[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kuba »

Ej, totalnie moje jury :D oprócz Markowskiej (która nie jest moją ulubienicą) typuję ich od pierwszego newsa o X Factor :)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

Prokop na koniec Mam Talent powiedział że castingi w styczniu :D

Także Jury niedługo powinno być znane 8)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: X FACTOR

Post autor: Marcin »

"Eks faktor" :lol2:
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: X FACTOR

Post autor: lukis »

więc czekamy do marca na X FACTOR :)
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

lukis pisze:więc czekamy do marca na X FACTOR :)
Chyba raczej na X-FACTOR, bo takiej nazwy użyła plejada w artykule, a przecież w brytyjskiej edycji nie ma pauzy, więc w jakimś celu ją tam wstawili. 8)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

bartek09 pisze:
lukis pisze:więc czekamy do marca na X FACTOR :)
Chyba raczej na X-FACTOR, bo takiej nazwy użyła plejada w artykule, a przecież w brytyjskiej edycji nie ma pauzy, więc w jakimś celu ją tam wstawili. 8)
Mój tytuł to...
Eks Faktor - Zostań Śpiewakiem :) :P
PS. Ta literka 'k' zamiast 'c' w nazwie 'X Faktor' znacznie bardziej mi się podoba ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

mojpierwszyraz pisze: Eks Faktor - Zostań Śpiewakiem :) :P
PS. Ta literka 'k' zamiast 'c' w nazwie 'X Faktor' znacznie bardziej mi się podoba ;)
Taa a może Eks faktor gwiazdy śpiewają na parkiecie :hmm:

Po prostu X-factor i wszystko jasne Taka jest oryginalna nazwa i nie ma potrzeby jej zmieniać. :)
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: X FACTOR

Post autor: Pawlous »

Zgadzam się, że nazwa X-Factor jest wystarczająca i nie należy do niej nic dodawać. Ale nie dziwię się obawom, że nazwa będzie poszerzona, bo TVN lubi takie "spolszczanie" - przykłady "You can dance - po prostu tańcz" czy "Top Model. Zostań modelką".
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Kylo pisze:
mojpierwszyraz pisze: Eks Faktor - Zostań Śpiewakiem :) :P
PS. Ta literka 'k' zamiast 'c' w nazwie 'X Faktor' znacznie bardziej mi się podoba ;)
Taa a może Eks faktor gwiazdy śpiewają na parkiecie :hmm:

Po prostu X-factor i wszystko jasne Taka jest oryginalna nazwa i nie ma potrzeby jej zmieniać. :)
Tak, ja wiem... zażartowałem tak tylko ;D
tvn - latem programowo najgorsza!
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: X FACTOR

Post autor: pixie »

Mi się podoba, chyba nawet jakiś użytkownik proponował coś takiego na tym forum w temacie MT:) Fajnie, tylko co się stanie z Mam telent? :(
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Oficjalnie w jury X FACTOR zasiądzie Edyta Górniak . Potwierdzone źródło : PARTY ! Jest , jest , jest ! Ale się cieszę :) Zamieniła odpadnięcie z programu na styczniowe castingi w X FACTOR :) Super !
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

adik1148 pisze:Oficjalnie w jury X FACTOR zasiądzie Edyta Górniak . Potwierdzone źródło : PARTY ! Jest , jest , jest ! Ale się cieszę :) Zamieniła odpadnięcie z programu na styczniowe castingi w X FACTOR :) Super !
No zobaczymy co to będzie

oby się nie zachowywała tak jak w programie "Jak oni śpiewaja" bo tam była beznadziejna 8)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:Oficjalnie w jury X FACTOR zasiądzie Edyta Górniak . Potwierdzone źródło : PARTY ! Jest , jest , jest ! Ale się cieszę :) Zamieniła odpadnięcie z programu na styczniowe castingi w X FACTOR :) Super !
Szkoda... Widziałem tam Kukulską i Markowską... Górniaczka mi sie juz przejadła, w ogóle jest z deka żałosna i idiotyczna... no ale to chyba nie tylko moje zdanie ;]
tvn - latem programowo najgorsza!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: sybic »

Na plotku jest sondaż, pytanie "Kto powinien zostać jurorem X Factor?"
Nie widzę nikogo sensownego... Doda, Wiśniewski, Kozyra... jestem zdziwiony.... toż to banda kretynów.
Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

adik1148 pisze:Oficjalnie w jury X FACTOR zasiądzie Edyta Górniak . Potwierdzone źródło : PARTY ! Jest , jest , jest ! Ale się cieszę :) Zamieniła odpadnięcie z programu na styczniowe castingi w X FACTOR :) Super !
Jakieś jaja :shock: No to pewnie w każdym odcinku się obrazi rozpłacze albo rozhisteryzuje :twisted: Nie ma u nas młodych ambitnych wokalistek które nadają się do takiego show? Górniak swoje najlepsze lata ma za sobą, i niech pozostanie w świecie Plotka, kozaczka i dupelka :?
Z drugiej strony jak patrzę na te propozycje, to już chyba lepsza Górniak niż Doda
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości