Diana Rudnik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Diana Rudnik

Post autor: Maciek_POZ »

Ciekawe, czy weekendowy "Fakty po południu" będą miały luźniejszą formę, analogicznie do pasma porannego, czy raczej pojadą sprawdzonym formatem... Choć szczerze trudno mi sobie wyobrazić Dianę, która na wizji dowcipkuje jak Marcin :)
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
mocher
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 12:43

Re: Diana Rudnik

Post autor: mocher »

Panowie najważniejsze aby Diana pokazywała się na wizji w mini spódniczkach i odsłaniała swoje nogi :D10 a nie jak w TVP przez 10 lat spodnie lub kiecka do kostek. Winna brać przykład np z Gosi Kukuły
kilam
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 13 mar 2016, 14:35

Re: Diana Rudnik

Post autor: kilam »

Dobra wiadomość, że Diana przechodzi do TVN24 ;)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Diana Rudnik

Post autor: matik »

mocher pisze:Panowie najważniejsze aby Diana pokazywała się na wizji w mini spódniczkach i odsłaniała swoje nogi :D10
Gratuluję priorytetów i przypominam, że to telewizja informacyjna. Jeśli masz takie duże wymagania, to zakup u swojego operatora pakiet XXX lub skorzystaj z kanałów takich jak Polonia 1. Sorry, ale czasem zbyt przedmiotowo traktujecie kobiety, wstyd coś takiego czytać.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Diana Rudnik

Post autor: epsztajnek »

mocher pisze:Panowie najważniejsze aby Diana pokazywała się na wizji w mini spódniczkach i odsłaniała swoje nogi :D10 a nie jak w TVP przez 10 lat spodnie lub kiecka do kostek. Winna brać przykład np z Gosi Kukuły
Dziękuję za wywołanie szczerego śmiechu w niedzielny wieczór :lol:
Diana i mini :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Diana Rudnik

Post autor: Maciek_POZ »

matik pisze:
mocher pisze:Panowie najważniejsze aby Diana pokazywała się na wizji w mini spódniczkach i odsłaniała swoje nogi :D10
Gratuluję priorytetów i przypominam, że to telewizja informacyjna. Jeśli masz takie duże wymagania, to zakup u swojego operatora pakiet XXX lub skorzystaj z kanałów takich jak Polonia 1. Sorry, ale czasem zbyt przedmiotowo traktujecie kobiety, wstyd coś takiego czytać.
Na wspomnianych kanałach odsłaniają więcej, ZNACZNIE więcej niż tylko nogi :P. Niekoniecznie trzeba iść aż tak - można zaproponować tę albańską TV, gdzie prezenterka poszła z wydatną kreacją. I chyba w Rosji był też jakiś alternatywy serwis o nazwie "Naga prawda", czy jakoś tak. W każdym razie TVN24 nie musi tak desperacko zwiększać sobie oglądalności - ważne żeby przekazywał rzetelne informacje, a jak będą to jeszcze robić ładne i uśmiechnięte Panie tym lepiej :D
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Diana Rudnik

Post autor: Camilo »

To żeście Dianę powitali w TVN-ie, nie ma co :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Diana Rudnik

Post autor: Maciek_POZ »

Ja tylko proponowałem Mocherowi rozwiązanie jego bolączek - nowy użytkownik, to i pomóc wypada :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
vxKosteKxv
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: wtorek 07 lip 2015, 22:50
Lokalizacja: Kostkowo
Kontakt:

Re: Diana Rudnik

Post autor: vxKosteKxv »

matik pisze:
mocher pisze:Panowie najważniejsze aby Diana pokazywała się na wizji w mini spódniczkach i odsłaniała swoje nogi :D10
Gratuluję priorytetów i przypominam, że to telewizja informacyjna. Jeśli masz takie duże wymagania, to zakup u swojego operatora pakiet XXX lub skorzystaj z kanałów takich jak Polonia 1. Sorry, ale czasem zbyt przedmiotowo traktujecie kobiety, wstyd coś takiego czytać.
Panowie u mochera to normalne :lol:
Znam go z innego forum ;)
Szukam zdjęć, a także filmików z Panią Danutą Dobrzyńską z Teleexpressu z 2011 roku, a także z Panoramy kiedy tam pracowała.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Diana Rudnik

Post autor: Camilo »

Obrazek

Na forum Wirtualnych pojawiła się też spekulacja, że w niedzielę - na powitanie - poprowadzi "Fakty po Faktach", ale nie wiem, czy to prawdziwa informacja.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Diana Rudnik

Post autor: Maciek_POZ »

Ciekawe czy D. Rudnik będzie etatowo prowadzić tylko jeden program (jak A. Jędrzejowska) czy będzie się też pojawiać "na gościnnych występach" w innych pasmach (jak K. Zdanowicz, która oprócz etatowego programu "Polska i świat" pojawia się w "15 na żywo", "Faktach po południu" a nawet w porankach). Wie ktoś ile będzie trwała weekendowa odmiana FpP?
PS. Jak pierwszy raz widziałem powyższe zdjęcie, to myślałem, że Dianę z lekka postarzeli, ale obejrzałem zdjęcie raz drugi i trzeci, porównałem z wcześniejszymi capsami z czasów TVP i stwierdziłem, że jest O.K :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Diana Rudnik

Post autor: matik »

Weekendowe wydania będą trwać tyle ile w dni powszednie - 90 minut.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Diana Rudnik

Post autor: avatar »

Diana wzmocni, między innymi, naszą ofertę weekendową.
http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/dian ... 32760.html

Wnioskuję iż będzie pojawiać się też w innych programach.
Ciekawe czy dodadzą do programu trochę dynamiki w postaci lotów kamery tak jak to wygląda na zapowiedzi?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Diana Rudnik

Post autor: Nika »

Ma ktoś nagranie tego materiału z dzisiejszych Faktów, gdzie Diana promowała weekendowe wydanie Faktów Popołudniowych? :)
A w ogóle to cześć, stęskniłam się za Wami.
@Camilo - guru? pokłony, panie :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Diana Rudnik

Post autor: epsztajnek »

Nika pisze:
A w ogóle to cześć, stęskniłam się za Wami
My też :D
Tylko dlaczego tak późno wracasz ? ;(

Przepraszam za tę prywatę, ale czasy aktywności @Niki to był najpiękniejszy czas spędzony na tym forum, no i najpiękniejsze lata TVN24 , które już nigdy nie wrócą
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości