV w³¹czy³em dopiero po 21.i skoùczy³o siêna wieczornych Wiadomoœciach, bo w TVN24 od 22 by³y tylko skróty serwisów czytane przez Karoline Tomaszewicz. Haùba! W taki dzieù w telewizji informacyjnej nie mo¿na obejrzeÌ wieczorem wiadomosci.
Ostatnio zmieniony wtorek 02 lis 2004, 09:33 przez tobi, łącznie zmieniany 5 razy.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A ja z kolei, Âże CyboĂą byÂł bardzo chory (coÂś z pÂłucami). Ale winĂŞ za taki rozdÂźwiĂŞk informacji ponosi sam Polsat, ktĂłry moim zdaniem mĂłgÂł z wiĂŞkszym honorem pozegnaĂŚ swojego pracownika. Tym bardziej, Âże byÂł jedenym z lepszych dziennikarzy Polsatu i naprawdĂŞ dobrze siĂŞ zapowiadaÂł.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ale jeÂśli mieliby wymieniaĂŚ wszystkich zmarÂłych kolegĂłw dziennikarzy rĂłwnieÂż ze swojej firmy to hmmm...chyba by im czasu nie starczyÂło...
ale jedno zdanie na koùcu w ka¿dej stacji (przynajmniej o tych z tego roku )a¿ tak bardzo by chyba czasu nie wyd³ó¿y³o...
Bardzo dobry podka³ad muzyczny w po³¹czeniu z odpowiednio dobranymi zdjêciami sprawi³
tu akurat siê w pe³ni zgodze podk³ad muzyczny zarówno w tedy jak i podczas pokazywania zdjêc zmar³ych osobistoœci (materia³ zupe³nie bez s³ów) tworzy³ piêny podnios³y klimat... jednak te ³¹czenia z cmentarzami dla mnie przypmina³y zupe³nie coœ innego... ( a teraz zobaczmy co cmentarz gdzieœ tam... po co ? ka¿dy wie jak wygl¹da cmentarz i co tam w tym dniu ludzie robi¹...)
muzuÂłmaninem, a oni w inny sposĂłb podchodzÂą do takich spraw, inaczej wspominajÂą zmarÂłych, a materiaÂł w TV mogliby uznaĂŚ za profanacjĂŞ.
nie sÂądze by uznali za profanacje to Âże wspomina siĂŞ ich krewnego. Raczej poczuli siĂŞ dotkniĂŞci tym ze juÂż o nim nie pamiĂŞtajÂą... przecieÂż tu nie chodziÂło o 5 minutowy materiaÂł tylko o pokazanie zdjĂŞcia i wspomnienie jak w pzypadku Waldka...
A mnie dziwi tylko to, ze jak w "WiadomoÂściach" pokazywali groby to nie pokazali Darii Trafankowskiej ktĂłra odeszÂła nie tak dawno.
dokÂładnie teÂż mnie to zaskoczyÂło Machalicy teÂż nie pokazywali
TAK, zmar³ a raczej zgin¹³ w lipcu.
ja sÂłyszaÂłam ze umarÂł na zapalenie pÂłuc. a to Âże nie wspomnieli to chamstwo...
Ale winĂŞ za taki rozdÂźwiĂŞk informacji ponosi sam Polsat, ktĂłry moim zdaniem mĂłgÂł z wiĂŞkszym honorem pozegnaĂŚ swojego pracownika. Tym
dokÂładnie tak
A w Faktach nie wspomnieli o tym operatorze ?
nie tak samo jak wogĂłle o nim nie wspominajÂą... to przykre bo o Martynie caÂły czas siĂŞ rozpisujÂą.Ja nie negujĂŞ tego bo wiem Âże i ona przeÂżywa teraz tragediĂŞ ale tvn powinien tez pomyÂśleĂŚ o Rafale. JakaÂś wzmianka na koĂącu FucktĂłw by nie zaszkodziÂła...
Android <3
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Kamuii moja droga fanko Daniusi chciaÂłem Ci Âżyczyc samych pogodnych dni, uÂśmiechu na buÂźce i tego byÂś wreszcie zobaczyÂła w "WiadomoÂściach" Danusie, a moÂże nawet na Âżywo. Kto wie. W kazdym razie wszystkiego naj z okazji urodzin.


Nie wiedziaÂłem gdzie to wpisac wiec zrobiÂłem w pierwszym wolnym wÂątku.
:D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

CyboĂą z tego co sÂłyszaÂłem umarÂł na rzadkÂą chorobĂŞ - grzybiczne zapalenie pÂłuc. PrzywiĂłzÂł to z urlopu i wykoĂączyÂło go w kilka dni.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Re: Relacje z 1.112004

Post autor: Maciek »

kamuii pisze:ZacznĂŞ od Polszmaty (...)
Bez przesady! :evil:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Dziœ jako, ¿e mamy dzien zaduszny Teleexpress przypomnia³ wiêkszoœÌ zmar³ych w tym roku. O wiele wiêcej ni¿ Wiadomoœci.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości