Ciąg dalszy nastąpił

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: Camilo »

Sianecki po prostu zadaje 10 pytań dot. wszystkiego co się działo 10 lat temu, a na ekranie, w zależności od odpowiedzi gościa, pojawia się zielony ptaszek bądź czerwony krzyżyk.
Kajdanowicz chyba 2 albo 3 razy źle odpowiedział, trochę mu też Sianecki podpowiadał. :lol2: No i oczywiście co tydzień będzie jakiś inny uczestnik czy z redakcji "Faktów", czy z TVN24.
I z tego co jeszcze kojarzę, to zrezygnowali chyba z przeglądów prasy Zimińskiego. Teraz robi to sam Sianecki, przynajmniej takie odniosłem wrażenie, bo włączyłem dopiero w połowie.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

Camilo pisze:I wprowadzili teleturniej zamiast rozmowy z gościem. Dziś udział brał w nim Grzegorz Kajdanowicz. :D
Oraz skrócili czas trwania programu, co moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

Co się stało z Ciągiem Dalszym ? Już drugą niedzielę włączyłem TVN24 o 14:30 i nie było tego programu.Wcześniej z kilkanaście razy opuściłem emisje tego programu, a w tamtym tygodniu włączam TVN24 i teraz w tym włączam i nie ma tego programu :( Czyżby przenieśli go na inną godzinę ?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: matik »

Nie tak dawno temu jeszcze był - wydaje mi się, że nawet i w tym miesiącu. Może teraz jest jakaś przerwa, np. urlop gospodarza, albo coś.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

matik pisze:Nie tak dawno temu jeszcze był - wydaje mi się, że nawet i w tym miesiącu. Może teraz jest jakaś przerwa, np. urlop gospodarza, albo coś.
Faktycznie.Pewnie rzeczywiście ten program ma przerwę ze względu urlopu gospodarza. Chociaż z tego co pamiętam to w 2013 roku takiej przerwy nie było.
Janek Kowalski
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: poniedziałek 01 wrz 2014, 09:19
Lokalizacja: Toruń

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: Janek Kowalski »

Tomasz Sianecki mówił, że w sierpniu program ma przerwę.
Ale dziś powinien być, a go nie ma. Może ktoś wie czemu.
Liczą się tylko fakty
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: Camilo »

Prawdę mówiąc to już od jakiegoś czasu wydaje mi się, że ten program jakimś hiciorem TVN24 nie jest. Skrócili go, przesunęli porę emisji, zlikwidowali wszystkie możliwe powtórki ograniczając się tylko do 4.00 rano. I nigdy nie ujawnili wyników oglądalności. Przerwa wakacyjna też dosyć zagadkowa, bo raczej takiej potrzeby nie było. :hyh:
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

To dziwne co się stało z tym programem, czemu go nie ma i czemu nikt w TVN24 nic o tym nie mówi. To był według mnie bardzo dobry program.Lubiłem bardzo ten program. Napiszę na e-maila do Szkła lub sms jak będzie Pan Sianecki w Szkle.Może mi odpowiedzą gdzieś co się stało z tym programem.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

Camilo pisze:Prawdę mówiąc to już od jakiegoś czasu wydaje mi się, że ten program jakimś hiciorem TVN24 nie jest. Skrócili go, przesunęli porę emisji, zlikwidowali wszystkie możliwe powtórki ograniczając się tylko do 4.00 rano. I nigdy nie ujawnili wyników oglądalności. Przerwa wakacyjna też dosyć zagadkowa, bo raczej takiej potrzeby nie było. :hyh:
Ja w internecie znalazłem coś na temat oglądalności tego programu : http://portalmedialny.pl/art/23725/ciag ... tvn24.html
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: avatar »

Z tym, że to info jest z 2011 roku. :P Wiele mogło się zmienić.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: Camilo »

1,4% udziałów w rynku to bardzo słaby wynik, przez 3 lata oglądalność nie wzrosła kilkakrotnie.
A dla porównania, "Kawa na ławę" w ostatnim sezonie przekroczyła 6% udziałów w rynku, natomiast "Loża prasowa" 5%.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

Camilo pisze:1,4% udziałów w rynku to bardzo słaby wynik, przez 3 lata oglądalność nie wzrosła kilkakrotnie.
A dla porównania, "Kawa na ławę" w ostatnim sezonie przekroczyła 6% udziałów w rynku, natomiast "Loża prasowa" 5%.
To może zdjęli ten program z anteny ? Tylko ciekawe dlaczego nic nie mówią nigdzie o tym dlaczego nie ma tego programu. Może w końcu gdzieś będzie informacja, co się stało z tym programem. A mam jeszcze pytanie : czy w nocy obecnie są dalej emitowane powtórki tego programu ?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: Camilo »

Tego nie wiem. Natomiast zdjęcie CDN na miesiąc trochę kłóci się z formułą, bo dziwnie wracać do wydarzeń sprzed dokładnie 10 lat pomijając niektóre miesiące. Powstaje niepełny obraz, a ten program - skoro już jest - powinien tworzyć swoisty ciąg. A nagranie w tym przypadku może spokojnie odbyć się nawet i z parotygodniowym wyprzedzeniem, także ta wymówka z wakacjami trochę słaba. Zwłaszcza, jeśli Sianecki na urlopie nie jest.
Pozostają zatem 3 opcje. Albo myślą nad odświeżeniem formuły, albo nad nową porą emisji, albo już zrezygnowali z tego projektu. Nawet jeśli za tydzień CDN wróci na swoje miejsce, to i tak sytuacja będzie podejrzana.
Janek Kowalski
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: poniedziałek 01 wrz 2014, 09:19
Lokalizacja: Toruń

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: Janek Kowalski »

Do Tracera powturek nie ma zamiast tego leci albo fakty po faktach, albo Maja w ogrodzie.
Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów ma nagrane jakieś odc. tego programu i mógł by je wrzócić na yt.
Liczą się tylko fakty
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Ciąg dalszy nastąpił

Post autor: tracer2013 »

Janek Kowalski pisze:Do Tracera powturek nie ma zamiast tego leci albo fakty po faktach, albo Maja w ogrodzie.
Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów ma nagrane jakieś odc. tego programu i mógł by je wrzócić na yt.


Trzy odcinki znalazłem kiedyś na stronie TVN24 :

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/ciag ... t_id=16572

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/ciag ... t_id=16572

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 78360.html - a tu jest część 3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości