[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Inarius
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: środa 05 lut 2014, 00:35

Re: X FACTOR

Post autor: Inarius »

Profil XFactor Polska na facebooku powrócił do starego loga o.O Nie rozumiem ich :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Płyta Hyżego "Z całych sił" pokryła się złotem :)
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Co dobitnie pokazuje na jak żenującym poziomie jest muzyka popularna w Polsce.
Liczą się tylko Fakty.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

X FACTOR spada z anteny po 4 edycjach , jest to informacja jaką uzyskałem z TVN-u a dokładnie cytując "Informujemy, że w najbliższym czasie nie planujemy emisji kolejnych sezonów programu X factor"
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Nareszcie, realizowanie formatu tak nieumiejętnie jak na jego możliwości w końcu przynosi konsekwencje.
Mimo mojej niechęci do Polsatu, akurat XF mógłby być z ich podejściem do formatów zagranicznych ogromnym sukcesem. (fajnie by było obejrzeć owy program z bardziej kompetentnym jury, lepszym prowadzącym, odświeżonym studio Live i światowymi gwiazdami...) Wiem, jest to niemożliwe z powodu współpracy TVN z Frematnlemedia właścicielem formatów/polskim oddziałem produkcyjnym.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

Sorry, że spytam, ale rozumiem, że to jest potwierdzona informacja, czy to są jakieś żarty, tudzież kolejna taktyka marketingowa? Jeśli to prawda, to już jestem przerażony i nie chcę myśleć jaka może być wiosna 2015 roku w TVN-ie.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Tak szczerze zupełnie to nie brałbym tego jako pewną informację, bo w zeszłym roku była taka sama też koło października. A potem i tak program był, więc poczekajmy na pewne info.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

Jest to cały czas informacja nieoficjalna bo TVN tego nie ogłosił jeszcze .informację uzyskałem z Działu Programowego . Na pytanie czy będzie kolejna edycja X factor . Została mi udzielona odpowiedź : Rozumiemy zainteresowania oraz indywidualne oczekiwania dotyczące programu.

Informujemy, że w najbliższym czasie nie planujemy emisji kolejnych sezonów.

Niemniej jednak przekazaliśmy prośbę do Działu Programowego – organu decyzyjnego.
Ale poczekajmy może jeszcze TVN zmieni decyzje . Ale pamiętam jak w 2013 roku pytałem o YCD i też uzyskałem taką odpowiedź i ona okazała się prawdziwa :(
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: X FACTOR

Post autor: Adrian ;P »

Gdyby tak wiosną za X Factora w soboty wróciło YCD byłbym najbardziej zadowolony :D
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: X FACTOR

Post autor: prze_kw »

Sorry, ale nie uwierzę nigdy, że otrzymałeś takiego maila. O takich sprawach nie informuje się widza drogą mailową.
Ostatnio zmieniony sobota 04 paź 2014, 11:06 przez prze_kw, łącznie zmieniany 1 raz.
Liczą się tylko Fakty.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Oglądalność na poziomie 1,6 mln widzów niektórych odcinków ostatniej edycji mówi sama za siebie. Czas na nowości, a w ostatnim czasie nie brakuje na świecie formatów, które można wprowadzić na nasz rynek.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Nie wierzę. Poza tym szczerze wątpię, by ludzie odpowiedzialni za kontakt z widzami już teraz mieli informację o planach ramówkowych stacji. A nawet gdyby mieli taką informację, że będzie kolejna edycja, to nie sądzę by mogli się nią dzielić zanim pojawi się oficjalny komunikat biura prasowego. Naprawdę nie sądzę, by tak łatwo zrezygnowali z tego formatu. Wprowadzenie aplikacji mobilnej bardzo pomogło "Mam talent" i teraz będą to chcieli również wypróbować w XF. No i jeśli odpadnie główny konkurent - "The Voice" to program będzie miał tylko łatwiej. Naprawdę, uważam że musiałoby się stać coś bardzo dziwnego by w tym momencie zrezygnowano z programu.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

Obrazek
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

A jeszcze ciekawe czy nie będą chcieli zamienić XF z MT sezonami. Bo nawet jeśli niektóre odcinki miały 1,8mln widzów, to po 1. było milion w komercyjnej a po 2. udziały kształtowały się powyżej 17-18% a to już wcale zły wynik nie jest przy 23 powiedzmy MT.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: X FACTOR

Post autor: kamico7 »

No też mam takie przeczucie ,że mimo że program nie pojawi się wiosną to być może będą go chcieli przesunąć na jesień. To byłoby dobrym rozwiązaniem
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości