Chcę pracować w telewizji!

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

OdgrzebiĂŞ troszkĂŞ trupka :) moÂże ma ktoÂś z was predyspozycje to bĂŞdzie pracowaÂł w TVN24 http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=11554

Pozatym wywiad z tym Panem (taka ciekawostka): http://www.animacja.com/modules.php?nam ... page&pid=4
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe a ja dopiero teraz sobie ten temat zobaczyÂłam :)
Oczywiscie jak wszyscy chyba na tym forum chciaÂła bym pracowac w tivi :)
Tylko nie bardzo wiem jako kto... pewnie Âże najbardziej to chciaÂła bym prowadziĂŚ serwis informacyjny ale... ;?
No wÂłasnie ;) DykcjĂŞ to moÂżna wyĂŚwiczyĂŚ prezencja - nie bardzo :)
no i powaÂżna przeszkoda... panicznie bojĂŞ siĂŞ kamer... nawet przed tymi na uroczystoÂściach rodzinnych zwiewam :)

radio- to ju¿ prêdzej :) ale z t¹ mi³¹ aparycj¹ to niebardzo chocia¿ na tak¹ dziennikarkê polityczn¹ jak Pochanke , Olejnik czy te¿ Pieùkowska to bym siê nada³a bo z³oœliwa jestem :)

No i prasa... najmniej sresuj¹ce (chodzi mi o tremê) ale trza mieÌ dobre pióro no i co komu po dziennikarce , która zdania bez b³êdu nie umie napisac ;)

a wiĂŞc chyba jednak radio... tak wiĂŞc w tym roku zdaje na dziennikarstwo :) i zobaczymy...

A moÂże Radio Maryja ?
jak myÂślicie ??? :)
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Radio Maryja ma najwiêsze wymagania na poslkim rynku medialnym. Otó¿ ojciec Rydzyk oczekuje od kandydató ukoùczenia jego toruùskiej szko³y wy¿szej czegoœ tam (bicia piany i robienia ludzi w konia) oraz prezede wszystkim... zaœwiadczenia od ksiêdza proboszcza. Oj ten warunek jest dla mnie nie osi¹galny. Prêdzej psy mojego wielebengo mnie pogrzy¹ ni¿ uzyskam jakieœ zaœwiadczenie z parafii. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

A ja siê wybieram na wycieczke studencka, warsztaty do Torunia i odwiedze jak nas wpuszcz¹ Szko³ê Ojca Rydzyka, a jak bêdzie mo¿na to wtargniemy Live na antene Tv Trwam. Tak¿e ogl¹dajcie. Pozdrowie Forum!!!
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

[quote="doktorfaustus1"] Otó¿ ojciec Rydzyk oczekuje od kandydató ukoùczenia jego toruùskiej szko³y wy¿szej czegoœ tam (bicia piany i robienia ludzi w konia) oraz prezede wszystkim... zaœwiadczenia od ksiêdza proboszcza. /quote]

Co wiĂŞcej. pozytywne zaÂświadczenie od ksiĂŞdza proboszcza juÂż nie starcza. Trzeba mieĂŚ zaliczone teÂż 9 pierwszych piÂątkĂłw miesiÂąca
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

9 pierwszych piÂątkĂłw miesiÂąca
mozna zawsze podrobiĂŚ jak za dawnych dobrych czasĂłw ;)
a ciekawe czy lojalke trza podpisac i czy trzeba byc duchownym ???
Android <3
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Lojalki nie w modzie juÂż :arrow: Duchownym nie koniecznie trzeba byĂŚ- zobacz na serwis informacyjny Telewizji Trwam- ta dwĂłjka wspaniaÂłych anchorĂłw (BUHAHAHAHA!!!!!!) nie wyglÂąda jakby zamknĂŞÂła siĂŞ w klasztorze 8) To raczej typowi Prawdziwi Polacy, przedstawiciele Prawdziwej Polskiej Rodziny.
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ja tam nie wiem nie ogl¹dam wystarczy³o ze jak mia³a to badziewie i skaka³am po kana³ach to o której by siê nie w³¹czy³o zawsze nr. kont siê przewija³y... :lol:
przedstawiciele Prawdziwej Polskiej Rodziny.
Kubs to moÂże siĂŞ jednak mylisz moze lojalki nie trzeba ale za to kartĂŞ staÂłego klienta w LPR ;)
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Z tego co piszecie to zaczynam zastanawiaĂŚ siĂŞ czy aby mnie tam jakaÂś sekta nie wciÂągnĂŞÂła, acz jam jest mÂłody. Ale bede w grupie, licze Âże nie dam siĂŞ urokowi Ojca Rydzyka i ludzi z jego otoczenia :roll:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

MÂądry Polak po szkodzie. UwaÂżaj na tych fantykĂłw,moÂże spotkasz tam gdzieÂś Ojca, dyrektora,zaloÂżyciela, jego Maybacha i rodzine radia. Mojej koleÂżanki wujek nalezy to tych dewotĂłw sÂłuchajcych Radia Maryja, cigle sÂłucha tego Âścierwa i wyjeÂżdÂża na spotkania z nimi.


A wracaj¹c do tematu to ja moglabym pracowaÌ tak jak Soko³ek, lekka praca, kilka l¹czeù w ci¹agu dnia, tylko kilka spó³ek + indeksy do omowienia i rozmowy z goœÌmi, ale i tak pójdê na prezesa GPW :D .
U mnie w szkole tez jest kolko dzinnikarskie, sÂą wyjazdy to TVP Gdansk i radia, ale ja nie chodze na to, nie mam czasu .O kolku ekonomicznym nie mam nawet co marzyĂŚ.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kubs pisze: Co wiĂŞcej. pozytywne zaÂświadczenie od ksiĂŞdza proboszcza juÂż nie starcza. Trzeba mieĂŚ zaliczone teÂż 9 pierwszych piÂątkĂłw miesiÂąca
O kur..a - no to le¿ê. Có¿, a marzy³em o karierzê w tej toruùskiej rozg³oœni. Kubs twierdzi, ¿e nawet mówiê (tj piszê) z takim patosem jak rodzina Radia M.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Kubs pisze: Trzeba mieĂŚ zaliczone teÂż 9 pierwszych piÂątkĂłw miesiÂąca
To startujĂŞ do szkoÂły Rydzyka, bo to akurat mam! Jak byÂłem maÂły, to miaÂłem na tego typu pierdoÂły czas. :wink: Mam nawet z dwĂłch tur, bo chodziÂłem przez dwa lata. :oops: Tak, tylko kiedy to byÂło...
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ja jestem doœÌ zdecydowany na studiowanie dziennikarstwa i komunikacji spo³eczej na WSHE w £odzi. Po 3 latach mia³bym licencjat, potem przeszed³bym na filologiê polsk¹, wybieraj¹c jako specjalizacjê "dziennikarstwo". Zdoby³bym po koolejnych dwóch magistra. Mo¿na wtedy pracowaÌ w prasie, telewizji, portalach, radiu, aagencjach Public Realtions, agencjach reklamowych oraz jako rzecznik prasowy. Media, agenje PR i reklamowe ci¹gle rozwijaj¹ siê, wiêc to zawód z przysz³oœci¹, a po za tym czujê smyka³kê dziennikarza w sobie. Mo¿e to dziwne, ale najbardziej chcia³bym pracowaÌ w prasie. W sumie naj³atwiej. Nie trzeba lataÌ z ¿adnymi kamerami, nie trzeba mieÌ wypas dykcji i w ogóle. :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

j\a bym chcial

Post autor: michal641 »

Ja chcĂŞ zostac reporterem terenowym (ale nie zagranicznym) telewizji informacyjnej. Najlepiej TVN24
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MyÂślisz, Âże to takie proste? Tak po za tym to w Polsce tylko TVN24 jest telewizjÂą informacyjnÂą.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości