Seriale zagraniczne w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Detektyw Monk

Post autor: ratraciak »

Kiedy tvn wyemituje 3. sezon tego genialnego serialu. Ze 3 odcinki z tego sezonu widziaÂłem gdy jeszcze miaÂłem C+
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

"WybrĂący Obcych"

Post autor: chandler »

Jak Wam siĂŞ podoba siĂŞ ten serial, ja oglÂądam go po raz kolejny i mi siĂŞ niemudzi jedyne, denerwujÂący jest fakt isz tyle jest reklam np w czoraj co 20 minut byÂły.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

serial jest swietny!
ale po pierwsze to tvn przesadzilo z godzina emisji!
23:20 i serial trwa prawie 2h - wiec konczy sie srednio ok 1:15 - to jest przegiecie
po drugie juz na samym poczatku kazdego odcinka przydalaby sie skrot "w poprzednim odcinku"
bo prawde mowiac przez to,ze strednio kazdy odcinek to 10 lat do przodu to ja juz sie pogubilem kto jest kto w tym serialu
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

No przyda³bysie skrót, ale có¿ re¿yser nie wpad³ na taki pomys³, a co do bahaterów ja te¿ mia³em i mam problem z identyfikowaniem ich, choÌ ten serial ogl¹dam pi¹ty raz
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Serial œwietny - mimo póŸniej pory staram sie ogladac ka¿dy odcinek. Pora emisji skandaliczna - myslalem nad tym o jakiej porze moglby byc emitowany - mo¿e np. niedziela 22.05 (to nie jest idealna godzina ale ju¿ lepsza). "Superwizjer" da³bym na czwartek o 22.45 (zamiast "gwiazdy" Rutkowskiego), a bzdurne "Nie do wiary" wyrzuci³ z anteny.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
hitmancontract
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 29 kwie 2006, 21:32

Re: "WybrĂący Obcych"

Post autor: hitmancontract »

chandler pisze:Jak Wam siĂŞ podoba siĂŞ ten serial, ja oglÂądam go po raz kolejny i mi siĂŞ niemudzi jedyne, denerwujÂący jest fakt isz tyle jest reklam np w czoraj co 20 minut byÂły.


Ten serial brdzo mi siĂŞ podoba,godzina emisji pozostawia wiele do Âżyczenia, a reklamy to rzecz nie unikniona
BÓG HONOR OJCZYZNA
Dummy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 22 maja 2006, 20:16

The O.C. w tvn?

Post autor: Dummy »

Dosz³y mnie s³uchy, ¿e od po³owy czerwca na tvn bêdzie mo¿na ogl¹daÌ ten serial, czy to prawda? Na g³ównej stronie nie ma ¿adnych informacji, ale tytu³ zosta³ przet³umaczony na polski, wiêc chyba dobrze siê domyœlam, ¿e czemuœ to jednak ma s³u¿yÌ...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Tak, ten serial bĂŞdzie emitowany dokÂładnie od poÂłowy czewca (15.), ale o maÂło fajnej godzinie - od poniedziaÂłku do piÂątku o 14:00. ;]
:)
OCfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 15 cze 2006, 19:35

Post autor: OCfan »

MaÂła korekta. AmerykaĂąski serial "The O.C." bĂŞdzie emitowany w TVN od pn do pt o 14:00. Polski tytuÂł "ÂŻycie na fali" (?!). Pierwszy odcinek 16 czerwca (jutro).
Serial powstaÂł w 2003 roku dla kanaÂłu FOX. W USA wyemitowano 3 sezony.
Opis ze strony TVN:
"Ludzie mieszkaj¹cy w hrabstwie Orange uœmiechaj¹ siê do s¹siadów, s¹ mili i uczynni. Maj¹ eleganckie domy, piêkne samochody, kochaj¹ce rodziny. Z pozoru szczêœliwi, naprawdê ukrywaj¹ wiele bolesnych sekretów i cierpi¹ z powodu wewnêtrznego rozdarcia. Jeden z mieszkaùców hrabstwa, idealista Sandy Cohen (Peter Gallagher), zaprosi³ sprawiaj¹cego problemy wychowawcze szesnastolatka Ryana Atwooda (Ben McKenzie), aby zamieszka³ w jego domu. Ryan niejednego ju¿ doœwiadczy³, dlatego jest ostro¿ny i pe³en rezerwy. Szybko spostrzega, ¿e spo³ecznoœÌ hrabstwa Orange tak naprawdê niewiele siê ró¿ni od ludzi, z jakimi mia³ do czynienia na ulicach Chino. ¯ona Sandy'ego nie przepada za nowym lokatorem, a jednak obecnoœÌ Ryana na zawsze zmieni nie tylko ¿ycie obojga ma³¿onków, ale tak¿e ich syna-marzyciela i Marissy Cooper (Mischa Barton), piêknej dziewczyny z s¹siedztwa"
Widzia³em pierwszy sezon (27 odcinków po ok. 44 min. ka¿dy) i polecam. "The O.C." to serial obyczajowy skierowany g³ównie do m³odzie¿y. Mo¿e kojarzyÌ siê z "Beverly Hills 90210", ale jego scenariusze i dowcip stoj¹ na wy¿szym poziomie. Poprostu nowoczeœnie zrealizowany i dobrze zagrany serial do którego nie równaj¹ siê ¿adne z polskich seriali.
Symphonia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 01 mar 2006, 20:29

Post autor: Symphonia »

a wiecie czy beda powtĂłrki?? Bo ja przez nastĂŞpny tydzieĂą nie mogĂŞ oglÂądaĂŚ, bo mam jeszcze szkoÂłe :?
ogroo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 18:39

Post autor: ogroo »

Witam
Wszystko fajnie tylko czemu ZNOWU serial [którego grup¹ docelow¹ jest m³odzie¿] jest nadawany o takiej DZIWNEJ godzinie :x .Chyba dla bezrobotnych lub emerytów.Podobnie jest/by³o z Smallville po 23g.I potem siê ,,pseudo fachowcy" od ramówki z tvn zastanawiaj¹ czemu jest taka ma³a ogl¹dalnoœÌ.Coœ tu jest chyba nie tak? :mhm:
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

AmerykaĂąskie seriale

Post autor: alexander89 »

TVN emituje wiele amerykaĂąskich seriali cotygodniowych (np. Dowody zbrodni, Monk, Smalville...). Ostatnio takÂże The O.C. ("ÂŻycie na fali"), jednak ten emitujÂą od pon-pt o 14:15.
A moÂże sprawdziÂłaby siĂŞ opera mydlana w TVN, Telewizja polska od 12 lat emituje "ModĂŞ na sukces" z jakim sukcesem, serial zdobywa ponad 3 mln widzĂłw codziennie! Jego najlepszy wynik to ponad 3 600 000 widzĂłw, to wiĂŞcej niÂż telenowele i inne polskie seriale. MoÂże wiĂŞc i TVN powinien pokusiĂŚ siĂŞ o taki amerykaĂąski serial codzienny? Petycja w tej sprawie: http://www.petitionspot.com/petitions/passionswpolsce

A wy jaki zagraniczny serial emitowany w TVN lubicie najbardzieJ?
Ja oczywiÂście:
ÂŻycie na fali
Smalville
Detektyw Monk
Podpisz petycje w sprawie amerykańskiej opery o miłości, romansach, dramatach i magii.
http://www.petitionspot.com/petitions/passionswpolsce
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Moim zdaniem TVN nie powinno siê wrabiaÌ w jak¹œ telenowelê codzienn¹, tak jak to zrobi³a TVP z "Mod¹ na sukces". Jesteœmy 2000 odcinków za Stanami, co oznacza, ¿e emisji tego œmiesznego serialu starczy jeszcze na parê lat... i niech ktoœ teraz spróbuje j¹ przerwaÌ! ;P No, ale od czego jest TVN Siedem...

Seriale amerykaùskie to ostatnio zdecydowana wiêkszoœÌ programów, które ogl¹dam w telewizji. Z TVNu s¹ to, w kolejnoœci nastêpuj¹cej:

1) Tajemncie Smallville
2) Detektyw Monk
3) Bez skazy
4) Dowody zbrodni
5) Agenci NCIS

*) Kompania braci
*) Brygada ratunkowa
+ Desperate Housewives z Polsatu. A Âże wszystkie te produkcje nie lecÂą na raz, to nie za wiele czasu spĂŞdzam przed telewizorem. I nie chcĂŞ siĂŞ wciÂągaĂŚ w nowe seriale, bo wkrĂłtce zbrakÂłoby mi czasu ;]
:)
karola
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 28 cze 2006, 14:58

"ÂŻycie na fali"

Post autor: karola »

Ludzie gdzie napisaĂŚ proÂśbe o powtĂłrki "Âżycia na fali". nie bĂŞdĂŞ miaÂła okazji ogladac "Âżycie na fali" o 14 i chcialabym zeby puszczali powtorki rano gdzies ok 9..
Ostatnio zmieniony środa 28 cze 2006, 17:06 przez karola, łącznie zmieniany 1 raz.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Mail do dziaÂłu kontaktu z widzami TVN to widzowie@tvn.pl.
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości