Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Post autor: bartosz »

Nika pisze:
bartosz pisze:Dodam tylko, że strategia już jest, to widać gołym nieuzbrojonym okiem, jeżeli można to nazwać strategią. ;-)
Tylko, że ta strategia, która jest teraz umacnia przede wszystkim żelazny elektorat, który oscyluje w granicach 28%. A to może nie starczyć. Dochodzi jeszcze druga sprawa, że tzw. "prawdziwe oblicze" Kaczyńskiego nie podoba się większości politykom PiS-u i wygląda na to, że jak tak dalej będzie Jarosław Kaczyński odnosił się do otaczającej go rzeczywistości, to dojdzie do rozłamu w partii i PiS się uszczupli o spora część posłów, która prawdopodobnie założy nową prawicową partię.
Tak, ten elektorat oscyluje w granicach 28% ale nie zgodzę się z tym, że to może nie wystarczyć. Wystarczy tylko w wyborach niska frekwencja i już się robi dobrze dla PIS. ;-)
Co do reszty to tylko napiszę, że już było kilku polityków PIS którzy chcieli "wymyślić" swoją partię a teraz są na politycznym aucie.;-) Tej partii nie grozi rozłam związany ze stratą w sondażach i w wyborach. Ta strona polityczna jest już zagospodarowana i nawet nekro-zaułek w którym jest PIS nic nie zmienia.
;-)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nareszcie wczoraj odżyły te godne wspomnienia katastrofy. Mam tu oczywiście na myśli pielgrzymkę do Smoleńska, ale i zachowanie mediów. Tylko Pan prezes ze zwolennikami PiS jak zwykle nie odmówił sobie przyjemności dzielenia Polaków. Nie chcę tu się nad nim pastwić, ale jakoś wszyscy swój ból ukazują tak samo, tylko nie on jeden.
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re:

Post autor: bartosz »

Camilo pisze: Nie chcę tu się nad nim pastwić, ale jakoś wszyscy swój ból ukazują tak samo, tylko nie on jeden.
Hmmm...
....no co Ci napisać...? Być może to sprawa przerwania kuracji ...

Ja mam nadzieję, że On wróci do "formy"....
...tylko ile trzeba Mu dać na to czasu? ;-)
;-)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Do formy to on wrócił już kilka minut po zakończeniu II tury wyborów. ;) I co? Tak nagle przestał brać leki? :rozglada: Małym szwindlem mi tu zalatuje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości