Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re:

Post autor: Łukasz »

Camilo pisze:Cóż za ironia losu...
Ironi losu było więcej. Pomijając już te porównania z "przeklętym Katyniem", to na pokładzie zginął szef IPN, którego bardzo chciano odwołać i człowiek, który pisał na niego ustawę, zmieniającą zasady powoływania szefa IPNu. W ogóle takich przypadków, gdzie dwóch wzajemnych wrogów zginęło w tej katastrofie było jeszcze kilka.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Post autor: epsztajnek »

Według Wiktora Batera , katastrofa miała miejsce co najmniej pięć minut wcześniej, niż to oficjalnie ogłoszono.
Coraz ciekawiej się robi ....
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jeżeli Bater oficjalnie podaje takie informacje, to musi mieć stuprocentową pewność. Jeżeli by się to bowiem nie potwierdziło, byłby już w tym zawodzie skończony.
Twierdzi on, że o 8:36 podano informację o awarii trakcji elektrycznej lotniska, do katastrofy musiało więc dojść chwilę później, ok. 8.40. O 8.49 czasu polskiego Bater otrzymał już od swojego przyjaciela informację o tragedii, co potwierdził bilingiem.
Rodzi się więc pytanie, co działo się od chwili tragedii do czasu przybycia straży pożarnej? (nie była to chwila, tylko ok. 25 minut).
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Post autor: Marcin »

Widzieliście Niesiołowskiego dzisiaj na lotnisku Okęcie?
Chyba dotknęła go choroba filipińska, bo biedak nie mógł ustać w pionie. Dobrze, że się nie przewrócił! :rozglada: :rozglada:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Post autor: ~ »

Marcin pisze:Widzieliście Niesiołowskiego dzisiaj na lotnisku Okęcie?
Chyba dotknęła go choroba filipińska, bo biedak nie mógł ustać w pionie. Dobrze, że się nie przewrócił! :rozglada: :rozglada:
Może wypił lampkę wina do obiadu? :twisted:
Tutaj informacja o delegacji Komorowskiego na pogrzebie Anny Walentynowicz: http://wyborcza.pl/1,75248,7807711,Skan ... awde_.html
kaśka:):)

Re: Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Post autor: kaśka:):) »

Dziś w tvn24 o godzinie 17.10 specjalny reportaż poświęcony tragedii pod Smoleńskiem. Jeżeli ma ktoś możliwość to bardzo, bardzo proszę o nagranie i wrzucenie na forum.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wyjaśniła się już nieobecność Heinza Fishera na pogrzebie Kaczyńskiego. Prowadził on w zeszłym tygodniu kampanię wyborczą, bo wczoraj w Austrii odbywała się II tura wyborów prezydenckich, którą wygrał, zdobywając 2/3 głosów.
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Post autor: bartosz »

Nie miałem zabierać głosu w tej sprawie ale nie da się. :-)
Jakim prawem Pani Gosiewska mówi, że nikt z nią nie konsultował wyglądu tablicy? Dla mnie to jest nie pojęte. Myślałem, że da się całą sprawę jakoś załatwić i miałem nadzieję, że Pani Szczypińska nie będzie tak jadowita ale powie "dziękuję ale......" myślałem, ze Pani Gosiewska to samo powie ale nie....

Postawcie tam pomnik gabarytami przypominający Pałac Kultury i Nauki to wtedy Pani Gosiewska będzie zadowolona. Zróbcie to szybko bo mi jak i wielu Polakom jest najzwyczajniej niedobrze.
Dajcie im ten pomnik i niech się nim codziennie krztuszą.
;-)
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Post autor: pixie »

Co do pomniku to nie jestem pewna czy jestem za czy przeciw, ale spodobał mi się pomysł z 96 dłoniami uniesionymi w górę.
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Post autor: bartosz »

pixie pisze:Co do pomniku to nie jestem pewna czy jestem za czy przeciw, ale spodobał mi się pomysł z 96 dłoniami uniesionymi w górę.
I ok. Pomysł pewnie jest przedni. ;-)
Należy tylko spacyfikować "grupkę kiboli", że tak to nazwę/napiszę. Ja jestem za siłowym rozwiązaniem i żadnych negocjacji bo z terorystami się nie negocjuje. :-)
;-)
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Post autor: pixie »

bartosz pisze:
pixie pisze:Co do pomniku to nie jestem pewna czy jestem za czy przeciw, ale spodobał mi się pomysł z 96 dłoniami uniesionymi w górę.
I ok. Pomysł pewnie jest przedni. ;-)
Należy tylko spacyfikować "grupkę kiboli", że tak to nazwę/napiszę. Ja jestem za siłowym rozwiązaniem i żadnych negocjacji bo z terorystami się nie negocjuje. :-)
No najlepiej siłą..ale premier powiedział, że jest przeciwny takim sytuacjom. Dziś w Fakty po Faktach gościem był Janusz Palikot, który dobrze na ten temat się wypowiedział( chyba spodobałoby ci się) , oglądałeś może?
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Post autor: bartosz »

Nie oglądam Palikota ale Pana Nałęcza mogę posłuchać. ;-)
;-)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Post autor: sybic »

Słowem trzeba reaktywować jakiś oddział zomo i tam ich posłać, tak?
Na szczęście czasy PRL'u mamy już za sobą. Każdy ma prawo do demonstracji, a władza powinna sobie jakoś z tym problemem poradzić...
Niech dyniuje :)
Trudno jest rządzić.
Hehehe ;)
Poza tym zwykło się mówić, że w pewnych sytuacjach warto ustąpić, bo można zyskać więcej. Nie wiem, kto ma ustąpić, ale i tutaj przytoczę stare powiedzenie, że silniejszy zawsze powinien ustępować.
bartosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: niedziela 02 maja 2010, 09:41

Re: Tragedia w Smoleńsku - Prezydent nie żyje

Post autor: bartosz »

Tak @Sybic.
Tak jak Peło wysyła żołnierzy po to żeby zabijali, tak nie trzeba tu oddziału Zomo. I nie ma tu nic wspólnego z PERL-em ;-)
Ja przypomnę tylko, że SLD wysłało stu saperów do Afganistanu , a całą imprezę z wysyłaniem wojska zaczęło Peło razem z PIS-em, więc jaki problem z pacyfikacją terorystycznych zachowań?
Dla mnie to jest teroryzm którego doświadczamy codziennie w mediach, który nam fundują politycy od lewa do prawa.

....a podobno walczymy z teroryzmem... ale nie u siebie tylko w Afganistanie.
;-)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Skoro mowa o tablicy - przecież to absurd. Nie chodzi nawet o to, że ta tablica jest upamiętnieniem żałoby narodowej, ale o sposób w jaki się odsłonięcie odbyło. Żeby prezydent oglądał to wszystko w telewizji?! To jest kpina, że BK nie ma odwagi stanąć przed narodem i odsłonić tablicy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości