[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kylo
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 31 paź 2010, 17:36
Lokalizacja: South Poland
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kylo »

Oglądałem wczorajszy finał X Factor UK i jeszcze jestem pod wrażeniem :D . Jeśli TVN zrobi połowę takiego show to będzie sukces. Mimo wszystko w UK w występach live pojawiało się sporo ciekawych gwiazd Rihanna, Agillera, Take That.. nie wiem na co będzie stać Polskę.
Ps. Cowell troche się wczoraj wkurzył że jego zespół One Direction odpadł pozostając na trzecim miejscu.
Co do Polsatu wcale bym się nie zdziwił gdyby próbowali reanimować idola, oni zawsze zrzynali od TVN-u, z tym że to by była porażka dziesięciolecia :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Kylo pisze:Oglądałem wczorajszy finał X Factor UK i jeszcze jestem pod wrażeniem :D . Jeśli TVN zrobi połowę takiego show to będzie sukces. Mimo wszystko w UK w występach live pojawiało się sporo ciekawych gwiazd Rihanna, Agillera, Take That.. nie wiem na co będzie stać Polskę.
Ps. Cowell troche się wczoraj wkurzył że jego zespół One Direction odpadł pozostając na trzecim miejscu.
Co do Polsatu wcale bym się nie zdziwił gdyby próbowali reanimować idola, oni zawsze zrzynali od TVN-u, z tym że to by była porażka dziesięciolecia :D
A jak informują źródła, Polsat wiosną startuje z Idolem ;/
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

lukis pisze:Nina próbuje wykorzystać okazje, bo nie ma Tańca z Gwiazdami i jeśli np. X Factor będzie w soboty to ona da Idola w niedzielę albo na odwrót. To będzie kompletna porażka Polsatu. Ale też porażka wizerunkowa, bo wszyscy będą mówić: TVN robi X Factor, a Polsat ściąga i robi Idola :D
Albo na odwrót - TVN stawia na XF, gdy Polsat daje Idola...
tvn - latem programowo najgorsza!
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: X FACTOR

Post autor: peterq90 »

Jak polsat sobie teraz musi pluć w brode ze sie spóźnił;]
A co do występów z gwiazdami w finale no to w Polsce pewnie bedą to Polskie gwiazdy chyba ze TVN sie postara,(no raz na rok można).
Występy w Angielskim X Factor sa naprawde swietne pozazdrościć tylko.
Gość który wygrał wczoraj ma wielki talent.
A ciekawe też kto poprowadzi?
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Też oglądałem wczorajszy finał i był naprawdę świetny. Niesamowite jest to, że, jak się okazało, Matt wygrywał w głosowaniu widzów w każdym tygodniu.

Jeśli info ws. Idola się potwierdzi, to jest to naprawdę dziwna decyzja. X Factor z założenia wygrałby z Idolem, bo w końcu po to został stworzony.

Ciekawostka: Simon Cowell ogłosił, że pracuje nad nowym show muzycznym dla ITV, bo uważa, że powinno być więcej programów jak X Factor.
Szczegóły ma podać "soon" :D

Ciekawostka 2: W najbliższych dniach poznamy skład jury amerykańskiego X Factora
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: X FACTOR

Post autor: Kuba »

TVN nie może zrobić połowy takiego show jak w UK, musi zrobić 100 procent :D Jestem mega nahajpowany po wczorajszym finale, chociaż sądzę, że wygrać powinna Rebecca :( Sprawa druga - Polsat jednak ma problemy z PR - em: TVNowi na razie udaje się uniknąć zarzutów o kopiowanie 'Idola', a wręcz Polsat aktualnie wygląda na kserobojów pomysłów TVN :P Też pozwolę pochwalić się moim wymarzonym jury: Kuba Wojewódzki, Piotr Metz, Maja Sablewska oraz Natalia Kukulska. Nie umiem się doczekać, szczególnie, że dwie koleżanki nadesłały dema i dostały pozytywne odpowiedzi :)

Oglądalność wczorajszego finału: http://www.guardian.co.uk/tv-and-radio/ ... ecord-high :shock:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

Znowu Idol już dali by sobie z tym spokój :roll: jeśli zrobią tak jak ta fabryka gwiazd to będzie niezły niewypał :P

No ciekawe co TVN wymyśli z polskim X-Factor pewno nie będzie aż tyle gwiazd zagranicznych ale pewno czołowe polskie będą zapraszać np Górniak albo Bartosiewicz, Hey itp :D

X-Factor ma większe szanse na sukces niż Idol ponieważ jest to nowy program w polsce (idol oklepany), inna formuła (domy jurorskie) no i przede wszystkim mogą być tu grypy jaki i osoby starze co w idolu nie wchodziło w grę 8)
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: X FACTOR

Post autor: lukis »

Główna różnica jest taka: TVN robi X factor, a Polsat Idola, czyli TVN robi hit, a Polsat shit :)
Pawlous
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 19 lis 2008, 18:29

Re: X FACTOR

Post autor: Pawlous »

Co do plotek na temat reaktywacji Idola w Polsacie. Pani Nina Terentiew z całą sympatią, ale powinna zostać zwolniona z funkcji dyrektora programowego stacji. Który menadżer po tylu błędnych decyzjach utrzymuje stanowisko w firmach prywatnych (bo w publicznych wiadomo jak jest)? A te decyzje to klapy programów "Fabryka gwiazd", "Tylko nas dwoje", "Gwiezdny cyrk", "Zabij mnie śmiechem" itp. Kosztowne produkcje, a klapy - żadna nie doczekała się kolejnej edycji, a to o czymś świadczy. Pani Nina niestety się w Polsacie już skończyła, a o jej braku pomysłów świadczyłoby to, że chce powrócić do Idola w czasie, kiedy TVN wprowadza X-Factora (oczywiście, jeśli te plotki okażą się prawdziwe).
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: X FACTOR

Post autor: podmark »

Aby uciąć zbędną dyskusję opartą na "informacjach" pudelka, przypominam, że prawa do "Idola" posiada firma FremantleMedia, która wiosną zajmie się produkcją "X Factor". Oczywiste jest więc, że "Idol" nie wróci - jedna firma nie będzie produkować dwóch tak podobnych programów dla konkurencyjnych stacji.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

TVN nadał już pierwszy spot promujący nowe show XF. Informowano o castingach, a w tle oprócz ścieżki dzwiękowej i loga ukazywano urywki XF z UK z chyba wszystkich edycji. Proponowano również uczestniczenie na drugim etapie castingów...
tvn - latem programowo najgorsza!
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: X FACTOR

Post autor: Debeet »

Można obejrzeć ten spot w internecie?
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Kuba pisze:TVN nie może zrobić połowy takiego show jak w UK, musi zrobić 100 procent :D Jestem mega nahajpowany po wczorajszym finale, chociaż sądzę, że wygrać powinna Rebecca :( Sprawa druga - Polsat jednak ma problemy z PR - em: TVNowi na razie udaje się uniknąć zarzutów o kopiowanie 'Idola', a wręcz Polsat aktualnie wygląda na kserobojów pomysłów TVN :P Też pozwolę pochwalić się moim wymarzonym jury: Kuba Wojewódzki, Piotr Metz, Maja Sablewska oraz Natalia Kukulska. Nie umiem się doczekać, szczególnie, że dwie koleżanki nadesłały dema i dostały pozytywne odpowiedzi :)

Oglądalność wczorajszego finału: http://www.guardian.co.uk/tv-and-radio/ ... ecord-high :shock:
Fakt, propozycja jury fantastyczna. Co do oglądalnosci - mam nadzieje że na Polskę przeniesie się 'chociaż' 1/5 z tych 20 mln ;)
I czekamy na Lady Gagę :D
tvn - latem programowo najgorsza!
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: X FACTOR

Post autor: lukis »

Właśnie widziałem zwiastun X Factor. I ciągle nie mogę się przyzwyczaić do 'Iks Factor' jak to mówił lektor :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

lukis pisze:Właśnie widziałem zwiastun X Factor. I ciągle nie mogę się przyzwyczaić do 'Iks Factor' jak to mówił lektor :D
Albo 'Eks fektor' jak mówił Prokop podczas finału 'Mam Talent!'... Ja chciałbym zobaczyć zwiastun po raz kolejny... :D
Dodam, ze w szczególności w australijskiej wersji i w mniejszym stopniu (na razie, bowiem XF w Stanach startuje dopiero jesienią 2011) amerykanskiej promocja wdg. mnie jest fenomenalna...
X Factor Australia (2010)
1) http://www.youtube.com/watch?v=lGPQZr6h5_I
2) http://www.youtube.com/watch?v=MXz3heFi ... re=related
3) ...czyli czym jest X Factor? ;)
http://www.youtube.com/watch?v=uY4bUjun ... re=related
X Factor US (2011)
1) http://www.youtube.com/watch?v=n4zIr1LJSnE

Czołowke chyba każdy zna. Każda wersja ma ją nienzacznie, lecz jednak zmodyfikowaną...
oficjalna) http://www.youtube.com/watch?v=7J-axA4rR6Y
np. włoska) http://www.youtube.com/watch?v=uI383nqP ... re=related

To dla tych mniej wtajemniczonych. Dodam, że oglądałem XF na niemeickim VOXie. W finale wystąpiła Shakira z jej utworem 'Loca' :D
Niemieckie studio mimo iż nieszablonowe i dość ciekawe a nawet ładne, to jednak takie... nieswoje :)
To tyle.
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości